PDA

Zobacz pełną wersję : ZNOWU ZNIKAJA POSTY!



ma
14-08-2003, 08:29
Wczoraj umiescilam wiadomosc w dziale Psycholog dyzurny i do dzis znikla. Czy ktos umie mi wyjasnic dlaczego? Podobnie sie dzialo w okolicach Wielkiejnocy, ale potem Forum bylo przeorganizowane i wydawalo sie, ze to koniec klopotow!

Obsluga techniczna
14-08-2003, 11:47
Witam
Wczoraj umiescilam wiadomosc w dziale Psycholog dyzurny i do dzis znikla. Czy ktos umie mi wyjasnic dlaczego? Podobnie sie dzialo w okolicach Wielkiejnocy, ale potem Forum bylo przeorganizowane i wydawalo sie, ze to koniec klopotow!Prosze podac wiecje informacji nt zaginionej wiadomosci - o ktorej godzinie zostala zamieszczona i jaka miala tresc (moze byc krotki fragment).

Forum jest codziennie archiwzowane wiec sprobuje dotrzec do zaginionej wiadomosci.

Pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator

ma
14-08-2003, 12:01
To byla odpowiedz na list sygnowany "sama ania" z 15:16 (Wasz psychoterapeuta - czy potrzebujecie moich usług?), wyslana na pewno przed 17:41 czyli przed odpowiedzia Ponurego 63. Trudno przytoczyc mi tresc slowo w slowo, chodzilo o to, ze znajac specyfike tego forum mozna byc pewnym, ze znajdzie sie ktos zyczliwy, kto odpowie na problem.
Dziekuje bardzo za szybka reakcje.
ma

ma
18-08-2003, 22:18
i wiecej wyjasnien nie bedzie? za wczesnie podziekowalam ... :(

Obsluga techniczna
22-08-2003, 08:24
Witam
To byla odpowiedz na list sygnowany "sama ania" z 15:16 (Wasz psychoterapeuta - czy potrzebujecie moich usług?), wyslana na pewno przed 17:41 czyli przed odpowiedzia Ponurego 63Przejrzalem baze danych oraz odbylem na ten temat rozmowe z Redakcja. Niestety post nie zostal usuniety recznie przez administratorow forum. Baza danych rowniez nie ulegla uszkodzeniu. Byc moze wiadomosc zostala po prostu usunieta przez autora. Jesli to ostatnia wiadomosc w watku zawsze jest taka mozliwosc. Jesli uda znalezc sie jeszcze chwilke sprobuuje upewnic sie czy nikt nie manipulowal przy tresci tego listu.

Przepraszam ze tak dlugo - niestety obecnie ilosc zajec i terminy nie pozwalaja biezaco obserwowac forum.

Pozdrawiam
Dzial Informatyki
Wydawnictwo Murator

ma
22-08-2003, 08:31
dzieki.
Na pewno widzialam moja wiadomosc na forum bezposrednio po napisaniu i sama jej nie usunelam. TYm bardziej nalezy podejrzewac udzial osob trzecich :(
Pozdrawiam. Ma

27-08-2003, 20:59
Ma, jak widzisz, Sama Ania [postów 1] więcej się nie pojawiła..... Pewnie pomyliła nas z jakimś interaktywnym czatem Ludzi Życzliwych. Szkoda, ale może skorzystała z porady Psychoanalityka?
Co nie upoważnia Forum do pożerania postów!!!

Pozdrawiam