PDA

Zobacz pełną wersję : realizacje domu karmina



15-12-2007, 21:23
:o

rrmi
15-12-2007, 21:40
ty wez cos na uspokojenie , bo odbierzesz pewnie co niektorym radosc budowania tego domu :-?
wszedzie te czerwone litery ,myslisz , ze to lepiej widac ? :-?

16-12-2007, 14:13
Tak właśnie! Lepiej widać :lol:

16-12-2007, 14:15
Jesli komuś na czymś zależy to robi rozgłos na prawo i lewo - tak jak ja HE! HE!
:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D

16-12-2007, 16:01
ty wez cos na uspokojenie , bo odbierzesz pewnie co niektorym radosc budowania tego domu :-?
wszedzie te czerwone litery ,myslisz , ze to lepiej widac ? :-?

rrmi Ty chyba miałeś dużo problemów w szkole, w zeszytach pewnie dużo byków na czerwono :lol: :lol: :lol: dlatego tak Ci ten kolor przeszkadza, co??? Załóż sobie czarne okulary to inaczej to będziesz widział :wink:

Sonika
16-12-2007, 16:04
Ale fajnie :wink: :D .
Chyba mi tego trzeba było :wink: :lol: .

rrmi
16-12-2007, 16:50
Ale fajnie :wink: :D .
Chyba mi tego trzeba było :wink: :lol: .
Milo widziec , ze usmiechnelas sie.Prosze wiecej jesli pomaga ,
specjalnie dla Ciebie Soniko powrot do przeszlosci :wink:
Poszukalam i znalazlam :wink:
Oto nasza nowa minilapa :lol:
Na pw jest lepsza od oryginalu , niezle bluzga :D


U nasz

16-12-2007, 20:15
rrmi szkoda, że nie słyszysz swojego bluzgania...8)

16-12-2007, 20:17
Soniko! :-? Myslałam, że jesteś poważniejszą osóbką na forum... ale chyba się myliłam. Bawią Cię takie bzdurki?

kuleczka
16-12-2007, 23:12
rrmi, Sonika, wstydźcie się
pierników narobić, nalewkę nastawić, kapusty z grochem nagotować
byście zrobiły coś pożytecznego, zamiast dołować ludzi, będących w manii :D
dziś już nikt nie zrozumie chorobliwej egzaltacji :roll:

ja spożytkowałam swój czas bardziej twórczo 8)

O Karmina! O Karmina!
mam ja na twym punkcie świra
śnię o tobie, dniem i nocą
kiedy nogi mi się pocą

oj dadana oj dadana, ma karmina ukochana

kto karminy nie buduje
ten na mózg chyba choruje
ja karminę zbudowałam
zaraz poterm zwariowałam

oj dadana oj dadana ma karmina ukochana........

Sonika
17-12-2007, 06:28
Ja jestem poważną osobą :wink: , a ostatnio nawet za poważną i wreszcie mogłam się pośmiać. Co w tym złego?
Będę tutaj często wpadać :D .
Dzięki rrmi - to były czasy, nie?
Kuleczko - zaimponowałaś mi, super :lol: :lol: :lol: .

17-12-2007, 08:37
Ta! jak ją zwą? :roll: Kuleczka! to niezły talent. Małą szpileczke w d...e mi włożyła kiedyś, ale już nie boli więc zapomniałam i dziękuje bo ten wierszyk zawiera w sobie całą prawdę. Szkoda, że o każdym domku ktoś tak nie powymysla wierszyków.
Może Kuleczka się skusi napisać poezję o domkach na forum muratora???
W końcu jakiś talent u Niej widać i nie marnowałaby się w czymś innym :roll:

zielonooka
17-12-2007, 09:20
O Karmina! O Karmina!
mam ja na twym punkcie świra
śnię o tobie, dniem i nocą
kiedy nogi mi się pocą

oj dadana oj dadana, ma karmina ukochana

kto karminy nie buduje
ten na mózg chyba choruje
ja karminę zbudowałam
zaraz poterm zwariowałam

oj dadana oj dadana ma karmina ukochana........

PIEKNE! Kuleczko wzruszylam sie!
Na czerwono :wink:


ps. czego sie czepiacie jak KARMINa to wiadomo jaki kolor :)

kuleczka
17-12-2007, 15:07
Ta! jak ją zwą? :roll: Kuleczka! to niezły talent. Małą szpileczke w d...e mi włożyła kiedyś, ale już nie boli więc zapomniałam i dziękuje bo ten wierszyk zawiera w sobie całą prawdę. Szkoda, że o każdym domku ktoś tak nie powymysla wierszyków.
Może Kuleczka się skusi napisać poezję o domkach na forum muratora???
W końcu jakiś talent u Niej widać i nie marnowałaby się w czymś innym :roll:
:o
się nie przejmuj tą szpilką,
ja do dziś nie mogę się otrząsnąć po tej willi z przybudówką, co ją zamieszkujecie z bratem, rodzicami, szwagierką, no i dziećmi...... :roll:
dlatego ten wierszyk napisałam w ramach rekompensaty i oczywiście z powodu oczywistego respektu :P
nie ma co, fakty są nieubłagalne :D

dziękuję wszystkim za słowa uznania, kłaniam się w pas, prosto z mej willi 6826735 metrów z nadbudówką, dobudówką i sutereną wkopaną na półtora metra 8) :P

elutek
17-12-2007, 15:22
i sutereną wkopaną na półtora metra 8) :P

:lol: :lol: :lol:

rrmi
17-12-2007, 15:25
Kulka , ale powiedz tak szczerze , ta suterene to ruskim wynajmujesz , zeby na wongiel starczylo :D
Chyba , ze w polu czynsz odrabiaja :roll:

kuleczka
17-12-2007, 18:25
komu wynajmuję, to moja sprawa
ważne, że się sprawują dobrze 8)

a wongla mało idzie, bo to jest dom passowny :lol:

17-12-2007, 18:57
Ta! jak ją zwą? :roll: Kuleczka! to niezły talent. Małą szpileczke w d...e mi włożyła kiedyś, ale już nie boli więc zapomniałam i dziękuje bo ten wierszyk zawiera w sobie całą prawdę. Szkoda, że o każdym domku ktoś tak nie powymysla wierszyków.
Może Kuleczka się skusi napisać poezję o domkach na forum muratora???
W końcu jakiś talent u Niej widać i nie marnowałaby się w czymś innym :roll:
:o
się nie przejmuj tą szpilką,
ja do dziś nie mogę się otrząsnąć po tej willi z przybudówką, co ją zamieszkujecie z bratem, rodzicami, szwagierką, no i dziećmi...... :roll:
dlatego ten wierszyk napisałam w ramach rekompensaty i oczywiście z powodu oczywistego respektu :P
nie ma co, fakty są nieubłagalne :D

Ależ Pani :D owalna, okrągła, gładka...Kuleczko :roll: :oops: :D :lol: Szkoda tylko, że tak szybko się pospieszyłaś z wklejaniem zdjęć na forum tej willi (jak Ty to nazwała ś) bo nie obejrzałaś zdjęcia domu od drugiej strony... jest 2 razy taki szeroki jak od tej co zobaczyłaś...miałaś racje nie warto się chwalić (TRZEBA WIEDZIEC KOMU, napewno nie Tobie i Twoim kompanom :roll: ). Poczytałam co niektóre komentarze np. dotyczące kiczu i nie warto wklejać zdjęć na forum (nawet takich, które zainteresowałyby innych nie koniecznie Kuleczke, Braze, Rrmi itd. pierwszych komentatorów zwartych i gotowych do tego by komuś uprzykrzyć życie budowlane...tego doświadczyłam na forum... nie rozumiem ludzi którzy widzą tylko to co chcą sami widzieć, jak koń z klapkami na oczach idą swoim torem (a przecież na forum są ludzie różnego przekroju, mający różne upodobania, gusta, o róznych mozliwościach finansowych.... i wykańczają domy i mają przeróżne domy (które myśle warto nieraz zobaczyć bez złośliwego komentowania). ALE CO TAM...MAM TO GŁEBOKO...TRZEBA ZYC DALEJ I BUDOWAĆ NAJLEPIEJ BEZ RAD INNYCH (zwłaszcza na forum :D )
bla bla bla PA

Krzysztofik
17-12-2007, 19:00
Jeszcze troche i będziemy mieli walke ....w kisielu :wink: :D

17-12-2007, 19:01
Jeszcze troche i będziemy mieli walke ....w kisielu :wink: :D

Jaką walkę??? :lol: :lol: :lol: Kto się czubi ten sie lubi :roll: :lol:

rrmi
17-12-2007, 19:02
Jeszcze troche i będziemy mieli walke ....w kisielu :wink: :D
I co pewnie chcesz , zeby bylo na gole klaty , co ? :D
Bilety proponuje i to nie tanie :lol:

Beaty
17-12-2007, 19:23
A ja Cię nie chcę oglądać...w tym kisielu

17-12-2007, 20:02
Musisz powiedzieć kogo nie chcesz widzieć w kisielu, bo tu miałobyć tarzanie kilku osób... ale raczej nic z tego, bo na samą myśl bebłania się w takim czymś mam ciary na plecach.

Beaty
17-12-2007, 20:10
Co do odczuć- czuję podobnie :D

ale nie Ciebie :D

pzd

kuleczka
17-12-2007, 20:12
Ależ Pani :D owalna, okrągła, gładka...Kuleczko :roll: :oops: :D :lol: Szkoda tylko, że tak szybko się pospieszyłaś z wklejaniem zdjęć na forum tej willi (jak Ty to nazwała ś) bo nie obejrzałaś zdjęcia domu od drugiej strony... jest 2 razy taki szeroki jak od tej co zobaczyłaś...
bardzo żałuję, ale może jeszcze nic straconego 8)


Poczytałam co niektóre komentarze np. dotyczące kiczu i nie warto wklejać zdjęć na forum (nawet takich, które zainteresowałyby innych nie koniecznie Kuleczke, Braze, Rrmi itd. pierwszych komentatorów zwartych i gotowych do tego by komuś uprzykrzyć życie budowlane...
oj joj joj, i to mówi pani, która wyśmiewała wnętrza innych forumowiczów w swojej galerii
hipokryzji ciąg dalszy :P

DPS
17-12-2007, 20:27
Kuleczko - chapeau bas! :lol: :lol: :lol:
Ubawiłam się po pachy! :lol: :lol: :lol:
Vivat poezja forumowa! :D

17-12-2007, 21:26
Ależ Pani :D owalna, okrągła, gładka...Kuleczko :roll: :oops: :D :lol: Szkoda tylko, że tak szybko się pospieszyłaś z wklejaniem zdjęć na forum tej willi (jak Ty to nazwała ś) bo nie obejrzałaś zdjęcia domu od drugiej strony... jest 2 razy taki szeroki jak od tej co zobaczyłaś...
bardzo żałuję, ale może jeszcze nic straconego 8)


Poczytałam co niektóre komentarze np. dotyczące kiczu i nie warto wklejać zdjęć na forum (nawet takich, które zainteresowałyby innych nie koniecznie Kuleczke, Braze, Rrmi itd. pierwszych komentatorów zwartych i gotowych do tego by komuś uprzykrzyć życie budowlane...
oj joj joj, i to mówi pani, która wyśmiewała wnętrza innych forumowiczów w swojej galerii
hipokryzji ciąg dalszy :P

Ależ, ależ jakie wyśmiewanie? Kuleczko
Myślałam, że jeśli na innych stronkach można skomentować jakieś okno niepasujące do kuchni *w moim odczuciu* to na swojej stronie też to mogę zrobić ODNOSZĄC TO DO SWOICH PLANÓW CO DO WYKOŃCZENIÓWKI, ale widocznie się pomyliłam, trzeba kłamać i ładnie chwalić nawet jeśli coś się komuś nie podoba, albo jest do kitu :roll:
Ja poprostu ujełam to u siebie (te zdjęcia a nie inne) bo chciałam zobaczyć reakcje, komentarze innych (FACHOWCÓW) czy takie rzeczy się robi i tak powinno być we wnętrzach??? I dalej upieram się przy swoim, uważając że nie. ALE TO JUŻ MÓJ PROBLEM, a Ty Kuleczko mieszkaj sobie spokojnie jeśli Ci dobrze, buduj się jeśli chcesz, spoko... jestem neutralna co do tego jak Ty masz wykończone, tylko poprostu nie chce u siebie zrobić kiczu, a te zdjęcia miały mi pomóc...
Jednakże Ty się obraziłaś, że coś się komuś u Ciebie nie spodobało i kategorycznie musiałam się od tego odciąć. Dobrze, że mam takie zdjęcia u siebie w komputerze, to udam się z nimi prywatnie na konsultacje do projektanta wnętrz. Pozdrawiam. Miłego wieczoru. I nie gniewaj się. Ja nie jestem złośliwa. Ale chciałabym jakoś wykończyć swój dom :wink: :wink: :wink:

kuleczka
17-12-2007, 21:57
Ja wymiękam :lol:
to dopiero pokrętna logika i odwracanie kota ogonem :D


depesia, miło mi było Cię rozweselić 8)

angelika_p
18-12-2007, 12:17
Prawie dwa miesiące nie pisałam na forum, chociaż pilnie przeglądałam :)

Ale dzisiaj po przeczytaniu tego postu po prostu nie wytrzymam i muszę napisać!!!

kuleczka ten wiersz to arcydzieło !!!
Po prostu piękny :D

Jak już ktoś napisał vivat poezja forumowa!!!!

rrmi
18-12-2007, 12:25
A ja Cię nie chcę oglądać...w tym kisielu
Wiem , to pewnie dlatego, ze pozwolilam sobie wyrazic swoja opinie o tobie , ktora zreszta podtrzymuje.
W koncu po to zaklada sie watki na forach , zeby wysluchac opinii ,a jesli ktos nie godzi sie z krytyka to nie moja sprawa.
I prawde mowiac nie interesuje mnie co chcesz ogladac a czego nie.

Kulka debesciara jest wierszowa , fakt :D

Beaty
18-12-2007, 23:26
sama sobie zaprzeczasz

19-12-2007, 23:17
A ja Cię nie chcę oglądać...w tym kisielu

rrmi napisał:
Wiem , to pewnie dlatego, ze pozwolilam sobie wyrazic swoja opinie o tobie , ktora zreszta podtrzymuje.
W koncu po to zaklada sie watki na forach , zeby wysluchac opinii ,a jesli ktos nie godzi sie z krytyka to nie moja sprawa.
I prawde mowiac nie interesuje mnie co chcesz ogladac a czego nie.

Kulka debesciara jest wierszowa , fakt :D

Rrmi WATKI ZAKŁADA SIĘ PO TO min. ŻEBY CI CO BUDUJĄTAKI SAM DOMEK MOGLI SIĘ WZAJEMNIE WSPIERAĆ, DORADZAĆ, POMAGAĆ I WYMIENIAĆ DOŚWIADCZENIAMI, ZDJĘCIAMI ale nie koniecznie do szybkiego, złosliwego komentowania przez zbytecznych doradców takich jak... :roll: reszte sobier sami dopowiedzcie :wink:
Paaaaaaa!<zlezka

joan
21-12-2007, 21:16
Rrmi WATKI ZAKŁADA SIĘ PO TO min. ŻEBY CI CO BUDUJĄTAKI SAM DOMEK MOGLI SIĘ WZAJEMNIE WSPIERAĆ, DORADZAĆ, POMAGAĆ I WYMIENIAĆ DOŚWIADCZENIAMI, ZDJĘCIAMI ale nie koniecznie do szybkiego, złosliwego komentowania przez zbytecznych doradców takich jak... :roll: reszte sobier sami dopowiedzcie :wink:
Paaaaaaa!<zlezka
:o :o :o
Karminowa Kobieto...czy ty naprawdę jesteś taka...mądra inaczej...? :roll: może jednak masz problemy z pamięcią, więc
przypominam twoje NIEzłośliwe komentowanie w roli NIEzbytecznego doradcy... :wink:


Cytat:
Witam Droga Doradczyni - nie koniecznie u mnie Sorki Anetko ale w Twoim domku jest jak w wulkanie pomarańczy. Bije po oczach kolorystyka jaskrawości. (...) Najgorzej ze wszystkiego wyszła Ci kuchnia, bleeee Nie chciałabym takiej mieć. Nic do siebie w niej nie pasuje (okno inne, zestaw szafek jak rzucił tak zamontował, za dużo pierdułek, mało efektowna i przytulna - jak na moje dobre oko ). Dużo ciekawiej pasowałaby do Twojego mieszkania kuchnia w kolorze schodów i drzwi wewnętrznych i do tego zestaw (mikrofala, lodówa, kuchenka itd. w ciemnych kolorach). troche Ci nie wyszło z tą kuchnią a przecierz łączy się ona otwartą przestrzenia z salonem i powinno tu wszystko pasować, a u Ciebie tego za hol... nie ma. Dobrze, że meble można zmieniać. Zawsze jest szansa na lepsze jutro I jeszcze jedno co mi się nie podoba. Masz zagracony salon i jadalnie. W nocy gdybym szła po ciemku mogłabym puknąć w niepotrzebny mebel, odwracając się w każdą stronę. Na każdej ścianie coś jest. Przepełnione. Ale ilu ludzi tyle gustów, guścików. W końcu ty w tym domku mieszkasz. Każdy buduje dla siebie a nie komuś... Reszta możę być. najbardziej podobają mi się schody. na nich wzoruję się co do swojego wykończenia domku.
Ja w swoim domku mam zamiar zamiast zagracania meblami salonu usytuować kominek, wypoczynek, a miejsce na potrzebne klamoty, serwisy, szkła, itd. zamierzam zamontować w postaci pięknej witryny w kuchni, blisko jadalni. Wszystko będzie się łączyło w swej kolorystyce (ponieważ też mam otwarta przestrzeń miedzy salonem , jadalnią i kuchnią. Więc w takich miejscach musi wszystko zgrywać. Mam nadzieje, że nie zrobie żadnego byka jak Ty w dokonaniu wyborów co do wykończeniówki Pa Pozdrawiam i miłego mieszkania w swoim domku.

:lol: :lol: :lol:
pokaż mi na tym forum podobną NIEzłosliwość w komentowaniu prywatnych zdjęć domów... :wink: 8) :lol:

PS Kuleczka - :lol: :lol: :lol: :lol:

Krzysztofik
21-12-2007, 21:19
Proponuje wzajemną "zmiane fryzur" poza forum.

kuleczka
21-12-2007, 22:08
joan :D
ile to sie człowiek musiałby napocić, żeby stworzyć coś takiego :D
a tu mówisz - masz 8)

elutek
22-12-2007, 05:18
Mam nadzieje, że nie zrobie żadnego byka jak Ty w dokonaniu wyborów co do wykończeniówki



ja bym się chyba załamała, gdyby ktoś mi tak napisał... :(
mam nadzieję, że Anetka jakoś TO przeżyła

22-12-2007, 16:07
Mam nadzieje, że nie zrobie żadnego byka jak Ty w dokonaniu wyborów co do wykończeniówki



ja bym się chyba załamała, gdyby ktoś mi tak napisał... :(
mam nadzieję, że Anetka jakoś TO przeżyła

No sory ale dlaczego miałam być nieszczera i chwalić wszystko w domu od A do Z u kogoś, gdzie nie wszystko jest takie fascynujące jakby się wydawało. O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE.
A jesli ktoś chce komentarzy to je ma. Nie muszą być one od każdego dla każdego miłe, w samych superlatywach - zaprzeczające temu co naprawde widać na zdjęciach. A u Kuleczki ja nie widziałam superlatyw poza schodami więc tak to skomentowałam, bo za bardzo by urosła od tych wszystkich ach i och.

Sonika
22-12-2007, 16:12
Mam nadzieje, że nie zrobie żadnego byka jak Ty w dokonaniu wyborów co do wykończeniówki



ja bym się chyba załamała, gdyby ktoś mi tak napisał... :(
mam nadzieję, że Anetka jakoś TO przeżyła

No sory ale dlaczego miałam być nieszczera i chwalić wszystko w domu od A do Z u kogoś, gdzie nie wszystko jest takie fascynujące jakby się innym wydawało. O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE.
A jesli ktoś chce komentarzy to je ma. Nie muszą być one od każdego dla każdego miłe, w samych superlatywach - zaprzeczające temu co naprawde widać na zdjęciach. A u Kuleczki ja nie widziałam superlatyw poza schodami więc tak to skomentowałam, bo za bardzo by urosła od tych wszystkich ach i och.

:o :o :o
Czy Ty dziewczyno czasem czytasz to co piszesz, zanim naciśniesz "enter"?

22-12-2007, 16:21
Soniczko kochana! Ja nie loubie gdy ktoś radzi coś, co sam zrobił tak jak odradza..

kuleczka
22-12-2007, 18:27
No sory ale dlaczego miałam być nieszczera i chwalić wszystko w domu od A do Z u kogoś, gdzie nie wszystko jest takie fascynujące jakby się wydawało. O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE.
A jesli ktoś chce komentarzy to je ma. Nie muszą być one od każdego dla każdego miłe, w samych superlatywach - zaprzeczające temu co naprawde widać na zdjęciach. A u Kuleczki ja nie widziałam superlatyw poza schodami więc tak to skomentowałam, bo za bardzo by urosła od tych wszystkich ach i och.
czyliż, zaiste, w rzeczy samej, to do mnie było, nie do Anety :D
dziękuję bardzo za tak fachową analizę moich wnętrz :D
najbardziej podoba mi się
W nocy gdybym szła po ciemku mogłabym puknąć w niepotrzebny mebel, odwracając się w każdą stronę
perełka :lol:
mam nadzieję, że mogę na ciebie liczyć w przyszłości 8)

23-12-2007, 20:05
ajajaj! Ktos mnie ciągle śledzi. No cóż 8) :D

Zochna
01-01-2008, 21:51
kto Cie sledzi ? chcesz o tym porozmawiac ? 8)

selimm
01-01-2008, 22:08
to co - pijemy czy nie ?
hapi niu jer

rrmi
01-01-2008, 22:32
kto Cie sledzi ? chcesz o tym porozmawiac ? 8), to pewnie zwidy sa po za duzym spozywaniu

02-01-2008, 11:23
kto Cie sledzi ? chcesz o tym porozmawiac ? 8), to pewnie zwidy sa po za duzym spozywaniu
tak po spożywaniu dużej ilości herbaty z sokiem malinowym i cytryną :D

kuleczka
02-01-2008, 22:34
to co - pijemy czy nie ?
hapi niu jer
pewnie, że pijemy
ja na ten przykład wypiję za karminę :D
a co :lol:

04-01-2008, 22:26
aż pokaże zęby :D ojej pijecie za Karmine, to ja też sobie naleję i wypije za zdrowie tych co mają już pobudowane i często tutaj zaglądają :D
aż mi się ciepło zrobiło :oops: ale się trzymam narazie na nogach, spoko :wink: bez obaw

braza
04-01-2008, 23:19
Kuleczko - zdejmuję przed Tobą czapkę :D :D :D

Jestem wzruszona, że mnie zauważono..

retrofood
05-01-2008, 05:20
karminowy uśmiech
karminowe sny
karminowe serce
które dałeś mi ...

kaśka maciej
05-01-2008, 20:01
boszeeeeeeeee, ja miałam takiego doła, a tu taki wątek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ale lepiej późno niż wcale
dzięki dziewczyny, już mi przechodzi chandra :lol: :lol:
kuleczka, zapodaj jakiegoś wiersza 8)

retrofood
05-01-2008, 20:09
A mogę być ja zamiast Kuleczki?

O Karmina! O Karmina!
jesteś dla mnie jak rodzina
albo może nawet więcej
róże daję ci w podzięce

oj dadana oj dadana, ma karmina ukochana

Znaczy róże karminowe
bo ja zawsze tracę głowę
kiedy mówię o Karminie
i to chyba... mi nie minie

oj dadana oj dadana ma karmina ukochana

kaśka maciej
05-01-2008, 20:12
A mogę być ja zamiast Kuleczki?

O Karmina! O Karmina!
jesteś dla mnie jak rodzina
albo może nawet więcej
róże daję ci w podzięce

oj dadana oj dadana, ma karmina ukochana

Znaczy róże karminowe
bo ja zawsze tracę głowę
kiedy mówię o Karminie
i to chyba... mi nie minie

oj dadana oj dadana ma karmina ukochana

możesz retro, możesz :lol: :lol: :lol: :lol:
nie mogę :lol: :lol: :lol:

braza
05-01-2008, 20:52
Cuuuudooooo!!!! Jak ja lubię ten wątek :D :D

Sloneczko
05-01-2008, 21:59
Jesli komuś na czymś zależy to robi rozgłos na prawo i lewo - tak jak ja HE! HE!
:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D

Tola??? (blog27)? :D :o :D

premiumpremium
05-01-2008, 22:23
karminowy uśmiech
karminowe sny
karminowe serce
które dałeś mi ...

Jeszcze podkład a'la disco polo by się przydał... :lol: :lol: :lol:

DPS
06-01-2008, 08:59
Ło matko, jak pięknie... :o :lol: :P

retrofood
06-01-2008, 09:21
Ło matko, jak pięknie... :o :lol: :P

Bo Karmina to Karmina
Nie zastąpi jej dziewczyna
I choć tysiąc lat przeminie
nie zapomnę o KARMINIE

22-01-2008, 16:11
Jak tam Karminy i ich Dziewczyny???
Cisza...nic się nie dzieje :roll: 8) :D

22-04-2008, 09:38
zobaczcie ile Karmin się buduje :D cóż to musi być za projekt? :o :D

Karmina Ani i Rysia
http://forum.muratordom.pl/karminowy-swiat-czyli-nia-zaprasza-do-srodka,t113656.htm

Karmina Kasi i Roberta
http://forum.muratordom.pl/karmina-spelnienie-marzen-kasi-i-roberta,t115046.htm

Karmina Albi_1
http://foto.onet.pl/gsuj6,w0yv2wbsbngu,u.html?V=1

Karmina Monika 0
http://foto.onet.pl/gxpfq,kwuiu6uw8wc0,u.html

Karmina Roberta 68-68
http://robert68-68.fotosik.pl/albumy/56486.html

Karmina Asi i Sławka
http://foto.onet.pl/g3yza,0jdwp4ssox0s,bl33i,u.html?D=1#bl33i

Karmina Kasi i Krzysia
http://c.kasia.w.interia.pl/

Karmina EWY I BOGDANA (nowość na forum !!!)
http://picasaweb.google.pl/kutniowski.boguslaw/NaszaKarmina

Karmina Smerfetki
http://forum.muratordom.pl/karmina-domek-jak-z-bajki,t119753.htm?highlight=karmina

KARMINA ewe
http://forum.muratordom.pl/projekt-karmina,t83787-60.htm

Karmina AleXia 78
http://forum.muratordom.pl/post2478244.htm?highlight=#2478244

Karmina Ani i Andrzeja
http://forum.muratordom.pl/karmina-archipelag-ani-i-andrzeja-w-odbiciu,t115417.htm
http://forum.muratordom.pl/post2220678.htm#2220678

Zochna
22-04-2008, 20:26
zobaczcie ile Karmin jest już pobudowanych :D cóż to musi być za projekt? :o :D



ach cóż cóż ..
łza się w oku kręci :D

braza
22-04-2008, 23:26
zobaczcie ile Karmin jest już pobudowanych :D cóż to musi być za projekt? :o :D



ach cóż cóż ..
łza się w oku kręci :D

Też się wzruszyłam ...

23-04-2008, 07:19
zobaczcie ile Karmin jest już pobudowanych :D cóż to musi być za projekt? :o :D


ach cóż cóż ..
łza się w oku kręci :D


Też się wzruszyłam ...
...ja też mam na ustach wzruszenie :P :D :lol: :wink:

Asia R.
23-04-2008, 09:15
Hej :) A gdzie link do Karminki Ewe???
Pozdrawiam Asia

23-04-2008, 11:35
:o :D

23-04-2008, 20:59
:o

Żelka
08-11-2009, 14:43
No a wlascicielka gdzie, no gdzie? :P :wink: