PDA

Zobacz pełną wersję : Nie lubię wąskich korytarzy



22-03-2001, 10:04
Zamierzam przebudować parter. Architekt uszczęśliwił mnie wąskim wiatrołapem. Teraz domownicy i goście potrącają się przy wejściu. Chcę zmienić, tylko nie wiem jak.

kcieslak
23-03-2001, 09:49
Wyrazy współczucia, ale takie rzeczy najlepiej było wyłapywać na etapie projektu. Teraz, to możesz zapłacić jeszcze raz za architektowi wnętrz.

Jeżeli myslisz, że ktoś Ci poradzi na formu, jak to zrobić, nie widząc projektu...



Jak masz za wąsko, to poszerz :smile:

23-03-2001, 10:05
Dziękuję za radę. Architekt zmienił adres zamieszkania.

14-06-2001, 23:06
nikt Ci nie poradzi nie widząc projektu , teoretycznie zawsze jest wyjście z sytuacji , ale najczęściej związane jest to z czasem i zasobnością prtfela , ot co.

web
14-06-2004, 16:37
a czy wiatrołap nie sluzy do wchodzenia i wychodzenia?
przeciez to nie marszałkowska i chyba ie taki ruch aby domownicy i goście trącali się...chyba gościew przychodzą właśnie do tych domowników.....

tom soyer
14-06-2004, 17:13
ja tez mam korytarz waski na 1,3m i dlugi na ponad 6m. mozna w nim grac w kregle i to wszystko. powoli sie ucze z nim zyc (stary dom) ale niektore rzeczy poprzerabialem. powykuwalem wneki gdzie w przyszlosci bedzie stac lawka lub bedzie mozna powiesic plaszcz. otworzylem tez klatke schodowa. ma to swoje minusy ale mam nadzieje ze u nas sie sprawdzi.