PDA

Zobacz pełną wersję : ALE MAM SUPER SCHODY...NAPRAWDE POLECAM WAM TĄ FIRMĘ



Kasia z Rzeszowa
13-08-2003, 21:39
Niedawno wprowadziłam sie do własnego domu. To wspaniałe uczucie ale najbardziej podobają mi się schody w moim domu. Nie jakieś tam wylewane czy obijane jakimiś płytkami tylko prawdziwe samonośne(tak to się chyba nazywa) schody z drewna.

marina123
13-08-2003, 21:49
A ktore wybralas z oferty?

KrasnaLL
13-08-2003, 21:49
Mnie też się podobają. A ile takie cacko kosztuje (materiał +montaż)?

Klaudia
14-08-2003, 06:57
Bardzo ładne, ale przypuszczam, że drogie. Możesz podać cenę?

kodi_gdynia
14-08-2003, 07:16
Przypuszczam, że jak Kasia powie cenę, to schody już nie będą takie fajne.
Ja obstawiam na 7tys. ? Może się mylę :-? .

Pozdrawiam

Wowka
14-08-2003, 07:29
Schody, owszem podobaja mi się. Ale nachalny sposób ich reklamowania już nie. Przynajmniej nie w dziale Wymiana doświadczeń

Pat70
14-08-2003, 07:46
Tak, to zdecydowanie wygląda na reklamę. "Niedawno wprowadziłam sie do własnego domu. To wspaniałe uczucie ale najbardziej podobają mi się schody w moim domu. Nie jakieś tam wylewane czy obijane jakimiś płytkami tylko prawdziwe samonośne(tak to się chyba nazywa) schody z drewna.". Kto tak pisze? A dlaczego to jakieś tam wylewane i obijane są brzydsze? Kasi-Wasiaka nie stać na inną formę reklamy, tylko na forum? Bo bezpłatna?

paj^
14-08-2003, 07:55
smierdzi kryptoreklama, choc trudno nazwac to krypto .......

tom soyer
14-08-2003, 07:58
jak sie prezentuja u ciebie w domu?

Uller
14-08-2003, 08:36
Codziennie dostaje taki spam na darmowe konta emailowe. Wszystkie listy są podobne:
"Cześć. Tu Baśka, Kaśka (etc). Nie wiem czy mnie pamiętasz....
... zajrzyj na stronę www.xxx.xxx"
Forma wypowiedzi z podpisem włącznie świadczą o reklamowym charakterze wiadomości i nie maja nic wspólnego z wymianą doświadczeń.
To przykre że reklamy wciskane są aż tak nachalne. Pełno ich na wycieraczkach przed drzwiami, na klamkach, w skrzynce pocztowej (tradycyjnej i emailowej), za wycieraczkami samochodów, w bramach wjazdowych, czy nawrzucanych do ogródka. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem aby pozbierać te śmiecie i przejść się po tych reklamujących się instytucjach i powtykać im je wszędzie gdzie się da. Zacznę chyba od hipermarketów.

greg98
14-08-2003, 09:38
Witam,
Przecież to jest pośrednik firmy - schody.

draco
14-08-2003, 10:23
Schody Rintala są naprawde bardzo drogie. Kilka dni temu oglądałem w salonie Rintala w Sopocie i Jeden z prostrzych modeli samonośnych, pani wyceniła mi na 8000, jak za 13 schodków to troche dużo.

Całkowicie rozwaliła mnie końcowa wypowiedz: ' Acha jeszcze poręcz na górze, 1,5 metra, 600 złotych...'

Zacząłem sie dowiadywać w inych firmach i u rzemieślników, zdecydowanie zawsze wypowiadali sie firmie Rintal jako drogiej i mało konkurencyjnej. Wiec nawet u swojej konkurencji ma taką sławe

Schody wygladaja naprawde ładnie, i dość solidnie ale za tą cenę to moge sobie je sam wystrugać, :wink:

Czy zna ktoś solidnego rzemieślnika z okolic trójmiasta?
będę wdzięczny za podpowiedź.

draco

14-08-2003, 10:24
Generalnie sa to schody baaaardzo drogie. Szukając schodów do mieszkania w bloku - dwupoziomowego, bylismy tez i w firmie Rental. Ostatecznie wybraliśmy majstra, który zrobił bardzo ładne schody z jesionu za 5 tys. Za te pieniadze w Rentalu można było kupić najprostszy model - bez barierek, z tak wyciętymi stopniami, że jeden stopień jest szerszy po prawej stronie, następny - po lewej :lol:
Oczywiście nie wybraliśmy, schody takie jak nam się podobały - ok. 10 tys.

magero

tom soyer
14-08-2003, 12:27
to ze drogie nie oznacza zle. Natomiast ZLA jest praktyka Pani Kasi.

co do schodow: w okolicach Poznania stopien najtaniej mozna dostac za 150PLN bez barierek (druga rzecz ze nie zawsze ona musi byc). Z okolic Poznania moge polecic przynajmniej dwie powazne firmy ktore wycenily mi 17 stopni z porecza wzdluz schodow a bez barierek napietrze za okolo 6..7kPLN - samonosne, stal proszkowa. W stali nierdzewnej trzeba dodac 2kPLN. Schodow drewnianych nie nalezy wg mnie porownjywac z metalowymi.

paj^
14-08-2003, 14:08
takiego przedstawiciela wywalilbym na zbity pysk, to jest antyreklama .........

księguś
14-08-2003, 14:16
Myślę że te nerwy są lekko niepotrzebne.
Natomiast schody w porównaniu do drewnianych niewyglądają zbyt okazale, zwłaszcza jak odwiedzi się firmę pana Marchewki z okolic Wrocławia gdzie można obejrzeć piękne schody z nie mniej piękną ceną, w zależności od drewna 25 - 35 kPLN

fromel
14-08-2003, 21:17
A ja wróciłem do domu, popijam piwko i myślę: luzik, Panowie...
Reklama, no to co...
I tak co jakiś czas ktoś takie "kity" na forum wciskał, wciska i będzie wiskał.

Doki
14-08-2003, 21:53
A mnie sie moje schody i tak bardziej podobaja. Do obejrzenia na mojej stronie.

Kasia z Rzeszowa
15-08-2003, 01:01
Schody owszem nie były najtańsze, razem z montażem kosztowały niecałe 8 tyś. Przekonała nas jednak stylistyka i poczucie lekkości. Mamy stosunkowo niewielki salon i jedynie zastosowanie schodów samonośnych wydawało się odpowiednie. Zresztą schody tego typu mieliśmy w projekcie. Jeżeli chodzi o cene to dało by się to zrobić nieco taniej natomiast kosztem jakości drewna i atrakcyjności. Nie wdaje się w szczeguły techniczne bo się na tym nie znam. Podobne schody zamontowali nasi znajomi i jak na razie są zadowoleni. Ładne schody robi też firma "Marchewka" z Wrocławia chyba ale cena nas powaliła na kolana, prawie 2 i pół raza wiecej niż my zapłaciliśmy. Pozdrawiam osobę, która porównała mnie do hiprmarketu czy czegoś takiego :)