dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 47
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    ... ceny i dostępność towarów u Bednarka?
    Brałem u nich styropian Hydro. Wszystko był OK.
    Ceny myślę że konkurencyjne. Styropian Swisspor ściana 042 mają po 132zł to chyba dobra cena.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcin_burex

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-287
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    panie marcinie ten wątek został założony aby budujący ze Śląska mogli wyrażać swoje opinie. Za nachalną reklamę właściciela(pracownika) dziękujemy. Proszę założyć stronę reklamową waszej firmy. Takie podejście firmy Bednarek powoduje że raczej w ten sposób nie pozyskacie klientów na tym forum.
    Moim zamiarem nie było robienie bezpłatnej reklamy hurtowni bednarek. Zgodzę się z poprzednikiem, że nie wszystkie towary są tanie, ale dużo produktów ma w dobrej cenie. Osobiście kupiłem tynk i cena była korzystna, stąd też moja sugestia. Jeśli kogoś uradziłem to wybaczcie.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał wmnich Zobacz post
    Tartak - ja mialam wiezbe z tartaku z Rabki - impregnowane za 750 zl i wszystko bylo zuper z ta wiezba.
    Podaj namiary na tą więżbę z Rabki
    BEWA

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar MajsterB
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Warszawa, Dąbrowa Górnicza, Wrocław, Szczecin, Kraków
    Posty
    10

    Domyślnie

    ja moge zaprosic do zakupow i sprawdzenia naszej firmy.

    Oferujemy panele podlogowe Classen i Egger od reki wraz z bogatym wyposażeniem dodatkowym (podklady, listwy przypodlogowe, akcesoria do listew itp).

    Zapraszam do odwiedzin:
    Nethurt.pl
    Legionow Polskich 89
    41-300 Dabrowa Gornicza

    tel. 32 264 93 92

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotreklo69

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Ligota
    Kod pocztowy
    42-289
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał fenix2 Zobacz post
    Zamówiłem cegłę MAX w Domex w Tarnowskich Górach. Czekałem 2 tyg. i nie wywiązali się wiec zrezygnowałem. Dlatego Nie polecam.

    NIE polecam również:
    SKŁAD FABRYCZNY CERPOL KOZŁOWICEUL. A. KRAJOWEJ 39, 44-120 PYSKOWICE olali mnie całkowicie, gość bezczelnie odłoży słuchawkę. Chociaż reklamują się na ciągle na allegro.

    Polecam za to Maxtmax w Świerklańcu i Serwisbud w TG.
    Przypinam się do wątku również polecam firme SERWISBUD w Tarnowskich Górach. Cena jaką mi dali była bardzo korzystna (ogłaszają się również na Allegro). Ja u nich kupiłem prawie wszystko. Rozmowa konkretna, podpowiadają co najlepiej wybrać i co w tej chwili jest po dobrej cenie. Nie wciskają towaru na siłe. Z dostawą fajna sprawa, bo kierowcy z jajami potrafią zestawić tam towar gdzie się chce. Po jakości obsługi nie zmieniam hurtowni, bo jak dla mnie wiele aspektów się liczy.

    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Podaj wkońcu tą cene porothermu 25 z dostawą... ile za tą dostawe CI wyszło i ile km. Bo taka reklama jest denerwująca.
    Napisałeś 2 (słownie: DWA) posty i dwa razy reklama... ciężkie masz życie stary

    Pręty zbrojeniowe: cena z końca października
    BAULAND Częstochowa Rudniki, fi 6 3100zł brutto, fi 12 2700zł brutto, transport 100zł, odległość od budowy: 80km w jedną strone.

    Beton towarowy: cena z początku listopada
    Betoniarnia Flak Siewierz, 225zł netto za B20, z pompą 235zł netto, zamawiane przez PABUD Wojkowice Kościelne.
    Porotherm 25 P+W 5,25zł brutto z dostawą z PABUD - w innych hurtowniach jeszcze nie pytałem, napewno zapytam w Bauland i okolicznych.

    Mam teraz pytanie, co do bloczków betonowych wystawionych na allegro w bardzo niskiej cenie(około 2zł/szt), może ktoś dzwonił do tych składów i wie coś więcej na temat kosztów dostawy i ostatecznej ceny?
    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 15-12-2011 o 19:52

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    A miało być tak pięknie. Załozyłem wątek aby zostawiać w nim rzetelne informacje nt. hurtowni w naszym regionie. Proszę bardzo o takie właśnie wpisy.

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Krystian 45

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Knurów
    Posty
    1

    Smile Polecam Matbud z Gliwic Andersa 20

    Polecam zakupy w Matbudzie bo tam sie można dogadać, konkretni kompetentni doradcy, kilka razy ratowali mi robotę jak inne hurtownie zawiodły teraz jestem stałym klientem, mają tam dużo towaru od małych uszczeleczek po dachy itp cała budowlanka w dobrych cenach podstawa to spore stany magazynowe i miłe fachowe podejście do klienta no i konkurencyjne ceny

  9. #29

    Domyślnie

    Krystian co tam kupowałeś ostatnio i ile płaciłeś?

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar alphatom79
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Łaziska Rybnickie k/Godowa
    Kod pocztowy
    44-340
    Posty
    200

    Domyślnie

    No aż tak dobrze w tym Matbudzie to nie jest, ja miałem zamówioną tam mieszankę mostową, a jak przyjechałem po odbiór to się okazało że cena wzrosła o ok. 20% od ceny ustalonej bo im producent podwyższył ceny, więc nie wiem czy są aż tak świetni ...
    Cytat Napisał Krystian 45 Zobacz post
    Polecam zakupy w Matbudzie bo tam sie można dogadać, konkretni kompetentni doradcy, kilka razy ratowali mi robotę jak inne hurtownie zawiodły teraz jestem stałym klientem, mają tam dużo towaru od małych uszczeleczek po dachy itp cała budowlanka w dobrych cenach podstawa to spore stany magazynowe i miłe fachowe podejście do klienta no i konkurencyjne ceny
    www.moja-budowa.eu - Dziennik budowy - opis prac, postępów, porad budowlanych

  11. #31

    Domyślnie

    Znalazłem temat wiec wiec się dopisze,
    Na początek Firma Bednarek z Będzina-Grodźca najlepsze ceny na śląsku Styropian,wełna,kleje głównie Kreisel obsługa całkiem ok Właściciel zna się na rzeczy,
    Można się doczepić do kierowców,magazynierów którzy nie dbają o materiały ,np. płyty gipsowe z połamanymi rogami lub styropian z błota itd

    Anitex Wojkowice tu jest Pięknie materiały perfekcyjne zabezpieczone bez uszkodzeń ale za to nie ma droższej hurtowni w okolicy

    Widzę tutaj ze świat paneli perfect kupowałem tam sporą ilość podłogi NAJLEPSZE ceny w zagłębiu ,magazyn mają w spożywczaku ale co tam ważne ze wszystko od początku do końca profesjonalnie załatwiane.

    Kama Czeladź bardzo fajna hurtownia "awaryjna" jak czegoś braknie w sobotę .

    DUDA Katowice skład drzewa Katastrofalna ,tak krzywe że nie ma w czym wybierać , wilgotność drzewa 150% co za tym idzie 3h na słońcu i możemy meble gięte z tego robić na nic innego się nie nadaje

    Tartak gródków jak ktoś nie wymaga cudów drzewo ok ,duży stan jest w czym wybierać ,mają suszarnie i impregnują ciśnieniowo.
    Pozdrawiam Bogdan

    Tu była reklama......

    Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo
    po tym jak minie radość spowodowana niską ceną

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    słyszę pozytywne wypowiedzi nt. hurtowni Rampa z Imielina.

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rage74

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Mikołów
    Kod pocztowy
    43-190
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja mogę polecić 2 hurtownie: Giebel z Ornontowic i Dax z Orzesza. Mają dobre ceny i duży wybór.
    www.orzesze.republika.pl
    moja budowa krok po kroku, chętnie wymienię się adresami sklepów, hurtowni, wykonawców

  14. #34

    Domyślnie

    Ja już ze swojego 1,5 rocznego stażu w budowie
    Mogę polecić w Częstochowie, takie składy budowlane jak PSB (kleje, gipsy, kołki, listwy do tynkowania, stelaże pod płyty GK), ASBUD (cement, wapno, kominy systemowe, styropian podłoga), Wodan (wełna, płyty GK), TEX (strzemiona, gwoździe, śruby, maty pod wylewki, drut, betonity), FACHOWIEC (drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, podłogi), WILGA i Hydro-GAZ (art. hydrauliczne itp). We wszystkich wyżej wymienionych firmach dostałem fajne rabaty wobec czego w/w materiały był w bardzo konkurencyjnych cenach.

    Nie polecam Builder z Częstochowy pomimo, że zostawiłem u nich naprawdę duże pieniądze. Sami robili zestawienie materiałów i obiecali, że jak coś zostanie to bez problemu to będzie można zwrócić, gdy wyszło, że obliczyli na dach o paletę dachówki za dużo to odmówili jej przyjęcia.

  15. #35
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar alphatom79
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Łaziska Rybnickie k/Godowa
    Kod pocztowy
    44-340
    Posty
    200

    Domyślnie

    Bednarek z Będzina jest naprawdę godny polecenia, ja zamawiałem tam styropian i cenowo praktycznie nikt nie może z nimi konkurować, a i do transportu nie mogę się doczepić.
    Cytat Napisał sikorb Zobacz post
    Znalazłem temat wiec wiec się dopisze,
    Na początek Firma Bednarek z Będzina-Grodźca najlepsze ceny na śląsku Styropian,wełna,kleje głównie Kreisel obsługa całkiem ok Właściciel zna się na rzeczy,
    Można się doczepić do kierowców,magazynierów którzy nie dbają o materiały ,np. płyty gipsowe z połamanymi rogami lub styropian z błota itd

    Anitex Wojkowice tu jest Pięknie materiały perfekcyjne zabezpieczone bez uszkodzeń ale za to nie ma droższej hurtowni w okolicy

    Widzę tutaj ze świat paneli perfect kupowałem tam sporą ilość podłogi NAJLEPSZE ceny w zagłębiu ,magazyn mają w spożywczaku ale co tam ważne ze wszystko od początku do końca profesjonalnie załatwiane.

    Kama Czeladź bardzo fajna hurtownia "awaryjna" jak czegoś braknie w sobotę .

    DUDA Katowice skład drzewa Katastrofalna ,tak krzywe że nie ma w czym wybierać , wilgotność drzewa 150% co za tym idzie 3h na słońcu i możemy meble gięte z tego robić na nic innego się nie nadaje

    Tartak gródków jak ktoś nie wymaga cudów drzewo ok ,duży stan jest w czym wybierać ,mają suszarnie i impregnują ciśnieniowo.
    www.moja-budowa.eu - Dziennik budowy - opis prac, postępów, porad budowlanych

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Dacho-tech Wojkowice

    Dacho-tech Wojkowice.

    NIE polecam tego składu.
    Może i wszystko było by ok gdyby nie fakt że Panowie właściciele (dwaj bracia jak mniemam) podczas ustalania szczegółów zamówienia obiecali że dowiozą materiał na budowę jeżeli czegoś zabraknie. Co się jednak okazało Panowie mając skan projektu dachu tak policzyli elementy że brakło: struktonitu, rynien, rur spustowych, haków, blachy na kosz, listew kominowych, uszczelniacza dekarskiego, wkrętów farmerskich oraz gąsiora.
    Niestety na stanie mieli tylko rynny, kosz i wtręty i uchwyty.
    Na struktonit i gąsiora miałem czekać od 2-3 dni porażka. 4 i pół dni to trwał montaż pokrycia co miałem ekipę wysłać do domu! I jeszcze nie przywiozą towaru ani nie załatwią na szybko z jakiejś hurtowni. Tłumaczenie typu brat jest na urlopie i nie mogę zamknąć firmy albo pracownik kosi mi trawnik i nie mogę go zostawić samego. Przepraszam a co mnie to obchodzi!
    Nawet łaskawie nie mogli podać namiaru na sklep czy hurtownie w okolicy w której sam bym sobie zakupił brakujące materiały.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  17. #37

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez heine84 ; 29-10-2014 o 17:58

  18. #38

    Domyślnie

    General Beton na granicy Kce/Mysłowic, B30 z w8 215zł z pompą
    Dziennik budowy stodoły w Chorzowie.
    190m2/587m3 + wiata odseparowana 36m2; ściany silka + max zasypany PERLITem + 20/25cm 0,31; podłoga pływ. odsep. żelbet + PUR 40cm, 16cm hydromax, 3cm styrobeton, 10cm 0,31; dach 30cm 0,31; fundamenty 16cm hydromax zewn., 8cm XPS wewn.; GWC max, WM z reku, PC PW, podłogówka + fancoil.

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Zarąbiście tanio
    wiem i beton całkiem dobry. Sam musisz wiedzieć, że mam nosa do dobrych ofert

    Stal zebrowana fi12/16, centurion siemianowice 2,15 netto loco
    Dziennik budowy stodoły w Chorzowie.
    190m2/587m3 + wiata odseparowana 36m2; ściany silka + max zasypany PERLITem + 20/25cm 0,31; podłoga pływ. odsep. żelbet + PUR 40cm, 16cm hydromax, 3cm styrobeton, 10cm 0,31; dach 30cm 0,31; fundamenty 16cm hydromax zewn., 8cm XPS wewn.; GWC max, WM z reku, PC PW, podłogówka + fancoil.

  20. #40

    Domyślnie

    W ramach wskrzeszenia wątku kilka moich typów:

    Rusbud Wolbrom, p. Ryszard Rosół - sprzedaje na allegro, kupiłem u niego Porotherm 30 za 2,8 netto plus transport. Bardzo fajny kontakt, konkretnie i solidnie. Przez pryzmat paru hurtowni z którymi próbowałem coś pohandlować i z tymi gdzie zrobiłem zakupy naprawde sie wyróżnia.

    Podobnie jest w Dachmecie w Myszkowie gdzie kupuje dachówkę i akcesoria. Cenny nawet minimalnie niższe niż na allego a do tego profesjonalne załatwianie tematów.

    MIeszane uczycia mam co do tartaku w Grodkowie i betoniarni Polak w Myszkowie. Miały być to drozsze ale sprawdzone rozwiązania a okazuje sie, ze nie do konca tak wyszło.
    Więźba dachowa miała być gotowa na początku czerwca i poleżeć u nich do lipca. W poniedziałek dostałem tel z pytaniem czy zależy mi na czasie bo oni sie za to jeszcze nie wzięli.... Wzięli sie za to za jakiś duzy zagraniczny kontrakt i stąd opóźnienia. Współczuje tym, którzy załatwiali to na ostatnią chwilę.

    Z betonu jestem bardzo zadowolony, z obsługi juz mniej a z bloczków betonowych wcale. Beton na ławy przyszedł w ustalonym teminie, taki jaki trzeba i w takiej ilości jaka być powinna. Bloczki z kolei zaczęły sie rozpadać podczas murowania. Kupiłem pierwsza partię z listopada i pewnie stad te cyrki. Oczywiście wykonawca murował na tym co dostał bo opóźnienia to jego strata. Gdy sie zorientowałem bloczki wróciły z powrotem do sprzedawcy i zostały wymienione na nowe. Niestety część została w murze. Dostałem w ramach rekompensaty chyba dwie palety bloczków ale nie zmienia to faktu, ze te za które zapłaciłem były drogie. Dziadostwo które przyszło mógłbym wziąść za 2/3 ceny byle gdzie.
    Druga akcja była z betonem na chudziaka. Przyszło go najzwyczajniej w świecie za mało, musiałem domówić 1 kubik z transportem który kosztował bardzo duzo. Wykonawca dawał głowe, ze jego obliczenia były dobre co zreszta wcześniej i pozniej znalazło swoje potwierdzenie w praktyce.
    Nie chciałem ciagnąć tematu, zapłaciłem a na badania laboratoryjne grubości betonu sie nie zdecydowałem. Nie mam czasu na przepychanki.
    Z racji tego, ze nie mogłem w terminie znaleść nikogo sensownego do lania stropu to zdecydowałem sie raz jeszcze na nich. Jak zwykle przyszedł beton 1 klasa. Niestety operator pompy sie uczył, nie było kolana ale za to był kierowca z sygnetem mówiący do wszystkich na Ty.
    Chyba miałem pecha bo opinie o nich są dobre i sam uderzyłem do nich z polecenia kier. bud i znajomych.
    Buduje Gracjana

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony