PDA

Zobacz pełną wersję : KANAPY SKóRZANE KOLOR KREMOWY



IZA75
27-12-2007, 21:02
CHACIAłAM SIę ZAPYTAC CZY KTOś MOZE POSIADA KOMPLET WYPOCZYNKOWY SKóRZANY W KOLORZE ECRU. CHACIAłABYM TAKI SOBIE KUPIć ALE NIE WIEM CZY JEST ON PRAKTYCZNY I łATWY DO UTRZYMANIA W CZYSTOśCI.z GóRY DZIęKUJę ZA WSZYSTKIE KOMENTARZE.

grzesiozłodzi
27-12-2007, 23:13
Ja mam :D
Mam Klera od 8 lat w ecru, dość mocno eksploatowany i ..........nadal ładny, bez zastrzeżeń, polecam :D
No chyba że masz małe dzieci lub psy kanapowce .........w tedy raczej nie polecam :wink:

leyla
30-12-2007, 10:09
Ja też mam zestaw skórzany ecru w salonie, i do tego posiadam małe brudzące dziecko :D
Do pielęgnacji używam takich środków z Ikei do czyszczenia mebli skórzanych, i jest ok. Po dwóch latach użytkowania wygląda jak nowy. Ja polecam, chociaż na pewno brud widać bardziej niż na ciemnych:)

Adka_
30-12-2007, 12:52
a ja nie polecam
kanapa po 3 latach wyglada dobrze, ale tylko dzięki temu że cały czas ją czyszczę, mimo to widac troszke ze jest brudna, zdecydowanie wybrałabym teraz w ciemnym kolorze ( ze wzgledów praktycznych, bo jasna jest ładniejsza)

30-12-2007, 14:56
Ja mam Kler, co prawda tylko oparcia sa kremowe, ale sie troche brudza. Raz na pol roku myje cala kanape ciepla woda z bialym mydlem i przecieram odzywka do skor.Raz na miesiac przecieram plynem do czyszczenia skory. To wystarczy , ze skora nic sie nie dzieje a mam jeszcze trzy psy , ktore lubia sie wylegiwac na kanapie o mezu nie wspominajac. :D

aha26
30-12-2007, 15:13
ja tez mam taki zestaw,bardzo polecam :wink:

Ninus
30-12-2007, 16:20
Też mam kremowy wypoczynek z klera, jak najbardziej polecam. Wcześniej czyściliśmy go co jakieś 2-3 miesiące, teraz (przy brudzącym małym dziecku) trzeba je przemyć co miesiąc, świeże plamy z soczku czy czekolady oczywiście na bieżąco :)
Teściowie mają ciemny wypoczynek i "kanapowego" psa, nasze mebelki wcale nie wyglądają na brudniejsze...
Pozdrawiam :)