PDA

Zobacz pełną wersję : Czy zna ktos kotly Ciechowicza LOGICA?



arturro.m
30-11-2007, 10:00
Witam!
Zna ktos kotly na paliwa stale Ciechowicza LOGICA i moze podzielic sie wiedza? Czy warte sa takich pieniedzy ... sa o 25% drozsze niz np. Zebiec! Prosze o odp posiadaczy takich kotlow albo instalatorow ... opinie firmy juz znam! :D

Mały
30-11-2007, 11:42
Cichewicz Logica lub teraz już Funky Logica czyli Buderus.
Niezłe miałówki.Górne spalanie.

Kobzi
30-11-2007, 12:46
Cześć,

piec o mocy 25 Kw posiada mój znajomy i jest z niego zadowolony.
Wymienił go w tym roku i jak na razie palił tylko drzewem i pozostałościami z zeszłego roku węgla kamiennego, nie palił jeszcze miałem, działa bez zarzutu.

escape
17-08-2008, 19:28
Ponieważ na 95% zdecydowalismy sie na kupno tego kotła podnoszę temat z nadzieja ze wypowiedzą się o nim użytkownicy i utwierdzą nas w tym zamiarze.Wszelkie infromacje na temat tego kotła mile widziane...

mala_lenka
12-09-2008, 15:48
Szkoda, że nikt nic nie pisze bo ja też zastanawiam się nad tym piecem i to poważnie...

sailor_ro
12-09-2008, 16:13
Sasiad ma Logice (ale z logo Buderusa).Bardzo fajny kociołek,głownie spala w nim drzewo.Z jego relacji wynika, ze jest zadowolony z wyboru.

pozdrawiam

escape
12-09-2008, 20:36
Słyszałam i czytałam bardzo dobre opinie...zreszta sama mam je w ofercie,sprzedałam puki co tylko 2 sztuki ale klienci nieprzychodza do sklepu wiec chyba jest ok... :D Ja bede mogła się wypowiedzieć za jakiś czas ponieważ ok 22 wrzesnia ma przyjsc nasz piec logica 20-27 jak zostanie zamontowany to napisze o pierwszym wrazeniu z palenia hehe..a coś wiecej to pewnie bedzie do powiedzenia po sezonie grzewczym

escape
29-10-2008, 19:48
Piec nabyliśmy podłączyliśmy i mogę potwiedzić ze w piecu pali się bardzo dobrze łatwosć w rozpalaniu i obsłudze na dzień dzisiejszy polecam ten piec i wiem ze był to dobry wybór