PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup i montaż okien w Częstochowie lub okolicach.



tomekk7
03-12-2007, 00:28
Witam !

Muszę zamówić okan PVC i od dłuższego czasu szukam firmy sprzedającej i montującej okna. Nie chodzi o fakt, że nie mogę znaleźć dostawcy, tylko potzrebuję jakiejś rekomendacji, zwłaszcza jeżeli chodzi o montaż.

pa-ma
03-12-2007, 02:22
mamy okna z AVANTE Cz-wa ul. Krótka. chłopaki montowali szybko i sprawnie na dyble stalowe (nie na blaszki) wg mnie lepiej to trzyma. ogólnie wielki pozytyw.polecam
zapraszam na nasze regionalne:
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=1786&postdays=0&postorder=asc&start=960
pozdrawiam P.

adiz1
03-12-2007, 09:16
Na Krótką warto sie wybrać, bo obok siebie masz od razu kilku przedstawicieli.
Możesz też zadzwonić, lub podjechać na ul. Warszawską do WEKO
www.weko-okna.pl
- to zakład produkcyjny (dawna Norma 2000).

iwan069
03-12-2007, 21:14
jeśli ktoś ma dłużej okna Avante z Krótkiej to prosze o opinie co do nich :evil:

Rena
10-12-2007, 10:16
Ja mam okna z firmy TILMAR z Poczesny, to pośrednik, to firma zajmująca się również montażem. Jestem zadowolona z moich okien, pośrednik na telefon przyjechał na plac budowy, sam wymierzył otwory okienne i doradził co wybrać lepiej, np w związku z tym że mam duże drzwi tarasowe (2 szt) - chciałam okna bez podziałów szyby ale przez to ze duze te drzwi doradził mi aby lepiej zamówić z podziałem a wtedy te drzwi nie będą się krzywić. Mam okna VEKA pięciokomorowe, kolor zewnętrzny dąb brązowy a od wewnątrz białe. Nie czekaliśmy długo na zamówienie, bo około 1 miesiąca a było to w maju więc sezon w pełni. Pośrednik cierpliwy, a byłam wybredna i niezdecydowana i kolor zmieniałam dwa razy. Gdy juz okna przyjechały na budowę, montażyści zamontowali okna w ciągu paru godzin a było tych okien do montowania 8 szt ale i montażystów było czterech chłopa i okna dobrze wypoziomowali, robili to fachowo jak twierdził mój mąż ( a on się na tym zna i chciał montować okna sam ale gdy okna montuje firma jest na to gwarancja - trzeba o tym fakcie pamiętać!!!) Adres do pośrednika:
PHU "TILMAR"
KOLONIA POCZESNA UL. GóRNA 7,
42-262 POCZESNA
TEL. (034) 327-48-60 lub 603 799 822


Naprawdę jestem zadowolona a tak bardzo bałam się czy dokonam dobrego wyboru a pośrednik nie był nachalny i nie narzucał swojej woli. Polecam!!!

marspox
05-11-2011, 12:39
Ja mam okna z firmy TILMAR z Poczesny, to pośrednik, to firma zajmująca się również montażem. Jestem zadowolona z moich okien, pośrednik na telefon przyjechał na plac budowy, sam wymierzył otwory okienne i doradził co wybrać lepiej, np w związku z tym że mam duże drzwi tarasowe (2 szt) - chciałam okna bez podziałów szyby ale przez to ze duze te drzwi doradził mi aby lepiej zamówić z podziałem a wtedy te drzwi nie będą się krzywić. Mam okna VEKA pięciokomorowe, kolor zewnętrzny dąb brązowy a od wewnątrz białe. Nie czekaliśmy długo na zamówienie, bo około 1 miesiąca a było to w maju więc sezon w pełni. Pośrednik cierpliwy, a byłam wybredna i niezdecydowana i kolor zmieniałam dwa razy. Gdy juz okna przyjechały na budowę, montażyści zamontowali okna w ciągu paru godzin a było tych okien do montowania 8 szt ale i montażystów było czterech chłopa i okna dobrze wypoziomowali, robili to fachowo jak twierdził mój mąż ( a on się na tym zna i chciał montować okna sam ale gdy okna montuje firma jest na to gwarancja - trzeba o tym fakcie pamiętać!!!) Adres do pośrednika:
PHU "TILMAR"
KOLONIA POCZESNA UL. GóRNA 7,
42-262 POCZESNA
TEL. (034) 327-48-60 lub 603 799 822


Naprawdę jestem zadowolona a tak bardzo bałam się czy dokonam dobrego wyboru a pośrednik nie był nachalny i nie narzucał swojej woli. Polecam!!!

TILMAR === PORAŻKA.

Montowała ta firma u mnie okna mogę powiedzieć tylko tyle NIE POLECAM.

Pracują tam młodzi ludzie którzy mają tydzień/ 2 tyg. doświadczenia + jeden emeryt który jako jedyny wie jak się montuje okna.
Po pierwsze oprawienie parapetów pianką beznadzieja, albo wystające wielkie bomble w postaci pianki lub brak pianki w niektórych miejscach pod parapetami, i to nie trochę tylko brakuje , naprawdę jest jej miejscami tak mało że sam będę musiał kupić piankę. Po drugie zero profesjonalizmu i jakichkolwiek zasad związanych z bezpieczeństwem = rama okna którą montowali spadła z pierwszego piętra do ogródka na trawnik. Ludzie nie potrafią robić nawet zaprawy raz wychodziła im gęsta raz rzadka. Po drugie od okna na pierwszym piętrze do parteru widać żółty pasek na murze który został po piance. Jak by dom był tynkowany to bym im kazał to ścierać do zera.
Jak bym to ja płacił za te okna a nie rodzice to zaraz bym kazał im się zbierać jak nie potrafią wprawiać okien albo kazał bym przyjechać na następny dzień i poprawiać wszystko ogólnie PORAŻKA. Może wcześniej ta firma była coś warta nie wiem ale teraz już bym ich nigdy w życiu nie zatrudnił do wprawiania okien. Okna jakie maja to wiadomo TAKIE JAK I INNI ceny zbliżone do innych firm więc zastanówcie się czy warto wydawać kupę kasy na okna lepszej jakości które i tak zostaną spieprzone przez pracowników tej firmy. Dla mnie wybór jest prosty wydaję kupę kasy na okna to też oczekuję profesjonalnego montażu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samar
08-11-2011, 10:56
Rena.kobieto, przez dwa lata towar ma być zgodny z umową i nie ma znaczenia kto je montuje . Ważne jest jedynie to aby zamontował zgodnie ze sztuką budowlaną i instrukcją producenta . Gwarancja to sprawa odrębna .

michalyna
12-11-2011, 09:57
My również jesteśmy na etapie poszukiwań okien. Bierzemy pod uwagę Avante oraz Oknoplast. Znajomy poleca nam również okna z Gawbudu - firma z Jaskrowa. Czy macie jakieś doświadczenia ze współpracy z nimi?