PDA

Zobacz pełną wersję : umywalka z ikei



m.orzech
05-01-2008, 17:34
Witam!
Czy ktos z Was moze ma jakies doswiadczenia z umywalkami z ikei?
Ktos z Was moze uzytkuje, jezeli tak, to czy polcecacie, czy odradzacie zakup umywalki w ikea?


http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30074400

Pozdrawiam
Monika

VIP Jacek
05-01-2008, 18:15
my też się do niej przymierzamy tylko do 80-tki, ale decyzja ostateczna jeszcze nie zapadła.
Ale w sumie to nam się podoba i biel też odpowiada.
Zastanawiam się tylko jak ją się montuje?
Wisząca to ona chyba nie jest. Trzeba ją położyć na szafce.

m.orzech
06-01-2008, 18:14
Z tego co sie orientuje, to stawia sie ja na szafke.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10063935
Zastanawiam sie tylko jak sie zachowuje ta umywalka w trakcie uzytkowania.

Masz moze upatrzona do kompletu muszle klozetowa?
Ikea nie ma w swoim asortymencie muszli.


Pozdr.
Monika

Ani@
07-01-2008, 16:38
Ja bede miala te szafke (freden) i umywalke 80-tke, o ktorej piszesz. W sklepie, w ktorym kupuje cala ceramike, baterie, stelaze itd zwrocono mi uwage, ze na rynku wsrod producentow ceramiki sa dwa rodzaje bieli -chlodniejsza i cieplejsza. Ikea swoje produkty ma w cieplejszej tonacji. Tylko dwie firmy (z bardziej znanych) maja te chlodniejsze odcienie i oczywiscie nalezy ich unikac w zestawieniach z cieplejsyzm odcieniem umywalki. To cersanit i roca (z tego co pamietam :roll: - jeszcze potwierdze -> bede w ciagu pol miesiaca w tym sklepie, bo wlasnie maja mi dobrac jakis kiebelek (nie podwieszany), ktory bedzie stylowo pasowal do tego troche retro stylu narzuconego przez ikeowski mebel).

mamamatinka
07-01-2008, 20:47
hmmm, ja chyba ignorant jestem, ale niby jak mogłoby się ją użytkować???? Odkręcasz wodę i myjesz się :))) No, ale to żarty - atak serio, to według mnie umywalka bardzo fajna, wygląda na funkcjonalną (ale sama jej nie mam na razie)

zott36
08-01-2008, 10:41
Użytkuję tą umywalkę jak i szafkę freden .
Bardzo sobie chwalę bo szafka bardzo pojemna , schowałam w niej całą chemię z łazienki , wc , płyny, proszki + dwa duże koszyki w których mam kupę kosmetyków swoich i męża.
Umywalka , duża, można w niej prac ręcznie, woda nie rozchlapuje sie na boki(ściany).Umywalka montowana jest na szafce. Szafka ma taką szerokosc jak pralka ładowana od przodu , więc stoją w jednej linii .
Co do bieli to jest to cieplejsza biel , ładnie się komponuje ta umywalka z bielą brodzika firmy ravak.

adi.galia
08-01-2008, 10:46
kupiłam taką umywalkę 80tkę i użytkowałam przez dwa lata. Jest bardzo wygodna - bardzo byłam z niej zadowolona. Do nowego domku najprawdopodobniej też ją kupię.

pozdr

VIP Jacek
08-01-2008, 17:17
czyli podsumowując odcienie bieli to: :D
ravak, koło, ikea - biel cieplejsza
cersanit, roca - biel zimniejsza

Jest to dla mnie ważne, bo zastanawialiśmy się z żoną, czy wanna ravaka będzie pasowała do koła.
A możecie polecić jakiegoś ciekawego producenta wanien akrylowych, oprócz tych co wymieniłem wyżej.

el-ka
08-01-2008, 23:22
Do umywalki IKEA - takiej prostokątnej nie mam zarzutów - wygodna, głęboka, łatwo się myje. Natomiasti szafka podumywalkowa - taka ze szklanymi drzwiczkami z ramkami "metalopodobnymi" srebrnymi (ale niestety z papendekla) spuchła i wykrzywiła się po roku uzytkowania i wyglada fatalnie. Wiszące szafki wytrzymują, ale ta umywalkowa jest do wyrzucenia.

Paweł Czernecki
09-01-2008, 07:46
Do umywalki IKEA - takiej prostokątnej nie mam zarzutów - wygodna, głęboka, łatwo się myje. Natomiasti szafka podumywalkowa - taka ze szklanymi drzwiczkami z ramkami "metalopodobnymi" srebrnymi (ale niestety z papendekla) spuchła i wykrzywiła się po roku uzytkowania i wyglada fatalnie. Wiszące szafki wytrzymują, ale ta umywalkowa jest do wyrzucenia.

Nie polecam wyrzucać W IKEA działa bardzo sprawnie serwis gwarancyjny. W naszej kuchni blat wymieniali 4 razy bo puchł tuz przy krawędzi. W końcu dali nam w zamian blat drewniany :) na czym zarobiłem nieco.

.:migotka:.
11-05-2013, 19:56
Odkopuję, bo interesują mnie opinie o podwójnej umywalce Braviken: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10135447/

Jak się sprawdza, jest wygodna? Czy komory nie są za płytkie? Nie chlapie się zbytnio? Da się w tej umywalce normalnie umyć głowę, czy jest za mało miejsca? Co z czyszczeniem?