PDA

Zobacz pełną wersję : BŁAGAM- SZUKAM ZDJĘĆ - BUNGALOW Z SIŁOWNIĄ - SZEWCZYKA!!!!!!



bd
03-12-2007, 15:57
Proszę o pomoc !!!!

Szukam osób budujących lub mających zdjęcia domu

BUNGALOW Z SIŁOWNIĄ - projekt z pracowni Ryszarda Szewczyka

www.stylowydom.com.pl

Zaczynam budować na wiosnę 2008 ale do dziś nie znalazłem choć jednego zdjęcia !!!!!

Błagam o pomoc !!!! Bardzo mi zależy

Dziękuje
Piotr

mcvey
10-12-2007, 10:36
Nikt nie buduje tego domu.....przecież ja nie proszę o nic niemożliwego .......bardzo was proszę pomóżcie.
Nie mam zadnych zdjeć tego domu w rzeczywistości .........

Może ktoś jednak się odezwie

pozdrawiam

Piotr :D :D

joan
10-12-2007, 13:35
Piotr - masz chyba rozdwojenie jaźni...znaczy nicka... :wink: :roll:
i nie ma rzeczy niemożliwych :lol:

mcvey
10-12-2007, 14:14
tak ze względu na czas którego mi brakuje ....zapomniałem swojego starego nicka i msiałemzalogować się na nowo ale to nie ma znaczenia.....
ja chcę tylko fotki mojego domku :cry:
:cry:


może jednak ktoś pomoże ...... :P

joan
10-12-2007, 14:22
istenieje prawdopodobieństwo że tu na forum nikt nie pobudował sobie domu z siłownią...(pokojem do ćwiczeń) :wink: 8)

mcvey
10-12-2007, 16:32
Generalnie chodzi o ten projekt

http://www.stylowydom.com.pl/projekty/bzs1/bzs1.html

Bardzo ładny.......ale bardzo rzadki

czekam nadal ......

hala_k
11-12-2007, 15:24
Nikt nie buduje tego domu.....przecież ja nie proszę o nic niemożliwego .......bardzo was proszę pomóżcie.
Nie mam zadnych zdjeć tego domu w rzeczywistości .........

Może ktoś jednak się odezwie

pozdrawiam

Piotr :D :D

Proponuję zajrzeć tutaj do Wątku bungalowego (http://forum.muratordom.pl/watek-bungalowowy,t21198.htm?highlight=bungalowowy). Był tam kiedyś odnośnik do fotoalbumu arcious'a, ale chyba juz go nie ma. Kolega arcious zniknął z forum bodajże 20.1.2006.
My budujemy również wg projektu p. Szewczyka, ale Z frontowym gankiem II (http://forum.muratordom.pl/z-frontowym-gankiem-ii,t89001.htm). Wszystkie projekty Stylowego Domu są ładne, tytlko mają jedną wadę.. Zgadnijcie jaką?

mcvey
11-12-2007, 16:15
Dziękuje za odpowiedz.

Tak wiem jaką ......koszty. Obserwowałem twoją budowę ......bardzo ładnie to wygląda......jeżeli jesteś w stanie napiosać jakie były koszty stanu surowego ale .....
Stan surowy z oknami, dachem orrynnowaniem , kominami, bez instalacji .

Jak wiesz mój projekt nie jest tani
Ja szacuje stan surowy w powyszej specyfikacji na ok 350 tyś zł i ok 400 tyś zł wykonczeniówka.

Zobaczymy jak to będzie pozdrawiam

hala_k
11-12-2007, 17:13
Witamy,

Tak w przybliżeniu:
Stan "0" = 30 tys.
Mury i strop = 65 tys.
Dach = 90 tys.
Okna z roletami = 35 tys.
SUMA = 220 tys.
To wszystko zdążyliśmy jeszcze przed lawiną podwyżek materiałów i robocizny, ale już niestety w trendzie wzrostowym.

Twoje szacunki wydaja się realne. Powinno się udać.

Pozdrawiamy
Halina i Andrzej

mcvey
13-12-2007, 19:55
Dziękuje bardzo za odpowiedz...
rozumiem że to jest ogólna suma robocizny i materiałów?

Ja zaczynam w kwietniu maju.

Mam wycenioną robociznę na 50 tyś ( stan surowy bez dachu, wraz z ogrodzeniem, tartasami kominami itp.
Dach robocizna - ok25 tys
materiał na dach ok 80 tyś wraz ze stropem drewnianym więzbą itp.

Na razie dane mi jest tylko podziwiać inne szewczyki ..........min. wasz
Bardzo ładne zdjęcia.


pzdr

Piotr i Sylwia

mcvey
17-12-2007, 16:00
Rozumiem że nikt nie buduje tego pięknego domu....

Mimo wszystko zwracam się do was ........może jednak ktoś się znajdzie

tu jest link jak ten dom wygląda

http://www.stylowydom.com.pl/projekty/bzs1/bzs1.html




Proszę o pomoc

mcvey
19-12-2007, 09:20
iNo to w takim razie sam sobie popiszę w tym wątku .....nikt nie buduje domku to przynajmniej powalczę o utrzymanie topicu w górnej części Galerii.

I tyle

A z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim forumowiczom aby nie zabrakło im kasy, materiałów budowlanych, ekip oraz chęci i zapału do zakończenia budowy,

Pozdrawiam

Może ktoś coś napisze...............he?

mcvey
19-12-2007, 11:06
No to sobie sam tak pisze....i tyle wszyscy piszą o swoich projektach a u mnie nic się nie dzieje :(
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

KiZ
19-12-2007, 11:12
Generalnie chodzi o ten projekt

http://www.stylowydom.com.pl/projekty/bzs1/bzs1.html

Bardzo ładny.......ale bardzo rzadki

czekam nadal ......

...i bardzo nieotwierający się... :o :wink:

mcvey
19-12-2007, 12:09
Spróbujemy jeszcze raz ......

zgadza się ale to błąd strony Pana Szewczyka....;ponieważ nie mozna jej wogóle otworzyć .....być moze coś tam zmienia.


pozdrawiam

mcvey
19-12-2007, 15:00
JESTEM UPARTY....ALE PODBIJAM TOPIC

CHCE KOGOŚ ZNALEŻC Z TYM DOMEM

I ZNAJDE WCZEŚNIEJ CZY PÓŻNIEJ ......

POCZEKAM JESTEM CIERPLIWY.....TRUDNO

mcvey
20-12-2007, 10:41
Czekam nadal ale wiem że ktoś się znajdze.......jak nie dziś to jutro jak nie jutro to w 2008r. Mam nadzieje jednak że wcześniej

Pozdrawiam

mcvey
21-12-2007, 06:37
to znów ja ....samotnik bez domu, bez pomocy , cisza, nikt nie pisze . nie dzwoni, nie odpowiada . phi !

Mój własny topic.

Ale przypominam

SZUKAM KOGOŚ KTO ZBUDOWAŁ LUB BUDUJE "BUNGALOW Z SIŁOWNIĄ" Z PRACOWNI SZEWCZYKA

21-12-2007, 22:15
Nie buduje z siłownią ale Dom Rodzinny Szewczyka. Nie wiem czy to cię pocieszy :wink: ale ja tez niestety nikogo nie znalazłam na forum kto buduje wg mojego projektu, ale miej nadzieje moze ci sie uda :P
Wesołych Świat

mcvey
02-01-2008, 11:59
top znów ja.....po świetach.....z nadzieją że ktoś się znajdzie

agaboBIK
11-01-2008, 22:54
sliczne te wasze domki.....i nawet podobne :D....ja musialam wybudowac sobie kondygnacje w dol :cry: z powodu waskiej dzialki....ale co tam i tak mi sie podoba.....mcvej dzialaj i pisz bedzie dobrze zobaczysz :lol:

amelia19a
21-09-2008, 12:55
ja sie przymierzam do budowy tego cudeńka, jestem ciekawa jakie koszty mnie czekają :P jestem na etapie zakupu projektu, czy orientujecie sie czy mozna zmienic dach z katedralnego na taki zwykły ( chodzi mi o te kapliczki nad garazem, silownia, i sypialnią)