PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie na temat zestawów firmy Urlich?



dorgra
04-01-2008, 10:49
Witam
Mam pytanie. Co sadzicie o kotle olejowym kondensacyjnym firmy Urlich i zestawie solarnym Solarset dual /4m2 solar i 300 litrów zbiornik / - rodzina 4 osobowa. Właśnie dzisiaj otrzymałem ofertę na takie cudo w cenie 13000 zł netto. . Jeżeli montujemy zbiornik 300 litrowy to czy potrzebny jest kocioł dwufunkcyjny z dodatkową funkcją na ciepłą wodę. Czy z rozwiązaniami tańszymi i równie dobrymi innych firm? Pozdrawiam

sSiwy12
04-01-2008, 10:53
Do zastanowienia się :lol:
Obecnie średnia cena baryłki ropy wynosi 100 "zielonych". Prognozuje sie, że bardzo szybko podskoczy do 150 - z netu.

dorgra
04-01-2008, 12:11
Nawet wyobraź sobie że wiem co masz na myśli... Tak olej drogi i może być coraz droższy, ale jak alternatywa? Gazu jak na razie nie podłączę, bo się z różnych względów tego zrobic nie da. A przecież gaz wcale nie będzie taniał. Z samego salonu kotłowni nie zrobię bo wiem już coś o tym. To jest zupełna pomyłka. Po prostu fajna sprawa na krótki czas.
Zasada jest prosta chcesz mieć wygodę to płać... Taka to ekonomia a ja się z tym zgadzam. Dlatego moje pytanie jest raczej wołaniem o pomoc w sprawach czysto technicznych. Czy aby zbiornik nie za mały i czy musi być piec dwu-funkcyjny czy tam dwubiegowy? Bo sie po prostu na tym jeszcze nie znam. To jest zupełnie nowy temat jak dla mnie . Sorki i pozdrawiam .