PDA

Zobacz pełną wersję : zaginął Berneńczyk Warszawa-Białołęka



AsiaIAdam
19-12-2007, 20:05
Uwaga!
6 grudnia w okolicy Ostrudzka/Trasa Toruńska zaginął roczny Berneński pies pasterski
(tzn. duży czarny kudłaty z podpaleniami na łapach i białą krawatką i paskiem przez nos do czoła)
Rozmawiałam z właścicielem.
Niestety do tej pory się nie znalazł.

Ja osobiście widziałam samotnego berneńczyka w okolicy ul. Orneckiej
To kawałek drogi, ale wszystko jest możliwe.

Prosimy o wszelkie informacje. Na pieska czeka zrozpaczona 3 letnia Zosia

tel do właściciela 600 203 246

oxa
19-12-2007, 21:25
Będę się rozglądać, ale to już 2 tyg. nie sądzę, żeby się tyle błąkał, stawiam bardziej na przygarnięcie :-? Ogłoszenia w aptece, sklepach przystankach, szkole, - tam są osiedla ogrodzone, też się przyda gdzieś przy wejściu z dużym zdjątkiem, niedaleko jest gabinet weta, też się przyda info. Może ktoś zauważył "nowy nabytek" u sąsiada? A i może wspomnijcie o nagrodzie, podobno działa :wink:

AsiaIAdam
19-12-2007, 23:26
Tak, ja też obstawiam, że ktoś go przygarnął.
Nie znam właściciela osobiście, nie wiem czy porozwieszał ogłoszenia.
Na pewno poumieszczał je w internecie.
Ale ja przestrząsam internet i nikt się nie chwali, że znalazł berneńczyka.

oxa
20-12-2007, 09:33
Jakiś czas temu zginął ludziom buldożek - nie wiem co prawda, czy się odnalazł, ale ogłoszenia były praktycznie w każdym możliwym miejscu od Kobiałki do trasy, widziałam je nawet w przedszkolu na Bródnie. Sam internet nie wystarczy :-?

oxa
20-12-2007, 12:30
Chyba rozwieszali - byłam w aptece - jest ogłoszenie :roll:

robertstaszewski
02-01-2008, 22:28
Bardzo dziękuję za umieszczenie ogłoszenia na tym forum.
ERNI niestety do dnia dzisiejszego się nie odnalazł pomimo rozwieszenia ogłoszeń , ogłoszeń w necie i przekazania ich firmom ochroniarskim pracującym w okolicy Ostródzkiej.Wszelkie informację proszę kierować na nr tel 600 203 246. Nagroda w wysokości 1000 zł.
Robert Staszewski

AsiaIAdam
03-01-2008, 16:26
Chyba na dogomanii czytałam o tym co zrobić jak zaginie nam pies.
M.in. że trzeba szukać nawet w promieniu 30 km.
Porozwieszajcie ogłoszenia w okolicy ul. Orneckiej za więzieniem, w sklepach na ul. Majorki i Zegarynki. (O ile już tego nie zrobiliście).
W tej okolicy nigdy wcześniej nie widziałam Berneńczyka i dlatego zadzwoniłam do Was. Może to jednak był on? Żałuję, że się nie zatrzymałam
Mam nadzieję, że nie gniewacie się, że umieściłam Wasz nr tel. bez Waszej zgody
Pozdrawiam
Asia

robertstaszewski
03-01-2008, 22:14
Każda informacja jest na wagę złota:)

katya1984
05-01-2008, 17:47
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102572