dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Szukam odpowiedzialnego dekarza

    Szukam odpowiedzialnego dekarza do położenia płaskiego dachu z papy. Obecnie dach jest źle wykonany i zerwana zostanie blacha, którą jest teraz pokryty. Zerwanie może być w ramach zlecenia lub też dach może być przygotowany do prac przez inną osobę. Zamiast blachy należy położyć papę.

    Praca bardzo pilna.

    Dom w okolicach Grodziska Mazowieckiego.
    Pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arturo321

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eustaszki Zobacz post
    Szukam odpowiedzialnego dekarza do położenia płaskiego dachu z papy. Obecnie dach jest źle wykonany i zerwana zostanie blacha, którą jest teraz pokryty. Zerwanie może być w ramach zlecenia lub też dach może być przygotowany do prac przez inną osobę. Zamiast blachy należy położyć papę.

    Praca bardzo pilna.

    Dom w okolicach Grodziska Mazowieckiego.
    Witam wszystkich. Też podepne się pod temat ...potrzebna dobra ekipa w okolicach Częstochowy do kompleksowego wyknanania dachu

  3. #3
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Film który może się przydać - rady dekarza:



    Zobacz inne filmu murator.tv - Telewizji Budowlanej Muratora
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Proszę o kontakt dam namiary na profesjonalnego wykonawcę tego typu dachów. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Marek_1979

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-287
    Posty
    2

    Domyślnie

    To i ja podepnę się pod temat.

    Przy ciągu kominowym oraz przy oknach połaciowych pojawiły się zacieki i odchodząca farba. W związku z tym pomyślałem o całkowitym przeglądzie dachu i ewentualnych naprawach oraz o wymianie okien połaciowych na 3-szybowe, dwukomorowe żeby poprawić trochę termikę i akustykę wewnątrz.

    W związku z tym poszukuję sprawdzonej ekipy, która mi to porządnie zrobi i da gwarancję na swoją pracę. Mieszkam w Warszawie, na Białołęce przy granicy z Markami.

    Przy okazji pytanie - ile może kosztować sama robocizna? Jaki rząd wielkości brać pod uwagę?

    Zdjęcia z budowy, które udało mi się znaleźć oraz aktualne z widokiem i szerokością dachu. Budynek był stawiany w latach 2006-2007.

    Niedługo planuję również zrobić zdjęcia kamerą termowizyjną – być może będzie widać czy dach został równo ocieplony i zaizolowany.

    W kwestii ocieplenia i sprawdzenia stanu wełny czy będzie wymagana ingerencja od wewnątrz pomieszczeń, czy na podstawie przesłanych zdjęć wystarczający dostęp będzie od strony dachu? Jeśli da się tylko od wewnątrz, to jest taka szansa, ponieważ góra generalnie nie była nigdy urządzona i planuję się za to zabrać w przyszłym roku.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ymkT0Lpb.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	10,6 KB
ID:	401785
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r3sGhC1b.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	5,4 KB
ID:	401786
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Xrf4hLDb.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	8,6 KB
ID:	401787
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wNxsIzVb.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	9,7 KB
ID:	401788
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bJh9inTb.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	7,4 KB
ID:	401789

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Jest kilka kwestii, które należy poruszyć.
    Po pierwsze czym jest pokryty dach?
    Po drugie skoro do tej pory nie przeciekało to najprawdopodobniej krycie wstępne uległo degradacji.
    Po trzecie mogły również wystąpić błędy w wykonaniu krycia wstępnego w okolicach okien i komina.
    Po czwarte wystąpiły błędy w wykonaniu paroizolacji w tych miejscach.
    Po piąte na podstawie załączonych zdjęć widać, że wełna nie została ułożona a niestarannie upchana.
    Po szóste krycie wstępne można naprawić wyłącznie od strony dachu czyli nie uszkodzi to sufitów.
    Po siódme gdyby okazało się że krycie wstępne wykonane folią uległo degradacji to koszt naprawy a w zasadzie remontu może być dość duży bo konieczne będzie zdemontowanie pokrycia i łat i wymiana krycia wstępnego.
    Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  7. #7

    Domyślnie

    Dzień Dobry
    Poniżej przesyłam kontakt do wykonawcy : Pan Rafał 605-588-910 - nie wiem jak z czasem - trzeba dzwonić
    Pozdrawiam
    Marcin Wójcik

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony