dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 80 z 194
Pokaż wyniki od 1.581 do 1.600 z 3873
  1. #1581

    Domyślnie

    jestem całkowicie debiutująca w temacie firanek i zasłonek. Weszłam na stronę dekorii i obejrzałam sobie to co mają w promocji. Czy roleta wieszana na karniszu rurowym o wymiarach 140x170 będzie za duża na okno 112x118? Nie wiem jak czytać ten drugi wymiar w przypadku rolet? Nie chciałabym by roleta wychodziła poza okno na długości. Spojrzycie?
    http://www.dekoria.pl/offer/product/...140x170-128-77

  2. #1582

    Domyślnie

    Dziewczyny a co byscie widzialy na okno do tej kuchni??


  3. #1583

    Domyślnie

    prostą roletę rzymską

  4. #1584

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    ,a ostatnio zleciłam krawcowej taką oto firaneczkę do dolnej czarno-białej łazienki:

    no zastanawialam sie wlasnie czy rolete czy moze taka firaneczke jak ma monah tylko w innym kolorze ?
    a rolete w kolorze czy biala ?

  5. #1585

    Domyślnie

    Taka firaneczka, przy całej jej urodzie, nie pasuje moim zdaniem do takiej kuchni. Tam powinno być coś prostego. Ja dałabym białą.

  6. #1586

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie
    Taka firaneczka, przy całej jej urodzie, nie pasuje moim zdaniem do takiej kuchni. Tam powinno być coś prostego. Ja dałabym białą.
    popieram i tak jak jaksie napisała w wątku o kuchniach - nie zepsuj tej ładnej kuchni kolorem. ozdobna firanka, zielone hokery, jeszcze inny kolor na ścianie - wyjdzie miszmasz. jak też bym dała coś prostego na okno.



    Cytat Napisał Anjazzielonego



    Anjazzielonego - piękne okna, piękne kotki i piękne zdjęcia!
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  7. #1587

    Domyślnie

    Cytat Napisał butterfly



    hmmm...czyli myslicie ze cos takiego ,ale oczywiscie na rame okna?
    i co w ogole zadnego koloru,bo myslalam ze jak juz to dodatki w jednym kolorze.

  8. #1588

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciejki
    hmmm...czyli myslicie ze cos takiego ,ale oczywiscie na rame okna?
    i co w ogole zadnego koloru,bo myslalam ze jak juz to dodatki w jednym kolorze.
    a w jakim KOLORZE Ty byś dodała coś do tej kuchni?

    ..ja jestem za roletą rzymską..

  9. #1589

    Domyślnie

    Zalezy jaką funkcje ma spełniac roleta rzymsja, jełsi badziej jako firanka, to taka, a jeśli moz ebyć wyzej podciągnięta, to ładniej wygląda taka mniej prześwitująca.

  10. #1590

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamanatki
    jestem całkowicie debiutująca w temacie firanek i zasłonek. Weszłam na stronę dekorii i obejrzałam sobie to co mają w promocji. Czy roleta wieszana na karniszu rurowym o wymiarach 140x170 będzie za duża na okno 112x118? Nie wiem jak czytać ten drugi wymiar w przypadku rolet? Nie chciałabym by roleta wychodziła poza okno na długości. Spojrzycie?
    http://www.dekoria.pl/offer/product/...140x170-128-77
    podpowiecie proszę>???

  11. #1591
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    mamanatki.
    Rozumiem, ze wymiar 140x170 to wymiar rolety. Pierwszy to szerokość a drugi to wysokość. Tak zawsze się podaje. W Twoim przypadku wymiar tego karnisza, na którym będzie owa roleta wisiała jest znaczący. 112x118 to wymiar samej wnęki? To nic nie mówi. Musisz podac szerokośc karnisza. Teraz jeśli chodzi o tą wysokość co piszesz. Dla Ciebie jest to wymiar od góry karnisza (od momentu gdzie szelka oprze się na rurce po zawieszeniu) do tego miejsca, w którym ta roleta ma się kończyć.
    Napisz wymiar karnisza to podowpeim dokładnie i precyzyjnie.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  12. #1592
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    maciejki.
    Te rolety, które widzisz powyżej stanowią wyłącznie funkcję dekoracyjną i są wykonane z woalu. Forumowiczka (tak nazwę koleżankę i chyba się nie obrazi ma zamontowane na oknach zwykłe rolety, które wieczorem są opuszczane w dół. Coś wspominasz, ze jeśli roletę rzymską wybierzesz to zawieszaną na skrzydle okna a nie na ścianie. W tym przypadku musisz tylko wiedzieć, że roleta zwieszana na skrzydle całkiem inaczej się prezentuje. Zawiera znacznie mniej powierzchni i wizualnie odbiega od rolet naściennych. Kilka stron wcześniej umieściłam zdjęcia takich rolet. Zobacz sobie. Jak koleżanka wyżej napisała, ważne jest to jaką funkcję ma spełniać ta roleta.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  13. #1593
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Do wszystkich zainteresowanych.
    Postanowiłam tutaj na forum muratora ale pod innym tytułem umieścić temat odnoście samego szycia firan, zasłon, jaśków, narzut, pościeli a nawet jeśli ktoś się taki znajdzie, wszelkich przepróbek nie tylko dekoracynych ale nawet odzieżowych. Chciałabym od samego początku wyjaśnić tajniki ściegów, jak je ustawiać, pokazać dokładnie wszystko co potrafią Wasze maszyny domowe. Moim celem jest to, abyście same nauczyły się szyć i przede wszystkim tanim kosztem wzbogacić swoje wnętrza domowe. Mam nadzieję, ze uda mi się spowodować, iż maszyny schowane gdzieś tam w szafach ujrzą światło dzienne. Na rozwinięcie takiego tematu mam ogrom pomysłów. Oczywiście zawarte zostaną tematy karniszy, taśm, ozdobników itp. Co wy na to?

    Nie zamierzam zrezygnować z porad tutaj umieszczanych i dziękuję za ogrom emailii i wiadomości na pv. Jak zawsze do usług - Aśka.
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  14. #1594

    Domyślnie

    To moje okna. Zdjęcia trochę kiepskiej jakości.
    [

    [/img]

  15. #1595

    Domyślnie

    Cytat Napisał AsiaMariusz
    Do wszystkich zainteresowanych.
    Postanowiłam tutaj na forum muratora ale pod innym tytułem umieścić temat odnoście samego szycia firan, zasłon, jaśków, narzut, pościeli a nawet jeśli ktoś się taki znajdzie, wszelkich przepróbek nie tylko dekoracynych ale nawet odzieżowych. Chciałabym od samego początku wyjaśnić tajniki ściegów, jak je ustawiać, pokazać dokładnie wszystko co potrafią Wasze maszyny domowe. Moim celem jest to, abyście same nauczyły się szyć i przede wszystkim tanim kosztem wzbogacić swoje wnętrza domowe. Mam nadzieję, ze uda mi się spowodować, iż maszyny schowane gdzieś tam w szafach ujrzą światło dzienne. Na rozwinięcie takiego tematu mam ogrom pomysłów. Oczywiście zawarte zostaną tematy karniszy, taśm, ozdobników itp. Co wy na to?

    Nie zamierzam zrezygnować z porad tutaj umieszczanych i dziękuję za ogrom emailii i wiadomości na pv. Jak zawsze do usług - Aśka.


    ASIU!!!
    TAK, TAK, TAK!!!!

  16. #1596

  17. #1597
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    Asiu SUPER

  18. #1598

    Domyślnie

    Ale ambitne zadanie sobie postawiłaś...Czekamy Asiu

  19. #1599

    Domyślnie

    pomysł doskonały, Asiu
    Co prawda umiem posługiwać się maszyną do szycia, ale nie jest to mistrzostwo świata. Więc każde doświadczenie i porada na pewno się przydadzą
    i przy okazji
    Szukam zasłon na okna (może być tylko materiał)w kwiatki ale delikatne i np. lawendowe. W dekorii są i na allegro też materiały w róże - dość duże (rym niechcący ) a mi zależy na czymś.... delikatniejszym (ale w miarę gestym wzorku)
    wygląda na to, że sama nie potrafię jeszcze wyartykułować swoich potrzeb co do wzorku
    w każdym razie gdyby ktoś widział......

  20. #1600

    Domyślnie

    Cytat Napisał AsiaMariusz
    maciejki.
    Te rolety, które widzisz powyżej stanowią wyłącznie funkcję dekoracyjną i są wykonane z woalu. Forumowiczka (tak nazwę koleżankę i chyba się nie obrazi ma zamontowane na oknach zwykłe rolety, które wieczorem są opuszczane w dół. Coś wspominasz, ze jeśli roletę rzymską wybierzesz to zawieszaną na skrzydle okna a nie na ścianie. W tym przypadku musisz tylko wiedzieć, że roleta zwieszana na skrzydle całkiem inaczej się prezentuje. Zawiera znacznie mniej powierzchni i wizualnie odbiega od rolet naściennych. Kilka stron wcześniej umieściłam zdjęcia takich rolet. Zobacz sobie. Jak koleżanka wyżej napisała, ważne jest to jaką funkcję ma spełniać ta roleta.
    Asiu ..te fotki ktore umiescilas 8 stycznia ??to ja ich niestety nie widze
    a roletke musze miec na skrzydle okna ,bo po bokach mam zaraz szafki-nie mam miejsca by zamontowac na scianie,bo doczytalam ze musi byc 5 cm po obu stronach .

Strona 80 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony