PDA

Zobacz pełną wersję : forum



15-03-2002, 23:30
Co to za forum gdzie moderator wywala część postów
wg własnego widzimisia?

Monika150
15-03-2002, 23:48
A co to są "posty"?

16-03-2002, 00:17
Tak chyba mówią na to co przed chwilą napisałaś/eś.
A'propos usuwania zaglądam tu od niedawna, widziałem fajną
grupę ludzi, którzy trochę na wesoło, ale jednak wymieniali
doświadczenia związane z budową ogólnie.
A nawet trochę więcej. Jednak Muratorowi chodzi o to, by forum kręciło się jak najbliżej Muratora właśnie (marketing).
Wg mnie jeśli wypowiedzi są zgodne z regulaminem to ich nie ruszać.

Majka
16-03-2002, 09:52
Masz rację, a jaki temat Ci się zgubił?. Może został przeniesiony do innego działu. Spróbuj znaleźć przez funkcję "szukaj" w prawym górnym rogu.

Agnicha1704
18-03-2002, 08:03
Pewnie chodzi Ci o wątek "nieprzyjemny zapach" - został on przeniesiony do klubu budujących ponieważ stał się towarzyskim wątkiem a nie budowlanym. Nie widziałam jeszcze żeby redakcja kasowała watki - przenosi je tylko
pozdrowienia
Agnicha

kodi_gdynia
18-03-2002, 08:13
Ja również nie zauwarzyłem kasowania wątków. Kiedyś coś mi zginęło i po czasie kapnąłem sie, iż jest w innym dziale.
Tak na marginesie to są wątki które mogłyby byc kasowane - nie chodzi mi tu o cenzurę, ale o porzadek na forum. Na temat tego wątku szerzej pisałem w temacie technicznego działania forum - coś w tym rodzaju.

Anonimowy - zauważyłem, że przyjąłeś negatywna politykę w stosunku do forum. Najpierw kwestia anonimowych, teraz wycinanie wątków. Po co te nerwy. :wink:
Pozdrawiam

25-03-2002, 15:32
I znów mamy Forum uporządkowane,konkretne fachowe.Chce się w nim uczestniczyć.
Wprawdzie blondynka swoje spostrzeżenia objawia zbyt spontanicznie,ale pięknej kobiecie można to wybaczyć.
Oby było tak zawsze.Życzmy sobie tego.
Ana marginesie.Co może zrobić człowiek zbuntowany i zdesperowany?Tak się chyba tworzą rewolucje.

Redakcja
25-03-2002, 15:44
Dobre słowo Kołnierzyka 44 to dla nas prawdziwa nagroda. Dziękujemy. ATP

Frankai
26-03-2002, 10:37
Szkoda tylko, że nie ma tak szybkiej wypowiedzi przy niektórych zarzutach (chodzi mi konkretnie o pewne mankamenty techniczne, które zgłaszaliśmy), ale potwierdzam, że generalnie Forum było i jest suuuuperaste.


<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2002-03-26 10:44 ]</font>

26-03-2002, 10:57
No właśnie tylko może lepiej nie chwalić bo się zepsuje. Niech chwal dnia przed zachodem słńca.

Nieznany
28-03-2002, 19:36
Redakcjo! Do Ogrodu wszedl kret i ryje. Chyba zaklada alarm albo kupil sobie telewizor i ciongnie sobie antene. Wejdz tam i obejrzyj sobie jego kopczyki. A moze by go tak pogonic nowym srodkiem na krety? Srodek ten nazywa sie "Regulamin 3"

ryniu
10-04-2002, 13:08
A ja uważam, że w dysputy dotyczące ważnych zagadnień technicznych powinien co jakiś czas wkraczać fachowiec z redakcji. Jeżeli forum ma nam wszystkim pomóc w poprawnym budowaniu to redakcja powinna się w nie aktywnie włączać i reagować na wypowiedzi, które stoją w jawnej sprzeczności ze sztuką budowlaną. Czasami też, wydaje mi się, potrzebny jest arbiter-fachowiec, który rozstrzygnie prowadzone spory. W wielu postach z "Wymiany doświadczeń" ścierają się sprzeczne poglądy na dany temat i czytający je laik, który chce się czegoś dowiedzieć, dostaje tylko zamętu w głowie.

helism
20-05-2002, 14:25
A mnie się wydaje, że redakcja nie byłaby redakcją, a forum - nie forum, gdyby interweniowali. Na temat fachowych sposobów budowania możesz sobie przeczytać w "Muratorze". Każdy buduje tak jak chce, pod warunkiem, żeby było w miarę zgodnie z projektem. Zawsze znajdziesz fachowca, który zrobi tak jak będziesz chciał. Dla jednego poprawne budowanie to lepianka z trzciny, dla innego pałac z kamienia o powierzchni X0000 m2. Każdy pisze to co chce, najwyżej go wyrzucą, za to, że niezgodnie z regulaminem.
Jak chcesz poczytać fachowców, to kup "M". Oni też chcą zarobić.

Wowka
20-05-2002, 14:38
Przypominam sobie pytanie forumowicza który pytał czy może zastosować jakieś "rewolucyjne" rozwiązanie konstrukcji nośnej ścian - pomysł ten zaproponował mu murarz.
Ktoś z redakcji odpisał cytuję - "stanowczo odradzamy". Na tym dyskusja się zakończyła. Sądzę, że takie interwencje redakcji w sprawach mogących sprowadzić zagrożenie budowlane jest jak najbardziej oczywiste i przez nas oczekiwane.

ryniu
21-05-2002, 07:41
On 2002-05-20 14:25, helism wrote:
Każdy buduje tak jak chce, pod warunkiem, żeby było w miarę zgodnie z projektem. Zawsze znajdziesz fachowca, który zrobi tak jak będziesz chciał.


Z takim podejściem do sprawy każdy dom będzie dla wroga, nie tylko ten pierwszy. :smile:

Wowka, no właśnie. Chodziło mi o reakcję "...na wypowiedzi, które stoją w jawnej sprzeczności ze sztuką budowlaną..."

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2002-05-21 07:47 ]</font>

PanRopuch
28-06-2002, 12:16
Mowcie co chcecie, ale to jest bardzo dobre forum. Co wiecej - ma "ducha", jest juz wcale nie tak male grono osob latwo rozpoznawalnych. Szkoda tylko, ze "Budowlaniec" zamilkl.

Gajka
09-10-2002, 21:16
Ja jestem pod wielkim wrażeniem, naprawdę.
Tak wiele informacji, tak wiele uroczych ludzików tu stukających
aż żal odchodzić.............spać :roll:
Buziaki