PDA

Zobacz pełną wersję : Okna firmy Plastpol- czy ktos zna?



kgasiorowska
11-12-2007, 16:46
Czy zna ktos z Was firme Plastpol z Raszyna produkujaca okna? Zaproponowali mi atrakcyjna cene za okna do domku - profil AVANTGARDE 7000 (5-komorowy) szerokosc ramy 70mm, okucia Niemieckiej marki SIEGENIA z mikrowentylacją w standardzie, szyba o izolacyjności akustycznej 32 db, termicznej K=1,1. Niestety nigdzie na forum nie moge znalezc informacji o tej firmie. Napiszcie prosze jesli ktos wie czy warto kupic okna Plastopolu.

tatko
11-12-2007, 21:59
Czy zna ktos z Was firme Plastpol z Raszyna produkujaca okna? Zaproponowali mi atrakcyjna cene za okna do domku - profil AVANTGARDE 7000 (5-komorowy) szerokosc ramy 70mm, okucia Niemieckiej marki SIEGENIA z mikrowentylacją w standardzie, szyba o izolacyjności akustycznej 32 db, termicznej K=1,1. Niestety nigdzie na forum nie moge znalezc informacji o tej firmie. Napiszcie prosze jesli ktos wie czy warto kupic okna Plastopolu.

Poszukaj o AVANTGARDE, z pewnością znajdziesz.]
Pozdrawiam

kgasiorowska
12-12-2007, 16:44
czytalam niezbyt pochlebne opinie o Avangarde i chyba zdecyduje sie na okna Oknoplastu. Co prawda sa 6 tys drozsze od Plastpolu, ale mam nadzieje ze warto zainwestowac .

tatko
12-12-2007, 19:47
Poszukaj Deceunincka będzie lepszy i tańszy.
Pozdrawiam

KK2012
29-04-2013, 12:34
Piętnować tego typu dzicz!

Ja mam okna Dobroplastu seria Avantagarde i szału nie robią pod względem estetyki, ale spełniają swoją rolę doskonale i były stosunkowo tanie.

Zapłaciłbym dużo za okna decydując się na antywłam i wysoką termoizolacyjność połączoną z ciepłym montażem. W przeciwnym przypadku uważam, że nie warto przepłacać.

Evve19
27-01-2021, 12:08
Czy zna ktos z Was firme Plastpol z Raszyna produkujaca okna? Zaproponowali mi atrakcyjna cene za okna do domku - profil AVANTGARDE 7000 (5-komorowy) szerokosc ramy 70mm, okucia Niemieckiej marki SIEGENIA z mikrowentylacją w standardzie, szyba o izolacyjności akustycznej 32 db, termicznej K=1,1. Niestety nigdzie na forum nie moge znalezc informacji o tej firmie. Napiszcie prosze jesli ktos wie czy warto kupic okna Plastopolu.

Znam i polecam. Mam od nich okna od 2 lat i jak do tej pory wszystko spoko. Bardzo szybki i dokładny montaż. Warto być przy ekipie gdy pracuje, bo zdarza się że zaproponują rozwiązanie niekonwencjonalne ale w danej sytuacji dużo korzystniejsze ;)