PDA

Zobacz pełną wersję : PROFESJONALNA BUDOWA OD PDSTAW 601330744 - Warszaw i okolice



bautop
25-12-2007, 09:53
BUDOWA OD PODSTAW – WARSZAWA I OKOLICE

Witam.

Polecam nasze usługi przy budowie domu. Budujemy dokładnie i ze zrozumieniem. Postawiliśmy między innymi: na Białołęce przedszkole (1000m2) na torfie na studniach konstrukcyjnych, wykonaliśmy płytę fundamentową pod dom na styropianie. Podczas budowie służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasze ceny nie należą do najniższych na rynku, ale dobrze postawiony dom, choć w początkowej fazie może wydawać się trochę droższy to w końcowym rozrachunku może wyjść najtańszy.

Pozdrawiamy:
Mirosław Siennicki (dr inż. budownictwa wieloletnie doświadczenie inspektora nadzoru na przeróżnych budowach, wykładowca budownictwa na uczelni technicznej),
Marek Osak (mgr inż. budownictwa, studia podyplomowe z zakresu ochrony cieplnej budynku)
tel 601330744, [email protected]



[code][/url]

bautop
31-12-2007, 07:03
Panie Romanie77, wymaga Pan, żebyśmy w trakcie zakładania firmy chwalili się pobudowanymi domami?????? To tak jakby w trakcie ślubu podczas życzeń pytał Pan nowożeńców „jak się mają wasze dzieci”, prawidłowo to pojawią się najwcześniej po 9 miesiącach. Wszystko wskazuje na to, że nasze pierwsze domki w stanie surowym pobudujemy szybciej niż za 9 miesięcy. A takich „przedślubnych” budów to mamy dużo. Mój wspólnik od prawie 10 lat jest inspektorem nadzoru. Nadzorował przeróżne budowy, między innymi od kilku lat nadzoruje budowy apartamentowców (od willi począwszy a na wysokich apartamentowcach kończąc), dla znanych na rynku deweloperów i to znanych również z dobrej jakości. Ja ostatnio organizowałem i nadzorowałem budowę domu dla szwagra – dom stoi i ma się dobrze, szwagier też. Pozdrawiam. :wink:

ochkarol
04-01-2008, 12:02
czy wykonujecie instalecje elektryczne?

bautop
07-01-2008, 16:57
czy wykonujecie instalecje elektryczne?

Tak, i hydraulikę też. Pozdrawiam.

bautop
07-01-2008, 17:00
Panie Romanie77, wymaga Pan, żebyśmy w trakcie zakładania firmy chwalili się pobudowanymi domami?????? To tak jakby w trakcie ślubu podczas życzeń pytał Pan nowożeńców „jak się mają wasze dzieci”, prawidłowo to pojawią się najwcześniej po 9 miesiącach. Wszystko wskazuje na to, że nasze pierwsze domki w stanie surowym pobudujemy szybciej niż za 9 miesięcy. A takich „przedślubnych” budów to mamy dużo. Mój wspólnik od prawie 10 lat jest inspektorem nadzoru. Nadzorował przeróżne budowy, między innymi od kilku lat nadzoruje budowy apartamentowców (od willi począwszy a na wysokich apartamentowcach kończąc), dla znanych na rynku deweloperów i to znanych również z dobrej jakości. Ja ostatnio organizowałem i nadzorowałem budowę domu dla szwagra – dom stoi i ma się dobrze, szwagier też. Pozdrawiam. :wink:
Sorry nie zauważyłem, że zaczynacie, czyli trzeba poczekać na finisz pierwszych budowli, ja potrzebuję na sierpień do budynku usługowego 600m2, projekt w trakcie załatwiania.pozdrawiam

To może skorzysta Pan z naszych usług, zapraszamy jeśli to okolice Warszawy. Do sierpnia to już będziemy mogli pochwalić się pierwszymi budynkami.

jankazik
07-01-2008, 23:14
Witam

Czy wykonujecie też remonty ? np w Sulejówku.
Mam pełen zakres prac do zrobienia ( od zmiany pokrycia dachowego, poprzez przegląd elektryki, całą hydraulikę, przestawienie drzwi w ściankach działowych, otynkowanie kilku ścian, postawienie komina do kominka i takie tam inne pierdoły. :wink: W związku z tym szukam niedrogich wykonawców. Myślę, że kompleksowo byłoby taniej.

pozdrawiam

bautop
10-01-2008, 10:07
Witam

Czy wykonujecie też remonty ? np w Sulejówku.
Mam pełen zakres prac do zrobienia ( od zmiany pokrycia dachowego, poprzez przegląd elektryki, całą hydraulikę, przestawienie drzwi w ściankach działowych, otynkowanie kilku ścian, postawienie komina do kominka i takie tam inne pierdoły. :wink: W związku z tym szukam niedrogich wykonawców. Myślę, że kompleksowo byłoby taniej.

pozdrawiam

Telefonicznie umówiliśmy się na spotkanie.

ochkarol
18-01-2008, 14:02
czy wykonujecie instalecje elektryczne?

Tak, i hydraulikę też. Pozdrawiam.

dzięki za odpowiedź

bautop
25-01-2008, 12:17
Mamy już hurtownie, które chcę z nami współpracować i nasi klienci mogą liczyć na sensowna rabaty przy zakupie materiałów.

Depi
31-01-2008, 17:31
Witam,

Robota od zaraz, 230m2 pow uz + 40m2 garaz, dom pietrowy, sciany zewn z BK, wewn z silikatów bądź ceramiki. Strop monolityczny x 2.

pzdr

jogi8
19-02-2008, 14:07
Zapraszamy
Poproszę o wycenę wykonania stanu surowego otwartego z bk 24 odmiany 600 oraz krytego dachówką cementową brass wg projektu http://www.domus.wroc.pl/projekt3.html?id=12&flip=1
Proszę o wycenę za robociznę rozłożoną na etapy, oraz wycenę za robociznę z materiałami Państwa budowa gmina Czosnów koło Nowego Dworu Mazowieckiego

bautop
23-02-2008, 10:08
Odpowiedź poszła na email.

Darek.K
06-03-2008, 14:29
Poproszę o wycenę wykonania stanu surowego otwartego z bloczków keramzytobetonowych 24 (OPTIROC), krytego dachówką ceramiczną Creaton (grafit) ewentualnie Koramic L15 grafit angoba, wg projektu http://www.mgprojekt.com.pl/domki/koral/index.php
Proszę o wycenę za robociznę rozłożoną na etapy, oraz wycenę za robociznę z Państwa materiałami.
Budowa Pomiechówek koło Nowego Dworu Mazowieckiego

robert---b
10-12-2008, 22:14
Witam, proszę o wycenę domu http://www.dobredomy.pl/?id_project=60&infopage=1&lustro=1
PLANETY II w miejscowości Klembów pod Wołominem.

Zrobione są już fundamenty oraz ściana fundamentowa o grubości 42 cm.
Ściany domu chcielibyśmy zrobić z bk firmy SOLBET, ściana trójwarstwowa (12bk+2x5cm styropian+24bk) --- na klej. Mamy wykopaną piwnicę nad którą trzebaby było wylać strop, zaś strop parteru byłby z TERIVY.

Proszę o wycenę wykonania dalszej części domu, dodatkowe informację pod nr 792-077-620

Robert Borkowski

groomek
11-12-2008, 14:34
poprosze o wstepna wycenę tego projektu
projekt juz jest
pozowlenie na bduowe w styczniu

http://www.dobredomy.pl/?id_project=44

informacje pomocne w wycenie
1. ściana fundamentowa wylewana z gruchy
2. ściany zewnętrzne z porothermu 25P+W murowane na zaprawe cieplo
3. kominy z cegły tradycyjnej
4. kolumny murowane lub wylewane - wedle życzenia
5. strop teriva

Dodatkowe uwagi:
płatne etapami po zakończeniu danego etapu

bautop
18-12-2008, 12:18
Witam, proszę o wycenę domu http://www.dobredomy.pl/?id_project=60&infopage=1&lustro=1
PLANETY II w miejscowości Klembów pod Wołominem.

Zrobione są już fundamenty oraz ściana fundamentowa o grubości 42 cm.
Ściany domu chcielibyśmy zrobić z bk firmy SOLBET, ściana trójwarstwowa (12bk+2x5cm styropian+24bk) --- na klej. Mamy wykopaną piwnicę nad którą trzebaby było wylać strop, zaś strop parteru byłby z TERIVY.

Proszę o wycenę wykonania dalszej części domu, dodatkowe informację pod nr 792-077-620

Robert Borkowski

Uzgodnienia, odbyły się, drogą telefoniczną.
Zapraszam.

Depi
18-12-2008, 12:27
Ech... Aż mi sie łezka w oku zakręciła jak to zobaczyłem...

bautop
28-12-2010, 22:26
Witam.

Polecam nasze usługi przy budowie domu. Budujemy dokładnie i ze zrozumieniem. Postawiliśmy między innymi: na Białołęce przedszkole (1000m2) na torfie na studniach konstrukcyjnych, wykonaliśmy płytę fundamentową pod dom na styropianie. Zbudowaliśmy dom z piwnicą poniżej poziomu wód gruntowych. Podczas budowie służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasze ceny nie należą do najniższych na rynku, ale dobrze postawiony dom, choć w początkowej fazie może wydawać się trochę droższy to w końcowym rozrachunku może wyjść najtańszy.

Pozdrawiamy:
Mirosław Siennicki (dr inż. budownictwa wieloletnie doświadczenie inspektora nadzoru na przeróżnych budowach, wykładowca budownictwa na uczelni technicznej),
Marek Osak (mgr inż. budownictwa, studia podyplomowe z zakresu ochrony cieplnej budynku)
tel 601330744, [email protected]