PDA

Zobacz pełną wersję : Pies a ogrzewanie podlogowe



asasello
17-12-2007, 14:11
Stoje przed wyborem rodzaju ogrzewania na parterze budowanego domu. Zastanawiam sie nad ogrzewaniem podlogowym lecz mam watpliwosci co "powie" na to moj pies (terier rosyjski). Z tego co widze to lubi chlodne miejsca i w mieszkaniu najchetniej kladzie sie przy drzwiach wejsciowych lub balkonowych. Tak wiec boje sie czy gdy zainstaluje mu ciepla podloge to nie bedzie to dla niego jakas tragedia i czy nie zacznie jej unikac.

Czy ktos z forumowiczow posiadajacych ogrzewanie podlogowe moglby podzielic sie dosiwadczeniami swojego czworonoga z takim ogrzewaniem?

oxa
17-12-2007, 14:54
Mam rottka i nie ma problemu, wręcz przeciwnie, jak jest jej "za chłodno" na legowisku maszeruje na środek pokoju - tam pewnie cieplej :D W małym pokoju nie ma podłogówki - kładzie się tylko na chodniczku. Poprzednie też nie narzekały :D więc chyba jest ok.

17-12-2007, 18:03
My mamy labradora i podłogówkę. Zauważyłam, że pies wybiera miejsca chłodniejsze, raczej kładzie się tam, gdzie podłogówka nie sięga, najchętniej w przedsionku pod drzwiami.

asasello
17-12-2007, 21:35
Bardzo dziekuje za odpowiedzi. Wlasnie znalazlem na forum identyczny watek sprzed 2 lat, wiec odsylam zainteresowanych do niego:
http://forum.muratordom.pl/pies-a-ogrzewanie-podlogowe,t39704.htm

Ciekawe jest to ze ten watek znalazlem dopiero za pomoca googla a wczesniej gdy korzystalem z wyszukiwarki tego forum to nie dostalem go w rezultatach.