PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z roletami



mikita
03-01-2008, 09:34
Mam rolety w kasetkach przyklejanych do okna. I z jednymi jest wszystko OK, a drugie się odklejają:( Doczyściłam super dokładnie, przykleiłam nową taśmą - i znów widzę, że odpada. Czy jest na to jakiś sposób?

Problem nr 2 - nowe rolety (też w kasetkach przyklejanych do okna) z materiału podgumowanego. I jest dramat, cały czas się zacinają, albo nie chcą się wysunąć, albo nie dają się wsunąć. Już się boki postrzępiły. Reklamowałam, ale jest jeszcze gorzej. Reklamować jeszcze raz? Już mam dość tego gościa, ile się nasłuchałam, jaki to on SUPER, że przyjechał do JEDNEJ rolety, no żesz, w końcu się wkurzyłam, że jak to tylko JEDNA roletka to trzeba było nie brać zamówienia. Ale problem pzoostał:( A czy u was rolety podgumowane w kasetkach się sprawdzają?

Anna Broc
05-01-2008, 17:35
problem nr 2 wnioskuje że rolety zakładała firma, więc ja bym do znudzenia marudziła im. nigdy nie lubiłam natarczywie upominc i przypominc się ale zycie naucyło mnie że to jedyny sposób w tego typu sprawach. Skoro firma świadczy usługi to instalowany przez nią sprzęt musi działac bezawaryjnie. Czy nie daja garancji ? W razie gdyby w dalszym ciągu zbywali cię to powidz że poskarżysz do rzecznika praw konsumenta i ogólnie zepsujesz im opinię. Duzo mnie kosztowało aby wyrobic w sobie takie zachowanie ale w moim przypadku poskutkowało przynajmniej częściowo. Niestety, w dalszym ciągu sa firmy którym zalezy tylko aby dostac forsę a klienta maja w nosie.

marcynka
12-01-2008, 13:55
Witam. Problem z odpadająca kasetką jest pewnie z tego powodu, że rama okna jest nieodtłuszczona.
Natomiast materiał nie chce się chować i się strzępi tylko i wyłącznie dlatego, że jest źle wyciety.

Rozwiązanie tylko jedno. Musi firma przyjechać i materiał wymienić.
Niech nie kombinują z regulacją i nie daj sobie wmówić, że to ze złego użytkowania.

Wiem co mówię ( mąż ma firme z technikami osłonowymi)

Pozdrawiam i życzę szybkiego załatwienia sprawy