PDA

Zobacz pełną wersję : ZLECĘ stan surowy



piotr Sussex
01-12-2007, 15:43
poszukuję rzetelnego niedrogiego murarza do postawienia domu w stanie surowym + dach w okolicach Olsztyna.Dom o nieskomplikowanej konstrukcji , pow użytkowa 115 mkw 8)

janrenovate
01-12-2007, 21:15
poszukuję rzetelnego niedrogiego murarza do postawienia domu w stanie surowym + dach w okolicach Olsztyna.Dom o nieskomplikowanej konstrukcji , pow użytkowa 115 mkw 8)
jeden murarz nie da rady,ekipa potrzebna:)

smigloxxx
19-01-2008, 17:17
...

enickman
19-01-2008, 23:14
Jeżeli szukasz firmy do developerki, to pewnie jeszcze kilka takich reklam jak powyżej znajdziesz
Jeżeli tak zwanej ekipy to wydaje mi się, że taki sposób szukania wykonawcy nie jest w dzisiejszych czasach najszczęśliwszy
To niestety klienci muszą zabijać się o majstra
Który dobry fachowiec musi sam szukać klientów (i to jeszcze w necie)?

Za chwile możesz dostać za to kilka postów z gorąco polecanymi ekipami, które za półdarmo wybudowały pałac komuś, kto właśnie przed chwilą się zarejestrował i ma 3 posty tej samej treści w kilku miejscach (mój ulubiony autor to: dadatek)

mrbud20076
20-01-2008, 07:56
Niezgodze sie z toba!Jest duzo mlodych fachowcow ktorzy chca pozyskac inwestorow,a nie dawac sie wykorzystywac jako podwykonawcy!

ponury63
20-01-2008, 13:26
Za chwile możesz dostać za to kilka postów z gorąco polecanymi ekipami, które za półdarmo wybudowały pałac komuś, kto właśnie przed chwilą się zarejestrował i ma 3 posty tej samej treści w kilku miejscach (mój ulubiony autor to: dadatek)
dzięki za informację
gagatek został z jednym spamerskim postem ;)

przy okazji paru innych spamerów wyleciało

scs
21-01-2008, 09:42
Niezgodze sie z toba!Jest duzo mlodych fachowcow ktorzy chca pozyskac inwestorow,a nie dawac sie wykorzystywac jako podwykonawcy!
Zgadzam sie z Toba w 100%!!
Starzy fachowcy nie zawsze daja rade w nowych technologiach.