PDA

Zobacz pełną wersję : Hansgrohe - po otwarciu kurka nie leci woda, można naprawić?



revalidon
14-12-2007, 08:55
Mam baterię Hansgrohe Axor z dwoma odkręcanymi kurkami tj. zimną i ciepłą wodą i dzisiaj rano okazało się, że po odkręceniu kurka zimnej wody nie leci woda... Z ciepłą nie ma problemu... W innych bateriach w tej samej łązience jest ok. Czy mozna samemu zreperować ten kurek? Co może być przyczyną..? Czy też trzeba reklamować w hansgrohe...?

Szczerze mówiąc to za te pieniadze, które trzeba płacić za hansgrohe jest to wielka lipa... no ale zżonie się podobała bateria...

Cypek
14-12-2007, 09:08
A sprawdź najpierw zaworki i sitka przed baterią.

zbigmor
14-12-2007, 09:09
Mam baterię Hansgrohe Axor z dwoma odkręcanymi kurkami tj. zimną i ciepłą wodą i dzisiaj rano okazało się, że po odkręceniu kurka zimnej wody nie leci woda... Z ciepłą nie ma problemu... W innych bateriach w tej samej łązience jest ok. Czy mozna samemu zreperować ten kurek? Co może być przyczyną..? Czy też trzeba reklamować w hansgrohe...?

Szczerze mówiąc to za te pieniadze, które trzeba płacić za hansgrohe jest to wielka lipa... no ale zżonie się podobała bateria...

Najpierw radzę sprawdzić czy problem rzeczywiście leży po stronie baterii. Może rura została zapchana przed nią. To, że w innych woda leci nie musi o niczym świadczyć. To tak jak by napisać: dzisiaj rano nie odpalił mi samochód. Co może być przyczyną, czy mogę to sam naprawić?

Zdejmij baterię i sprawdź czy rura z zimną wodą jest drożna.

hes
14-12-2007, 10:07
Ha.. ha..., mialem kiedyś podobny przypadek, też z DOBREJ firmy...
Zgadnijcie, co bylo ? W końcówce dolączonego do zestawu weżyka
zapomnieli przewiercić otwór...