dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 39

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Nic gorszego ten kraj nie spotkało jak te dotacje ,wszystko psują i wpuszczają nas w matnię ale zauważamy to dopiero za dwa trzy lata jak się okazuje że państwo za 6 tys postawiło sobie elektrownię na naszych dachach a oni biorą prąd po 10 grosz/kwh bo do tego prosta droga prowadzi.
    Oczywiście, że dotacje to zło. Ale jeśli już są fundowane z naszych podatków to należy z tego korzystać.

    U mnie z dotacją wyszło, że PV zwróci się po 6 latach a bez dotacji 10. Gdzie nie wiem czy PV te 10 lat wytrzyma bez napraw.

    U siebie montuje PV tylko ze względu na dotacje.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.812

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Oczywiście, że dotacje to zło. Ale jeśli już są fundowane z naszych podatków to należy z tego korzystać.

    U mnie z dotacją wyszło, że PV zwróci się po 6 latach a bez dotacji 10. Gdzie nie wiem czy PV te 10 lat wytrzyma bez napraw.

    U siebie montuje PV tylko ze względu na dotacje.
    Z naszych podatków to te niedorajdy powinni budować EJ abyśmy mieli energię tanią dla wszystkich zwłaszcza dla przemysłu kwh powinna kosztować 20 groszy a te fanaberie z fotovoltaiką to dla hobbystów zostawić ,basen,ogródek itp. wszystko na głowie stoi a my powoli gadamy jak oni by chcieli , trzeba ich wymienić koniecznie bo nas dojadą.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Z naszych podatków to te niedorajdy powinni budować EJ abyśmy mieli energię tanią dla wszystkich zwłaszcza dla przemysłu kwh powinna kosztować 20 groszy a te fanaberie z fotovoltaiką to dla hobbystów zostawić ,basen,ogródek itp. wszystko na głowie stoi a my powoli gadamy jak oni by chcieli , trzeba ich wymienić koniecznie bo nas dojadą.
    Pełna zgoda. Dawanie dotacji na jakieś magazyny energii gdzie w kraju nie ma elektrowni atomowej to szczyt głupoty.

    Ale co zrobisz? Co Ty możesz z tym zrobić? Co najwyżej napisać post na forum, którego 70% ludzi nie zrozumie bo nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

    Ja jestem przeciwko demokracji ale głosuję na Konfederacje bo moim zdaniem to mi się opłaca. Jestem przeciwko dotacjom ale korzystam z nich bo moim zdaniem to mi się opłaca.

    Jeśli masz zysk to zyskaj, proste.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.812

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Pełna zgoda. Dawanie dotacji na jakieś magazyny energii gdzie w kraju nie ma elektrowni atomowej to szczyt głupoty.

    Ale co zrobisz? Co Ty możesz z tym zrobić? Co najwyżej napisać post na forum, którego 70% ludzi nie zrozumie bo nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

    Ja jestem przeciwko demokracji ale głosuję na Konfederacje bo moim zdaniem to mi się opłaca. Jestem przeciwko dotacjom ale korzystam z nich bo moim zdaniem to mi się opłaca.

    Jeśli masz zysk to zyskaj, proste.
    Jak by ludzie mieli otwarte głowy to ani jeden nie zagłosowałby na takie partie jak popis ,to administratorzy w dodatku nieudolni bez wizji a przecież widzą co się dzieje w Azji ile prąd kosztuje co powoduje że gospodarka sama się napędza a oni wolą tkwić w tym gównie przerzucając się nim wzajemnie , większość tych tzw polityków dniówki nie przerobiło siedzą od zawsze przy korycie nie będę wymieniał nazwisk każdy widzi, znów dałem się wpędzić w politykę ale niestety od nich trzeba rozpocząć zamiatanie bez tego nas zaduszą.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Jak by ludzie mieli otwarte głowy to ani jeden nie zagłosowałby na takie partie jak popis
    Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem 70% ludzi nie rozumie tego co czyta. To są idioci. No i co z tym zrobisz? Nic. Myśl o sobie.

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    przecież widzą co się dzieje w Azji ile prąd kosztuje co powoduje że gospodarka sama się napędza
    Szczerze to nie wiem kto ich opłaca. Na pewno to, że w Polsce nie ma elektrowni atomowej to sprawczość innych państw, które dobrze opłacają naszych wybrańców narodu.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.812

    Domyślnie

    Cytat Napisał Frofo007 Zobacz post
    Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem 70% ludzi nie rozumie tego co czyta. To są idioci. No i co z tym zrobisz? Nic. Myśl o sobie.



    Szczerze to nie wiem kto ich opłaca. Na pewno to, że w Polsce nie ma elektrowni atomowej to sprawczość innych państw, które dobrze opłacają naszych wybrańców narodu.
    Dokładnie tak ,mordy pełne frazesów ale wybudować niczego nie potrafią .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony