PDA

Zobacz pełną wersję : Garden Composer 3D



Conrad
12-08-2003, 13:18
Znalazlem bardzo interesujacy program do projektowania ogrodow (tytulowy Garden Composer 3D) ktorego oryginalna, spolszczona wersja kosztuje ponizej 90zl. Bylbym nim bardzo zainteresowany gdyby nie jeden szkopul: w wymaganiach sprzetowych ktore znalazlem przy procesorze min 200MHz wymaga sie karty graficznej 3D min. 16MB. I tutaj moje pytanie do ew. uzytkownikow: czy jest mozliwosc zainstalowania, uzytkowania programu i projektowania samego ogrodu (okrojonego np o samą wizualizacje 3D w czasie rzeczywistym) na laptopie pozbawionym karty 3D 16MB?
Mam wielka chetke na zakup ale... wydac 90zlociszy na cos czego nie bede mogl uzytkowac nie ma wielkiego sensu..
Conrad

krokodyl
07-10-2003, 21:58
Przestań, karta nie jest taka ważna, będzie co najwyżej wolniej chodzić. Zresztą widziałem gdzieś demo (ładny dom - chyba) możesz taniej sprawdzić czy chodzi
:o

nasenny
20-10-2003, 12:38
mam tenprogram jes wymagajcy jesli chcesz daj znać na priva to ci pomogę....

nasenny
20-10-2003, 12:42
Przepraszam, ale poprzednią wypowiedż dyktowałem synowi - stąd ta pisownia...

Pinus
25-10-2003, 12:56
Garden Composer 3D to dobry program, zwłaszcza dla amatorów. Prosty w użytkowaniu, duża baza roślin (wiele z nich niestety nie na nasz klimat) ale jest też edytor roślin
Ostrzegam przed kupnem polskiego programu "Wymarzony ogród" (kupiłem, zobaczyłem i wyrzuciłem) :cry:

mialek
29-10-2005, 20:51
Teraz jest Garden Composer 3D Plus. Ale nie ma w nim wiele nowości. Ja poraz pierwszy odpaliłem program na komputerze AMD K2 (chyba 350MHz), ale miał on kartę VooDoo ( z tym że starodawną , prehistoryczną). Program chodził. Wizualizacje w trakcie zwiedzania ogrodu z przeskokami. Ale projektować się dało.