PDA

Zobacz pełną wersję : KOWALSTWO - bramy, kraty, balustrady wewnętrzne i zewnętrzne



Gregorio_C
07-12-2007, 21:26
KOWALSTWO - bramy, ogrodzenia, kraty, balustrady wewnętrzne i zewnętrzne, meble, galanteria

JacekS
08-12-2007, 17:34
zaglądnołem na stronę w stopce widzę że narazie to wszystko w powijakach i jest to Twój 1 post na forum, jezeli masz jakieś zdjęcia balustrad do wnętrz domu poproszę o zdjęcia. Mam również pytanie czy prace wykonujesz również poza miejscem zamieszkania?

Gregorio_C
09-12-2007, 20:08
Zgodnie z naszą rozmową telefoniczną przesłałem Panu mailem zdjęcia projektów balustrad.

Pozdrawiam

Gregorio_C
12-12-2007, 17:31
ponawiam

MOLLAN
13-12-2007, 20:35
Poprosiłbym też te zdjęcia jeśli można.
pozdrawiam

Gregorio_C
14-12-2007, 09:41
Zgodnie z prośbą przesłałem Panu prywatną wiadomość.

Pozdrawiam

Gregorio_C
19-12-2007, 08:27
ponawiam

Gregorio_C
23-12-2007, 10:08
ponawiam

Gregorio_C
02-01-2008, 09:34
ponawiam

Gregorio_C
29-01-2008, 10:09
Zapraszam na stronę.
Pozdrawiam

Gregorio_C
07-04-2009, 01:22
Projektuję i wykonuję: bramy, ogrodzenia, balustrady, kraty, meble kute, oświetlenie i inne wyroby kowalstwa artystycznego.

Zawsze chętnie realizuję pomysły klientów. Mogę wykonać projekt na zamówienie na podstawie opisu, zdjęcia bądź własnej koncepcji. Posiadam również dużą ilość gotowych wzorów do wyboru.

Osobom poszukującym unikalnych elementów wystroju wnętrz proponuję przedmioty nowoczesne w formie wykonane tradycyjnymi metodami kowalskimi. Proste kształty dzięki zastosowaniu przekuć, czopów, łączeń na nity czy też opasek zaciskanych na gorąco przykuwają wzrok i zyskują ekskluzywny wygląd.

Oferuję produkty zróżnicowane stylistycznie: od nowoczesnych po tradycyjne.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kuźni.

Gregorio_C
16-04-2009, 12:49
Projektuję i wykonuję: bramy, ogrodzenia, balustrady, kraty, meble kute, oświetlenie i inne wyroby kowalstwa artystycznego.

Zawsze chętnie realizuję pomysły klientów. Mogę wykonać projekt na zamówienie na podstawie opisu, zdjęcia bądź własnej koncepcji. Posiadam również dużą ilość gotowych wzorów do wyboru.

Osobom poszukującym unikalnych elementów wystroju wnętrz proponuję przedmioty nowoczesne w formie wykonane tradycyjnymi metodami kowalskimi. Proste kształty dzięki zastosowaniu przekuć, czopów, łączeń na nity czy też opasek zaciskanych na gorąco przykuwają wzrok i zyskują ekskluzywny wygląd.

Oferuję produkty zróżnicowane stylistycznie: od nowoczesnych po tradycyjne.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kuźni.

KonradJot
16-04-2009, 18:28
Projektuję i wykonuję: bramy, ogrodzenia, balustrady, kraty, meble kute, oświetlenie i inne wyroby kowalstwa artystycznego.

Zawsze chętnie realizuję pomysły klientów. Mogę wykonać projekt na zamówienie na podstawie opisu, zdjęcia bądź własnej koncepcji. Posiadam również dużą ilość gotowych wzorów do wyboru.

Osobom poszukującym unikalnych elementów wystroju wnętrz proponuję przedmioty nowoczesne w formie wykonane tradycyjnymi metodami kowalskimi. Proste kształty dzięki zastosowaniu przekuć, czopów, łączeń na nity czy też opasek zaciskanych na gorąco przykuwają wzrok i zyskują ekskluzywny wygląd.

Oferuję produkty zróżnicowane stylistycznie: od nowoczesnych po tradycyjne.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kuźni.

Witam
mnie interesuje wykonanie balustrady na balkonie , można jakieś zdjęcia takowych?
Może jakieś ceny pan poda na priva
Pozdrawiam :wink:

Gregorio_C
17-04-2009, 09:01
Na priva przesłałem odpowiedź i zdjęcia

Pozdrawiam
www.ciechomski.com