PDA

Zobacz pełną wersję : a w co ja mam sie ubrać na Srebrne Wesele ???



Ew-ka
05-12-2007, 18:47
prosze o pomoc wszystkie życzliwe Kobitki na Forum ...bo za chwile osiwieję .
29 grudnia mam ślub -mój własny osobisty ślub po 25 latach małżeństwa z moim niesamowitym H. Jako ,że 25 lat temu nie mieliśmy wesela ( przypomnę młodym ,że to był okres stanu wojennego ) postanowiliśmy zrobić sobie teraz wesele .....zamowilismy msze św ....oraz imprezę na ok 80 osob ......zespół i salę .....ale ja nie wiem w co ja sie mam ubrać ..... :cry:
kupilam już suknie na wieczór -mam zamiar ubrać ją ok godz. 20,oo -suknia jest z ciemno-fioletowego atłasu - odkryte ramiona i szeroka spodnica - mnie sie podoba :lol:
ale .....co mam zazłożyć do kościoła i na obiad po południu ? .....wszystko co widze w sklepach pasuje do mnie jak pięść do nosa :( nie chce grzecznego kostiumiku....sukienki są raczej takie sylwestrowe lub letnie :-?
Dziewczyny -co same ubrałybyście gdybyście teraz brały ślub i chciały olśnić przede wszystkim tego jednego? .....żeby zobaczyć ten ....błysk w oku :wink: plissssss :D

tomek1950
05-12-2007, 19:24
Ewo, świetny pomysł z tym (srebrnym) weselem po 25 latach. :D

Wszystkiego dobrego dla młodej pary.

W kwestii stroju to chyba nie jestem w stanie pomóc. Wybacz.

Mufka
05-12-2007, 19:25
Przede wszystkim gratulacje :D .Bałabym sie niestety tak w ciemno radzić, nie wszystkim jest ładnie w tym samym, na pewno sama wiesz co lubi twój mąż :).

braza
05-12-2007, 19:36
Ja też boję się doradzać. Powiedz, czy chcesz wystąpić w czymś ślubnym, czy bardziej tak oficjalnie. Nie wiem, czy jasno się wyrażam: czy to ma być suknia, czy po prostu strój - nazwijmy to umownie - wieczorowy - eleancki, kobiecy, ale nie typowo ślubny??

Boszsz! Ale namotałam :-?

Ew-ka
05-12-2007, 19:43
dziewczyny :lol: młódka nie jestem wiec ślubny strój odpada :o myślałam o czymś niezwykle eleganckm .....może suknia ,ale nie do ziemi ...coś krótszego ,ale material nie może być za gruby bo przezież będziemy tańczyć ...potem bedzie kankan ....a potem sie przebiore w te wieczorową kreację 8)

przeszkodą w tym wszystkim jest ....grudzień - taki miesiąc do otulania a nie do obnażania :wink:

braza
05-12-2007, 19:49
No właśnie ten grudzień :-? Obejrzałam parę stron z różnymi kreacjami ale ... wszystko na ramiączkach, odkryte :-?

Takie bardziej na tę pogodę (no, nie do końca) znalazłam to:
http://www.wieczorowe.com/alegro/tulipan/Nowy-3.jpg

Nie jest to szczyt marzeń, niestety.

tola
05-12-2007, 22:15
Siostra, cobyś nie włożyła na siebie, to H. i tak będzie zachwycony,
Ty to wiesz i ja to wiem :D
a jeśli chodzi o gości, to zapraszasz tylko życzliwych, więc będą zachwyceni na równi z H.
ja to i tak pęknę z zazdrości jak Cię zobaczę...przyjadę ryżem sypnąć...na szczęście :wink:

Ew-ka
05-12-2007, 22:43
Siostra, cobyś nie włożyła na siebie, to H. i tak będzie zachwycony,:
pod warunkiem ,że wczesniej nie zobaczy metki :lol:

ach ...jak mi sie marzy coś ekstra ....jasny wełniany kostium w kolorze ecru z wąska spodnicą do tego ogromny czarny kapelusz i wielki kołnierz z lisa z ogonem opadającym na plecy ( lisa juz mam :wink: )

tola
05-12-2007, 22:50
Jak Cię znam, jeśli taki Ci się marzy, to taki będziesz mieć :wink: :lol:
a H. metkę pokaż, tylko bez ceny 8)

Ew-ka
05-12-2007, 22:59
Jak Cię znam, jeśli taki Ci się marzy, to taki będziesz mieć :wink: :lol:
a H. metkę pokaż, tylko bez ceny 8)

nie mam siły jeździć po świecie za takim kostiumem .....mam krawca ,ktory odszywa takie piękne płaszcze i kostiumy ( stara szkoła -mistrz nad mistrze :lol: ) ale nie ma tego materiału ,ktory bym chciała ....a z bele czego nie kcem :-?

agnieszkakusi
06-12-2007, 06:20
Ew-ka wszystkiego najlepszego i kolejnych 25 lat (i więcej) wspólnego życia :D :D

Ew-ka
06-12-2007, 08:42
dziekuje za życzenia ... :D po tylu latach uważam ,że wspolny związek to juz prawie kazirodztwo :wink:

Żelka
06-12-2007, 09:04
Jak to co? Prawidziwa suknie slubna!!! Ja nie mialam na slubie i zaluje. Jak dozyje 25 rocznice to wlasnie tak zrobie. A co!!! :D
A Ty Ewcia piekna jestes i na pewno bedzie Ci pasowac. Zrob sobie w kolorze kosci sloniowej. :P
ps. Fotkij akies dasz w dzienniku, po weselu? :wink:
http://www.twojekwiaty.pl/photo/s_1048.jpg
Wszystkiego dobrego i mysl co na 50 rocznice! :wink:

Ew-ka
06-12-2007, 09:13
ps. Fotkij akies dasz w dzienniku, po weselu? :wink:
Wszystkiego dobrego i mysl co na 50 rocznice! :wink:

dzieki -Dobry Duszku ....jak taki Dobry Duszek życzenia składa -życie na pewno dobrze się układa :lol:

zdjęcia będą - a jakże :D ale mam tremę :wink:

joan
06-12-2007, 09:21
cokolwiek to będzie - powinnaś pokazać swoje zgrabne nózki!!!
duży kapalusz tego nie wyklucza - a właściwie to będzie nawet lepiej - bo w takiej dłuuuugiej mogło by być trochę zbyt poważnie...
8)
Kwaśniewska miała takie fajne zestawy... :roll:

Ew-ka
06-12-2007, 09:24
cokolwiek to będzie - powinnaś pokazać swoje zgrabne nózki!!!
duży kapalusz tego nie wyklucza - a właściwie to będzie nawet lepiej - bo w takiej dłuuuugiej mogło by być trochę zbyt poważnie...
8)
Kwaśniewska miała takie fajne zestawy... :roll:

myślisz ,że mi pożyczy ? :roll: fajne kapelusze miała :D

arcobaleno
06-12-2007, 13:55
Ewka - gratulacje ogromne ! Pomysł świetny !
Też jestem za tym, zebys pokazała nogi 8)
Ja na Twoim miejscu kupiłabym jakiś extra materiał - coś ala grubsza satyna-jedwab-tafta i uszyłabym sobie dopasowaną kieckę odcinaną pod biustem i przechodzącą w taką ołówkową spódnicę za kolanka z rozcięciem z tyłu 8) Góra oczywiscie z dekoltem, ale , ze to grudzień a nie czerwiec to może byc z lekko bufiastymi krótkimi rękawkami, no albo jak wolisz gorsetowo - czyli bez niczego :wink:
A jakie lubisz kolory?
Na zimę to moze jakaś srebrzysta szarosć lub szafir? 8)
Zaraz poszukam czegos w necie - jak ja lubię takie zabawy :wink:

arcobaleno
06-12-2007, 13:59
lub.....jak to ma być na tańce to może cos takiego - zwiewna i elegancka 8)

http://img135.imageshack.us/img135/3667/284bgsuntando2.jpg

Żelka
06-12-2007, 14:03
Arco super ta sukienka
tu tez jest troche
http://photo.163.com/photos/nancyshu666/37053654/
http://photo.163.com/photos/panglaohu_717/132169657/#p1

elutek
06-12-2007, 17:41
http://images30.fotosik.pl/123/8639555735d4f8b6.jpg (www.fotosik.pl)
http://images26.fotosik.pl/122/43c69960b17c8351.jpg (www.fotosik.pl)
Ewko, a może coś czerwonego? :roll: ta druga jest cudna...

no a przede wszystkim GRATULACJE :D
/musiałaś być bardzo nieletnia jak wychodziłaś za mąż :roll:
tak jak ja :oops: - niedawno 20. rocznica 8) /

Żelka
06-12-2007, 18:12
Elutek gratulacje!!!
http://www.kwiatolinia.pl/product_img/1/1/3/5/6_mini_1.jpg

Ew-ka
06-12-2007, 18:24
arco - ta sukienka i modelka są śliczne :D

Dziewczyny moje kochane - sukienkę balową juz kupiłam -jest jak pisalam wcześniej do samej ziemi ,od pasa rozszerzana ,na halce ,a góra to odkryte ramiona ...cała suknia jest w pięknym ciemno- fioletowym kolorze -kupilam do tego dodatki -szeroka bransoletka z cyrkoniami ,do tego kolczyki i obroża na szyję ....wszystko psześlicznie sie mieni w świetle lamp ..... :D

Moim problemem jest ubiór do kościoła i na pierwsze godziny na sali , czyli obiad i kawa z tortem ..... :roll:

Musze pamietać ,że to jest grudzien i pogoda może być różna - sukienka powinna być krótsza - H. też mówi ,że mam nogi pokazać :lol: ale jeszcze nie taka balowa ......Bardziej chyba wizytowa może :roll:

Na stronach internetowych jest tyle roznych ładnych kiecek ,a w sklepach widze tylko jakies takie badziewne
:-?
a na allegro chyba bym sie nie odważyła :-?

Zelijko - ale piekne kiecki .....i jaki śliczny biały kostium :o piekny :D

elutek -myślisz ,że nieletnim wtedy dawano ślub? :wink:

Ew-ka
06-12-2007, 18:31
Elutek gratulacje!!!
http://www.kwiatolinia.pl/product_img/1/1/3/5/6_mini_1.jpg

ale gapa ze mnie :oops:

i ode mnie GRATULACJE :D

niech Wasze życie będzie kwitło jak te cudne kwiaty

http://www.napulpit.pl/albums/pozostale/kwiaty/normal_tapetki_kwiaty_026.jpg

tomek1950
06-12-2007, 18:40
Wybaczcie dziewczyny, ze tu zaglądam :wink: :D ale czerpię inspirację jak ma się Komturowa ubrac na tę naszą rocznicę. W lipcu więc z pogodą nie powinno być problemów.
A co założy H. Nic o tym Ew-ko, nie piszesz. :evil:
Z mojego slubnego garnitury gdzieś jeszcze chyba jest kamizelka, ale obawiam się, że będą trudności z zapięciem guzików. :o Jakoś przez te lata remontowania komturii nabrałem... mięśni. :wink: :oops:

Cytat:
elutek -myślisz ,że nieletnim wtedy dawano ślub?

W stanie wojennym wszystko było możliwe. :D :wink:

Ew-ka
06-12-2007, 18:49
Wybaczcie dziewczyny, ze tu zaglądam :wink: :D ale czerpię inspirację jak ma się Komturowa ubrac na tę naszą rocznicę. W lipcu więc z pogodą nie powinno być problemów.
A co założy H. Nic o tym Ew-ko, nie piszesz. :evil:
:D :wink:
Faceci mają prosto - zawsze garnitur ....a ,że nasz synek ma te same rozmiary co H...wiec kupil mu garnitur w Krakowie ( Bytom ) :lol:

frosch
06-12-2007, 18:56
najlepsze frelki i ...garnitury sa z...Bytomia 8) :wink: :wink:

tomek1950
06-12-2007, 19:10
Faceci mają prosto - zawsze garnitur ....a ,że nasz synek ma te same rozmiary co H...wiec kupil mu garnitur w Krakowie ( Bytom )

Z synem to się ciągle wymieniam (na ubrania, bo na dziewczyny, to jakoś się się nie kwapi :wink: )

najlepsze frelki i ...garnitury sa z...Bytomia

100% racji. :D :D :D :D :D :D

Ew-ka
06-12-2007, 19:26
Wybaczcie dziewczyny, ze tu zaglądam :wink: :D ale czerpię inspirację jak ma się Komturowa ubrac na tę naszą rocznicę. W lipcu więc z pogodą nie powinno być problemów.
:

a ktora to rocznica ? :D

Ew-ka
06-12-2007, 19:31
pokazę Wam zaproszenia ,jakie zrobiliśmy na te okoliczność

http://images24.fotosik.pl/123/b9e68e737be07693.jpg (www.fotosik.pl)

skrzydełka są zawiązywane atlasową wstążeczką.....nasze zdjęcie jest na delikatnym papierze ...jak sie je podniesie to wtedy ukazuje sie cały tekst zaproszenia :D
Całość jest wydrukowana na srebrzysto-perłowym papierze :D

frosch
06-12-2007, 19:34
ew-cia........piekne ! :o :D
zreszta wiedzialam , ze takie beda ...

jamles
06-12-2007, 19:37
prosze o pomoc wszystkie życzliwe Kobitki na Forum ...bo za chwile osiwieję .
29 grudnia mam ślub -mój własny osobisty ślub po 25 latach małżeństwa z moim niesamowitym H. Jako ,że 25 lat temu nie mieliśmy wesela ( przypomnę młodym ,że to był okres stanu wojennego ) postanowiliśmy zrobić sobie teraz wesele .....zamowilismy msze św ....oraz imprezę na ok 80 osob ......zespół i salę .....
a polterabend bydzie :roll:

Ew-ka
06-12-2007, 19:45
prosze o pomoc wszystkie życzliwe Kobitki na Forum ...bo za chwile osiwieję .
29 grudnia mam ślub -mój własny osobisty ślub po 25 latach małżeństwa z moim niesamowitym H. Jako ,że 25 lat temu nie mieliśmy wesela ( przypomnę młodym ,że to był okres stanu wojennego ) postanowiliśmy zrobić sobie teraz wesele .....zamowilismy msze św ....oraz imprezę na ok 80 osob ......zespół i salę .....
a polterabend bydzie :roll:

wypada w drugi dzien świąt :lol: czyli dokładnie w naszą rocznicę :D
dobrze ,że obok mamy kontenery ...bo zapowiada sie niezłe Trzaskanie Szkła

:lol:

gabriela
06-12-2007, 20:01
Ja mialam w ubieglym roku na naszym srebrnym weselu taka sukienke ( szybko ogladac, bo zaraz je skasuje):

Ew-ka
06-12-2007, 20:06
Gabi -ale piękny kolor :D ślicznie Ci w tym kolorze :D sukienka z tym szalem musiala być efektowna :D aż Ci zazdroszcze :-?

W niedziele jedziemy do Wrocka do Magnoli Park -może tam coś wyszukam :-?

gabriela
06-12-2007, 20:11
Ew-ka dziekuje, to byla bardzo ladna uroczystosc, troche mniejsza, bo na 30 osob, ale postanowilam sobie, ze na 30 ta rocznice zrobimy wieksza!!

tomek1950
06-12-2007, 21:29
Razem z Euro to będzie... 40 :o
A co my mamy zrobić jak Euro przesuną do Italii??????????
Gabrysiu, piękne wdzianko, sorry, jesli to nie wdzianko tylko aż kreacja. Jak je zwał ŁADNE :D

kofi
07-12-2007, 11:31
Ewcia gratuluję. Pamiętaj, że cokolwiek włożysz i tak będziesz pięknie wyglądać, bo piękno płynie z Twojego wnętrza. A że i "zewnętrze" szlachetne, wierzę, że będzie OK. :)
A myślisz o takich szalach, jak sż teraz modne? Tak, jak przy kreacji Gabrieli.
Możesz wtedy założyć coś lżejszego do Kościoła (na pewno jest ogrzewany).
A taki szal lekko zsuwający się z ramion...

izat
07-12-2007, 16:44
Ewcia,
przyjmij moje gratulacje i życzenia kolejnych tak szczęśliwych 25 lat :)
wszystkiego najlepszego!!
ja bym się ubrała skromnie na tą część imprezy, ale bardzo elegancko
prosta forma ale z dobrego gatunku materiału i kapelusz ;)
http://images32.fotosik.pl/71/01d7cb1faad9ca2f.jpg (www.fotosik.pl)
http://images32.fotosik.pl/71/7f90ecabe9a269a5.jpg (www.fotosik.pl)
http://images26.fotosik.pl/123/aed2e09eb50ecb34.jpg (www.fotosik.pl)
http://images24.fotosik.pl/123/904f51777270abeb.jpg (www.fotosik.pl)
http://images25.fotosik.pl/121/728afebb66f83bd9.jpeg (www.fotosik.pl)
http://images27.fotosik.pl/122/235ef3d73a26269c.jpg (www.fotosik.pl)
http://images34.fotosik.pl/71/c0c6bd899a1dfe70.jpg (www.fotosik.pl)
osobiście wybrałabym tą ostatnią ;)
myślę, że w Royal Colection znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie :) na tą okoliczność
może zainspiruje Cię coś z wątku na wizażu, np z poniższego wątku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71041&page=77

gabriela
07-12-2007, 18:25
No, ta ostatnia jest super sexy!!

izat
07-12-2007, 18:46
Gabrysiu,
Ty też wyglądałaś sexy :) na swojej uroczystości

arcobaleno
07-12-2007, 18:48
izat - świetne te kiecki ! Lubię takie właśnie :D

izat
07-12-2007, 18:54
do tego jakaś sexy szpilka ;)

Żelka
07-12-2007, 19:53
No, no Izat Ty na pewno nie jestes romantyczka. 8) Ale za to glowy za Toba leca, co? :D Pikantne te sukienki. Sama kobiecosc. Nawet ja :wink: przyjelabym cos takiego w prezencie. 8)

izat
07-12-2007, 20:16
No, no Izat Ty na pewno nie jestes romantyczka. 8) Ale za to glowy za Toba leca, co? :D Pikantne te sukienki. Sama kobiecosc. Nawet ja :wink: przyjelabym cos takiego w prezencie. 8)
Zeljko,
skoro piszesz, że nie jestem no to już nie mogę być :D
kilka z nich moim zdaniem jest bardzo romantyczna ... o sukienkach myślę ;)

Ew-ka
07-12-2007, 22:37
ale super te kiecki :D kurcze ....gdzie to można kupić ??? :o
ta złota i ta czarna z koronkową górą .....mniammmm ....pycha :wink:

wrociłam wlasnie z proby kankana .....robimy wielką niespodzianke naszym mężom - w połowie wieczoru przebieramy sie za tancerki Moulin Rouge ( stroje sie juz szyja :lol: ) i zatanczymy ognistego Kankana :lol: mamy przy tym świetna zabawę i niezły ubaw ....ciekawe jak nam wyjdzie występ :lol:

izat
07-12-2007, 22:40
nie mam pojęcia gdzie takie sukienki można kupić, podejrzewam, że nigdzie :)
to pewnie pojedyncze egzemplarze modelowe
ale można uszyć coś na wzór ;)
z kankanem super pomysł!!
będzie super zabawa
już się nie mogę doczekać zdjęć :) :P

Ew-ka
07-12-2007, 22:40
Razem z Euro to będzie... 40 :o


no to jest dopiero rocznica :D nasze 25 lat to pryszcz :lol:
Tomku -Gratulacje dla Was najmocniejsze :D

Ew-ka
08-12-2007, 20:56
izat- nie mam dobrej krawcowej :( mam krawca ale od poważnych garsonek czy płaszczy .
Jutro wybieram sie do Wrocławia do Magnoli Park ...może tam cosik znajde odpowiedniego :D Trzymajcie kciuki - jak kupie to bede niezwykle szczesliwa :D

tola
08-12-2007, 21:56
Ew-ka, zaciskam i pewna jestem, że będziesz wyglądać szałowo, nie zawiedź mnie Siostra 8)

Izat, suknie marzenie, gapię się na nie jak sroka w kość :roll:

Ew-ka
08-12-2007, 22:03
Tola -mam tremę -boje sie że jak zacznę przymierzac jutro kiecki to H. machnie reką i na każdą powie dla mnie bomba ...znam go... zawsze tak powie coby szybko zwiać ze sklepu :-? ale jedziemy z naszym Przyjacielem (Grazynka byla chowana w moje urodziny ) a on uwielbia chodzic po sklepach wiec w nim nadzieja :D a ma gust ...zonę miał elegantkę 8)

Ew-ka
09-12-2007, 20:05
co ja sie dzisiaj kiecek na przymierzałam -to szok :o już straciłam nadzieje ,że coś kupię ......kiedy weszłam do SIMPLE i tam zobaczyłam JĄ ......ubrana na manekinie uśmiechała sie do mnie zalotnie :wink: czułam ,ze bedzie moja - rozmiar był -ubrałam ....wyszłam z przymierzalni ....i ......H . zaniemówił :D
powiedział tylko podoba sie ? dobrze sie czujesz ? -prosze zapakować :lol: zobaczyłam jeszcze futo z norek ....ale tu nie był zainteresowany :-? a szkoda -tez przymierzyłam ...ale pieknie w nim wyglądałam :D srebrne norki lekko za kolanko i kołnierz ze srebrnych lisów - marzenie ......jakie lekkie i takie .....delikatne .. 8)

ale kupiłam jeszcze .....czerwony płaszcz w Deni Cler
:D najpierw mierzyłam biel wełny ....i juz mialam poprosic o zapakowanie ,kiedy pani przyniosla czerwony :o ubrałam .....i to był strzał w 10 :D :D :D jeszcze kupie do tego duży czarny kapelusz i bedzie super :D

i tym sposobem już wiem co założe za kilkanaście dni :D

ps.....sukienka jest z czarnej koronki na atłasowej , cielistej haleczce :wink:

joan
09-12-2007, 20:25
Ew-ka - to niemożliwie!!! :o :o :o wczoraj byłam w Simple i widziam tą sunkienkę! :lol: o pomyślałam o Tobie... :lol: bo swą koronkowatością przypominała propozycje izat...
Gratuluję wyboru... :lol:
I nie zapomnij wkleic fotek... :wink:

Ew-ka
09-12-2007, 20:55
Ew-ka - to niemożliwie!!! :o :o :o wczoraj byłam w Simple i widziam tą sunkienkę! :lol: o pomyślałam o Tobie... :lol: bo swą koronkowatością przypominała propozycje izat...
Gratuluję wyboru... :lol:
I nie zapomnij wkleic fotek... :wink:

mam nadzieje ,że ktoś mi zrobi zdjęcie :D ta sukienka ma jeszcze szarfę ale kupilam do niej ciuniutenki paseczek z delikatna sprzączką :D

ps....a futerko widzaiłaś ? :D

Żelka
09-12-2007, 21:16
Zdjecia, zdjecia, zdjecia... :D

Ew-ka
09-12-2007, 21:22
Zdjecia, zdjecia, zdjecia... :D

nie bedzie :wink: nie mam aparatu ...polecial na wakacje :lol:

tola
09-12-2007, 21:27
ale kupiłam jeszcze .....czerwony płaszcz w Deni Cler


...matko, czerwony płaszczyk w Deni Cler, nie zapytam o cenę, dopóki nie skończymy budowy, to ja do takiego sklepu nawet nie zajrzę :roll: :(

Ew-ka
09-12-2007, 21:42
ale kupiłam jeszcze .....czerwony płaszcz w Deni Cler


...matko, czerwony płaszczyk w Deni Cler, nie zapytam o cenę, dopóki nie skończymy budowy, to ja do takiego sklepu nawet nie zajrzę :roll: :(

to ci nie powiem .....ale wspomnę ,że zobaczylam tam bliźniak wktory ubrana była Kwaśniewska w swoim programie Lekcja Stylu ...juz sie ucieszylam ze sobie kupie taki sam :wink: ....ale ten bliżniak był droższy od płaszczka :o

Ew-ka
09-12-2007, 21:47
znalazlam zdjecia sukienki na allegro :lol:

http://www.allegro.pl/item281943278_simple_koronkowa_kolekcja_2007.html

na zdjeciu taka sobie :wink:

kuleczka
09-12-2007, 22:07
Ew-ka, widziałam tą kieckę na żywo :wink:
jest cudna 8)
to zdjęcie rzeczywiście , nie oddaje w pełni jej urody

po za tym, to przyjmij moje najszczersze gratulacje
już się spłakałam, czytając o Waszej rocznicy poznania :D
liczę na podobne emocje 8)

tola
09-12-2007, 22:09
Ewka, Ty wklej zdjęcie tej sukienki na Tobie, a nie na allegro, no nie leń się,
siostra Cię prosi :roll:
ta sukienka, czerwony płaszcz, czarny kapelusz...no bomba

Ew-ka
09-12-2007, 22:17
Ew-ka,
już się spłakałam, czytając o Waszej rocznicy poznania :D
liczę na podobne emocje 8)

na razie emocje mam ja -wymyślając co tydzień sensowne wymówki na wyjścia o 20,oo z domu :lol: od tych podskokow strasznie bola mnie nogi :-? i znowu musze wymyślac -dlaczego mnie te nogo bolą 8) postawilam wiec rowerek stacjonarny i intensywnie na nim krece ....i juz mam wymowkę ,że to od jazdy na rowerze :D
boszeeee....mam tylko nadzieje ,że niespodzianka sie uda ...tyle zachodu :wink:

Ew-ka
09-12-2007, 22:20
Ewka, Ty wklej zdjęcie tej sukienki na Tobie, a nie na allegro, no nie leń się,
siostra Cię prosi :roll:
ta sukienka, czerwony płaszcz, czarny kapelusz...no bomba

no przecież mowie i mowie ....NIE MAM APARATU :-? Kasia wziela go na wakacje ...bedzie dopiero na świeta 8) trudno .....bedziesz musiala zobaczyć mnie oczami wyobraźni :wink:

tola
09-12-2007, 22:33
..bedziesz musiala zobaczyć mnie oczami wyobraźni :wink:

Królowo...próbuję :wink:

Ew-ka
09-12-2007, 22:35
..bedziesz musiala zobaczyć mnie oczami wyobraźni :wink:

Królowo...próbuję :wink:
wiem ....to trudne :wink:

izat
10-12-2007, 00:23
bardzo ładna ta sukienka
podoba mi się :)
szarfy nie zamierzasz założyć?? :P

gabriela
10-12-2007, 06:20
Ew-ka, sukienka piekna, czekam na zdjecia po uroczystosci!! Jednak w Polsce mozna kupic fajniejsze ciuchy!

Żelka
11-12-2007, 22:28
Ewka kiecka super. Na Tobie jeszcze lepsza bedzie. Niech no tylko Ten Ktos zrobi zdjecia. :D to polowa forum z zazdrosci padnie... :wink:

monia77w1
11-12-2007, 22:37
Ew-ka a kapelusz to dobije drugą połowę forum, łącznie ze mną. Kiedy ja będę miała okazję taki założyć? Chyba za jakieś 17 lat.

Ew-ka
11-12-2007, 22:55
kapelusz :o skąd ja wezmę piękny kapelusz ? :evil: oblecialam juz cale miasto i ...ni ma :-?
co prawda mam czarny kapelusz ,ale jakis taki mały jest :(
ja sie załamię :(

ale za to kupilam dzisiaj H śliczny czerwony krawat i kaszmirowy bordowy szal ...bedzie sie komponował z moim czerwonym płaszczem :D

Ew-ka
11-12-2007, 22:57
Ew-ka a kapelusz to dobije drugą połowę forum, łącznie ze mną. Kiedy ja będę miała okazję taki założyć? Chyba za jakieś 17 lat.
po 40-tce pasuje juz wszystko :lol: i odwaga przychodzi na szalenstwa :lol: chociaz z tym ostatnim to u mnie zdecydowanie wczesniej :wink:

izat
11-12-2007, 23:38
Ewcia, a może toczek??
http://images33.fotosik.pl/76/ee3bcd1e112d6020.jpg (www.fotosik.pl)
http://images33.fotosik.pl/76/05add3ddf060844f.jpg (www.fotosik.pl)
http://images32.fotosik.pl/76/2a2d00ebb3f8a055.jpg (www.fotosik.pl)

i trochę kapeluszy ;)
http://images34.fotosik.pl/76/9a2c92afc1ff951d.jpg (www.fotosik.pl)
http://images33.fotosik.pl/76/ceb6059c2d7881cb.jpg (www.fotosik.pl)
http://images29.fotosik.pl/124/da91175e2c55f83a.jpg (www.fotosik.pl)
http://images24.fotosik.pl/126/b86042b04acd415e.jpg (www.fotosik.pl)
http://images24.fotosik.pl/126/3bc7f3d4bc41262b.jpg (www.fotosik.pl)
http://images33.fotosik.pl/76/6e0b86a846675aa5.jpg (www.fotosik.pl)
http://images28.fotosik.pl/125/c832d69c6bba2626.jpg (www.fotosik.pl)
http://images31.fotosik.pl/76/f706321ed54ef957.jpg (www.fotosik.pl)
http://images28.fotosik.pl/125/baafa817e35e8995.jpg (www.fotosik.pl)

gabriela
12-12-2007, 07:17
Dokladnie taki toczek, ten pierwszy od gory mialam w 1981 (slub) roku na glowie !

zielony_listek
12-12-2007, 07:57
Ewcia, strój prawie kupiony (jeszcze kapelusz?), więc ode mnie już tylko GRATULACJEEEEE!
A pomysł z kankanem po prostu genialny! :-)

Pozdrawiam
zielony_listek

Ew-ka
12-12-2007, 09:23
i kapelusz juz jest :lol:
przypomniało mi sie ,że kiedyś moja znajoma miała pracownie kapeluszy -odnalazlam jej nr tel ...zdzwonilam -pojechałam i .....jest :D
Miała na stanie taki jak chcialam -tylko wstążke dopasujemy i bedzie super :D

elutek
12-12-2007, 10:22
po 40-tce pasuje juz wszystko :lol: i odwaga przychodzi na szalenstwa :lol:

to może tym razem powiedz: NIE... :lol: :wink:

izat
12-12-2007, 11:03
Dokladnie taki toczek, ten pierwszy od gory mialam w 1981 (slub) roku na glowie !
Gabrysiu,
a może to jesteś Ty na tym zdjęciu :)
podobna nawet jesteś :)

Ew-ka
12-12-2007, 11:06
po 40-tce pasuje juz wszystko :lol: i odwaga przychodzi na szalenstwa :lol:

to może tym razem powiedz: NIE... :lol: :wink:
no coś Ty :lol: takiego faceta zostawić przed ołtarzem :o NIGDY W ŻYCIU :D

Ew-ka
28-12-2007, 13:35
to już jutro -Trzymajta kciuki :lol:

monia77w1
28-12-2007, 13:37
to już jutro -Trzymajta kciuki :lol:

Trzymamy, a po prosimy o fotorelację.

Amtla
28-12-2007, 16:13
Tak mocno trzymam, że już kostki pogruchotałam :wink:

mayland
28-12-2007, 17:03
Przeczytałam cały wątek :o Ale emocje! Jakbym sama to miała przechodzić :lol: Piękna sprawa wyszła z tej rocznicy. :lol: Potulnie czekam z niecierpliwością na fotostory i jeszcze raz wszystkiego co najlepsze!!! :lol:

elutek
30-12-2007, 08:31
Ewka, no i jak było? Żyjesz? :roll: :wink:
a dzisiaj poprawiny? :roll: :)

mayland
30-12-2007, 20:19
No własnie cisza jakaś taka. :roll: Ewcia umieramy z ciekawości!!! Fotki!!!! :lol: :lol:

monia77w1
30-12-2007, 20:21
Pewnie zrobili sobie drugi miesiąc miodowy.

elutek
31-12-2007, 06:40
i pewnie wrócą dopiero w ... przyszłym roku :lol: :wink:

tola
31-12-2007, 15:18
Ewka prosiła przekazać, że po Nowym Roku zda relację.
Mam nadzieję, że z tych 700 zdjęć które zrobili co najmniej połowa będzie nam pokazna :wink:

Wszystko wypadło niesamowicie, kankan też, a cała reszta przeszła ich najśmielsze oczekiwania :lol:

....ach, co to był za ślub...

retrofood
31-12-2007, 16:14
...
i po ptokach
...

Ew-ka
02-01-2008, 14:15
tak było ...http://images32.fotosik.pl/94/8979888a8953320am.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8979888a8953320a) :lol:

Mufka
02-01-2008, 14:23
No i pięknie :) :D, ja poproszę więcej zdjęć 8)

Ew-ka
02-01-2008, 14:40
No i pięknie :) :D, ja poproszę więcej zdjęć 8)
jest kilka w dzienniku :lol:

arcobaleno
02-01-2008, 14:41
ew-ka ! zlituj się ! Dawaj więcej fotek bo zapowiada się super :D
I opowiadaj! 8)

Ew-ka
02-01-2008, 14:46
ew-ka ! zlituj się ! Dawaj więcej fotek bo zapowiada się super :D
I opowiadaj! 8)
musze ochłonąć ...bo jak wspominam to mam łzy wzruszenia i gęsia skórke :lol:
było tak pięknie :D

arcobaleno
02-01-2008, 14:49
ew-ka ! zlituj się ! Dawaj więcej fotek bo zapowiada się super :D
I opowiadaj! 8)
musze ochłonąć ...bo jak wspominam to mam łzy wzruszenia i gęsia skórke :lol:
było tak pięknie :D
:D :D :D

Ok poczekamy :wink: A zdjęcia widziałam :D Wyglądaliscie baaardzo elegancko 8)
Tylko ten kankan trochę ciemny i nie mogłam sie Ciebie dopatrzeć :wink:

Ew-ka
02-01-2008, 15:01
Tylko ten kankan trochę ciemny i nie mogłam sie Ciebie dopatrzeć :wink:
niestety -dziewczyny sie przestrszyły i kazały wczesniej przygasić światła - 8) a teraz żałuja -by było za...ście :lol:

monia77w1
02-01-2008, 15:51
To ja się powtórzę, bo już się wpisałam w dzienniku.

Ew-ka,

zdjęcia super. Żeby każda kobitka tak wyglądała to faceci by oszaleli.

I wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :lol: