PDA

Zobacz pełną wersję : Bolix, Kerrakol czy Terranova? Knauf czy Termo-Organika?



Pearl
18-08-2003, 10:49
Jakie są wasze doświadczenia w kwestii kleju do zatapiania siatki oraz "baranka" akrylowego 1-1,5mm tych producentów? Co lepsze, co gorsze, co tańsze, co droższe, co ładniejsze....? A może inny producent?

A co ze styropianem? Rozważam z pewnych (finansowych) przyczyn tylko Knauf i Termo-Organikę.

Napiszcie coś - do końca sierpnia muszę mieć już "komplet" materiałów do ocieplania. Dzięki...

Pozdrawiam

Pearl

GRom
19-08-2003, 07:39
Ja wybrałem Optiroca, cały zestaw.Dlaczego?Znajdź mój post, było już tu trochę o tynkach.

Pearl
25-08-2003, 14:59
Sam już nie wiem. Tyle rodzajów tynków....
Czy ktoś mógłby mi odradzić tynk akrylowy Bolix albo Atlas (jeśli oczywiście jest taka potrzeba)? Znalazłem "metę" z b.tanim styropianem i mają oni tylko te dwa rodzaje tynków.

Druga sprawa to tynk na ocieplony styropianem cokół. Kolorowe tynki "żywiczne" z mniejszymi lub większymi kamyczkami są piekielnie drogie. Czy jest jakaś alternatywa na rynku? Mam cokół wysokości 2m (!!!) i taki tynk na domek 10x9,50 + ganek (domek kostka) będzie mnie kosztował prawie 3000PLN - finansowo: leżę!!!

Pozdrawiam

Pearl

GRom
26-08-2003, 05:51
Mój majster od tynków twierdził; "Panie, każdy byle nie Atlas, marnie się toto kładzie", także zostaje Bolix.
Co do tynku na cokół to, możesz położyć tynk akrylowy o innym odcieniu i fakturze i też będzie dobrze.