PDA

Zobacz pełną wersję : Partia Umiarkowanego Postępu w Granicach Prawa



retrofood
02-01-2008, 11:02
Niniejszym rozpoczynam kampanię promocyjną Partii Umiarkowanego Postępu w Granicach Prawa.
Proszę o zapoznanie się z głównymi założeniami programu Partii.
Zainteresowanych Partią informuję, że przyjęcia na członków przewidziane są w późniejszym terminie.
Oto założenia programowe:

$1. Ponowne wprowadzenie niewolnictwa. (Dopóki istnieli niewolnicy, porządny człowiek nie musiał nic robić. Wprowadzenie niewolnictwa propagujemy jednak z tym humanitarnym zastrzeżeniem, by niewolników nie rzucano na pożarcie murenom.)

$2. Upaństwowienie dozorców. (Dochodzi już nawet do tego, że dozorca nie jest dziś traktowany jak człowiek, a lokatorzy nie uważają go za osobę nietykalną i świętą. Żądamy więc, aby upaństwowienie dozorców wprowadzone zostało według modelu stosowanego w Rosji carskiej, gdzie każdy dozorca jest policyjnym szpiclem.)

$3. Rehabilitacja zwierząt. (Paragraf ten bierze w obronę zwłaszcza psy policyjne; domagamy się, by każdy pies policyjny, zależnie od kwalifikacji, został zaszeregowany co najmniej do VII grupy służbowej i aby zarówno wdowa po nim, jak i jego dzieci otrzymywały należytą rentę. To samo dotyczy koni, na których siedzą policjanci; każda obraza takiego konia będzie ścigana jako obraza osoby urzędowej.)

$4. Zorganizowanie sieci państwowych zakładów wychowawczych dla niedorozwiniętych posłów. (Każdy wie co to poseł, a który z nich jest niedorozwinięty, także każdy wie.)

$5. Wprowadzenie inkwizycji. (To postanowienie umożliwi naczelnemu lekarzowi palić ludzi, ile dusza zapragnie.)

$6. Nietykalność księży. (Teraz co chwila człowiek czyta, że jakiś kapłan dokonał czynu nierządnego na dziecku szkolnym i został za to ukarany. Należy wprowadzić surowy zakaz pisywania o tych sprawach w czasopismach, a to dla zachowania moralności publicznej. O księżach będzie można pisać tylko za zezwoleniem konsystorza, który zasięgnąwszy opinii przewielebnych poczyni odpowiednie kroki.)

$7. Obowiązkowe wprowadzenie alkoholizmu. (Każdy chyba czuje, jak słodki czar zawiera ten paragraf.)


Można zgłaszać inne propozycje.

PS. Dla zainteresowanych rozwinę także mój tytuł zamieszczony w stopce:
PWPnRW - pierwszy wicepierdoła na RW.

dode
02-01-2008, 14:05
PS. Dla zainteresowanych rozwinę także mój tytuł zamieszczony w stopce:
PWPnRW - pierwszy wicepierdoła na RW.

dzięki retro, bo się za kazdym razem zastanawiałam :roll:

sSiwy12
02-01-2008, 16:05
A mnie interesuje, kto dzierży tytuł Pierwszego Pierdoły :lol:

retrofood
02-01-2008, 16:44
A mnie interesuje, kto dzierży tytuł Pierwszego Pierdoły :lol:
Wyjaśniam:
"Pierwszy" u mnie oznacza jedynie sprawę czasową. Nie jestem najważniejszym Wicepierdołą, tylko pierwszy se nadałem tytuł Wicepierdoły (każdy też se nadać może).

Tytuł pełnego Pierdoły przysługuje wyłącznie dwu osobom:
1. Dzielnemu wojakowi Szwejkowi;
2. Jarosławowi Haszkowi (nie będę pisal kto to, bo wstyd jak kto nie wie)

sSiwy12
02-01-2008, 17:23
Muszę przyznać, że toważystwo doborowe. Mozna powiedzieć syn i ojciec :lol:

retrofood
05-01-2008, 11:26
czyżby program Partii był tak znakomity, że uwag nie ma?????????????

niktspecjalny
05-01-2008, 11:38
czyżby program Partii był tak znakomity, że uwag nie ma?????????????

nie ma uwag...nie ma partii..... :P :wink:

matka dyrektorka
05-01-2008, 15:24
a prawa wyborcze dla zwierząt domowych i gospodarskich
a poparcie dla homoseksualistów i homofobów

?????????????????????????????????????????????

stwierdzam ubogi program i postuluję o rozwinięcie i zawarcie w nim interesów wszystkich grup społecznych, zawodowych,etnicznych,forumowych.itp

retrofood
05-01-2008, 17:02
a prawa wyborcze dla zwierząt domowych i gospodarskich
a poparcie dla homoseksualistów i homofobów



1. od czasów pewnego cezara nikt o wyborze koni do senatu nie mówił, ale zajmniemy się tym
2. homoseksualistów się nie popiera, bo one same się popierają to im starczy.
3. poza tym to jest Partia Postępu Umiarkowanego i nic co może naruszyć CK Majestat nie może być tu nawet liźnięte w programie.

Pepeg z Gumy
06-01-2008, 10:54
Prośba wielka.
Niech w statucie będzie wzmianka o idiotach.

matka dyrektorka
06-01-2008, 10:58
masz to jak w banku, retro o wszystkich zadba :lol:

retrofood
06-01-2008, 12:32
Prośba wielka.
Niech w statucie będzie wzmianka o idiotach.

Przecież o posłach jest cały paragraf...

Pepeg z Gumy
06-01-2008, 13:33
Faktycznie!
Chociaż ja myślałem o niezrzeszonych idiotach.

Zochna
08-01-2008, 22:06
czy tu chodzi o lobbing na rzecz pewnej sieci sklepow ?

retrofood
09-01-2008, 07:19
czy tu chodzi o lobbing na rzecz pewnej sieci sklepow ?

Ta zniewaga krwi wymaga!

matka dyrektorka
21-01-2008, 19:50
nie no retrofood :-? jedno oskarżenie a ty chyłkiem chyłkiem wycofujesz się z wielkiej polityki :o :wink:

retrofood
21-01-2008, 20:17
nie no retrofood :-? jedno oskarżenie a ty chyłkiem chyłkiem wycofujesz się z wielkiej polityki :o :wink:

nie wycofuję się, ale żem chory ciutek ... :(
i nie chcę podwójnej lewatywy, to się nie pcham na widok... :wink: