PDA

Zobacz pełną wersję : [POMOC] LINK DO TEMATU >> 'Pomoc bezdomnemu Salvatore'



ponury63
31-12-2007, 17:18
na prośbę Forumowiczów podaję linka do tematu, w którym potrzebna jest pomoc jak największej liczby osób

>> http://forum.muratordom.pl/pomoc-bezdomnemu-salvatore,t119962.htm

jeśli chcesz, pomóż klikając

mirkan
31-12-2007, 18:19
podciągam temat. Zróbmy coś dobrego i zagłosujmy

ProStaś
31-12-2007, 18:30
Już wczoraj poszło.

Pozdrawiam.

Sonika
31-12-2007, 18:50
Trzeba klikać codziennie, bo cos nam się Salvatore w ogole nie przesuwa wyżej :( .

Luc Skywalker
31-12-2007, 23:56
Zaglosowalem na Salvatore . Chcialbym , aby jego los sie odmienil . Ja zostalem bezdomnym w wieku 20-kilku lat . Mialem wtedy zone i male dziecko . Zakasalem rekawy i zarobilem kase na wynajm mieszkania . Skoro moglem ja , to i Salvatore sie uda . Zwlaszcza ze nie jestem ani nadzwyczajnie bystry , ani pracowity .

daggulka
01-01-2008, 00:17
zagłosowałam... zróbmy kochani coś dobrego dla innych ...dla tego czowieka który pragnie zmienić coś w swoim życiu....pomóżmy mu

wiem, że jeśli chcemy to potrafimy.... nic nas to nie kosztuje....jedno kliknięcie....już nie raz pokazaliśmy jaka w nas siła....tylu nas tu czyta codziennie i pisze...

ZRÓBMY AKCJĘ, ZMOBILIZUJMY SIŁY ... NIECH KAŻDY KLIKNIE

http://amiculus.blox.pl/resource/misie4.jpg

Luc Skywalker
01-01-2008, 00:28
zagłosowałam... zróbmy kochani coś dobrego dla innych ...dla tego czowieka który pragnie zmienić coś w swoim życiu....pomóżmy mu

Podpisuje sie pod tym obiema rekami . Salvatore zarabia na zycie myjac szyby samochodow . Zrobmy wiec skladke na fantastyczne wiaderko i fikusna myjke do szyb , aby poszlo jemu z gorki . Jestem pewien , ze obdarowywanie go pieniedzmi , sprawiloby mu przykrosc . Dajmy mu wedke .

mynia_pynia
01-01-2008, 13:01
Jestem jak najbardziej za pomocą dla innych, ... w Polsce.
Jest tyle biednych dzieci, tyle osób skazanych na biede, może i zwłasnej winy.
Dlaczego łza nam się ciśnie na widok afrykańskich dzieci??
Czy nasze Polskie są złe??
Czemu nie widzimy biedy w naszym kraju??
Czemu chcemy pomagać komuś daleko, a nie sąsiadowi dwa domy dalej??

daggulka
01-01-2008, 16:22
kochana, przecież można pomagać i tym i tym..... to, że zagłosowałam na Salvatore nie oznacza, że codziennie nie klikam w pajacyka :wink: , albo nie oddałam 1% podatku na hospicjum dla dzieci

eranet
01-01-2008, 16:52
to i ja zagłosowałem

mirkan
01-01-2008, 18:34
Dzisiaj też zagłosowałam. Kochani Forumowicze, dołączcie do głosujących

Sonika
01-01-2008, 20:16
Proszę klikać :D .

ponury63
01-01-2008, 23:59
kliknięte, i to nie raz ;)


Jestem jak najbardziej za pomocą dla innych, ... w Polsce.
rozumiem, że to uwaga do mojego podpisu:
20 złotych na miesięczne wyżywienie ?
Stać Cię, SMS-uj: "UNICEF" na nr 7245 >>> liczy się każdy grosz (http://www.unicef.pl/2821_2831.htm)
>>> Feed the world (http://www.youtube.com/watch?v=8jEnTSQStGE)

bo Salvatore to chyba Polak ;)
i o nim jest główny temat

a podpis nie ma z tym nic wspólnego
ot, akurat taki temat teraz w moim podpisie się znalazł



Jest tyle biednych dzieci, tyle osób skazanych na biede, może i zwłasnej winy.
Dlaczego łza nam się ciśnie na widok afrykańskich dzieci??
Czy nasze Polskie są złe??
Czemu nie widzimy biedy w naszym kraju??
Czemu chcemy pomagać komuś daleko, a nie sąsiadowi dwa domy dalej??
'nam', 'my' - rozumiem że reprezentujesz w swej wypowiedzi jakąś grupę osób ?

ja nie mogę pisać za kogoś, odpowiem za siebie na te retoryczne pytania:
* łza mi się nie ciśnie na widok dzieci, raczej ogarnia wściekłość i pięści się zaciskają na darmozjadów zwanych "dyplomatami"; łzą się dzieciaka w Etiopii nie nakarmi, zresztą w Polsce też nie
* polskie dzieci są takie jak każde inne - afrykańskie czy chińskie - niewinne niczemu, co zrobili głupi dorośli
* biedę i potrzeby widzę - mam nadzieję - wszędzie, gdzie wystepują, a ja mogę się o tym dowiedzieć
* choćby pobieżne rozejrzenie się po Forum pozwoli zauważyć pewną akcję, mającą na celu pomoc - jak najbardziej polskim - dzieciom, którą anonsowalem w podpisie przez niemal cały grudzień, a w której kilkudziesięciu Forumowiczów wykazało się szczodrością i chęcią pomocy polskim dzieciom
rozmawiałem też z kilkoma osobami, które nie braly w tym udziału - bo pomagają u siebie, lokalnie [i to nie jednej osobie czy instytucji] i na akcję Forumową nie mogły już dać funduszy
* a pomagam "daleko" - o ile to w ogóle warte mówienia o tym, zawsze lepiej zamiast ględzić coś zdziałać:
- BO TAK CHCĘ
- bo to żaden wysiłek finansowy - jednym SMS-em nakarmić trójkę dzieci dziennie [kilka minut gadki przez telefon tyle kosztuje, że nie wspomnę o rynku dzwonków, tapet, gier na komórki itp.]; telefon to doskonałe narzędzie do pomagania innym
- bo nie widzę żadnego powodu, by mówić sobie "co tam Afryka, moje polskie pieniądze są tylko dla Polaków"
- bo nie mówię sobie "Afryka to nie mój problem"
- bo generalnie chcę pomagać i o ile mogę, pomagam; tu mogę bez problemu - więc pomagam, SMSując co kilka dni

oczywiście zawsze można przejść obojętnie i mruknąć sobie 'a co mnie to obchodzi'
wolny kraj, wolny wybór

Sonika
02-01-2008, 07:09
A ja dzisiaj nie mogę kliknąć :( , ale zapraszam innych :D .

Dlaczego nie mogę i co mam zrobić, żebym mogła?

Darex
02-01-2008, 10:02
dzisiaj też klikłem :D

martadela
02-01-2008, 12:43
Kliknięte z 2 komputerów :D

ponury63
03-01-2008, 12:58
głosowanie jeszcze tylko dziś
do godz. 16.00