PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam jakiś okien



darekpt
05-01-2008, 18:18
hej , tak jak w temacie , szukam jakiś dobrych tanich okien , plastikowych w kolorze jasny dąb , możecie coś polecic?
woj. łodzkie
Piotrków Tryb

czmirek
05-01-2008, 19:05
WIMAROL we wroclawiu solidna firma.

czaguz
05-01-2008, 19:13
Oknoplast z Krakowa dostepne w calej Polsce. Mam profil Awans, polecam.

darekpt
05-01-2008, 19:25
jakbyście mogli to załanczajcie stronke - weide i zobacze

MARKOG
05-01-2008, 19:26
jakbyście mogli to załanczajcie stronke - weide i zobacze

może jeszcze próbkę koloru wysłać pocztą

darekpt
05-01-2008, 19:29
bardzo chętnie

Damro
05-01-2008, 22:04
jakbyście mogli to załanczajcie stronke - weide i zobacze
Wygodny jesteś kolego,trochę sobie poszukaj przez wyszukiwarkę a nie wszystko na tacy byś chciał,sporo już o tym było :x

czaguz
06-01-2008, 17:23
hmm a moze www.google.pl ?????

czandra
06-01-2008, 17:33
hej , tak jak w temacie , szukam jakiś dobrych tanich okien , plastikowych w kolorze jasny dąb , możecie coś polecic?
woj. łodzkie
Piotrków Tryb

Popytaj w Grupach Budujących z twojego regionu.

darekpt
06-01-2008, 20:47
hmm a moze www.google.pl ?????

i co mam tam sobie wpisać?

może dobre tanie okna polecane przez forumowiczów muratora ???

Jak masz takie rady pisać to lepiej nie pisz nic

Damro
06-01-2008, 21:47
Też pewno znajdzie :evil:
I jak jeszcze dostać je za darmo,chłopie nikt ci nie będzie podawał na tacy.

darekpt
06-01-2008, 21:51
człowieku czy ja napisałem że chce je za darmo? Naucz się czytać najpierw!!!!




hej , tak jak w temacie , szukam jakiś dobrych tanich okien , plastikowych w kolorze jasny dąb , możecie coś polecic?
woj. łodzkie
Piotrków Tryb


Jak nie chcecie pomagać to chociaż głupot nie piszcie

Damro
06-01-2008, 22:01
To TY piszesz głupoty,wszystko jest napisane tylko włącz opcję SZUKAJ i wpisz co cię interesuje a będziesz miał odpowiedź, nie zaśmiecaj forum.

darekpt
06-01-2008, 22:09
jak narazie to Ty zaśmiecasz forum swoimi mądrościami

dobranoc

Damro
06-01-2008, 22:18
O tak,dobrze zrobisz,dobranoc :D

Jakob
18-01-2008, 00:21
Panowie dajcie sobie na luz. Wiadomo, że wszyscy by chcieli mieć MERCA S600 za marne grosze w super stanie a najlepiej nowy za FREE. Tak sie nie da. Kolega co poszukuje okien tanich a zarazem dobrych to takich nie znajdzie. Jest to opinia na forach internetowych 99% gości (prawdziwych fachowców) co kumają czaczę, bo niestety dobry materiał kosztuje. A płaci się za odpowiednie materiały, okucia (bo są różne wersje tzn są wersje oszczędnościowe na czym laik sie nigdy nie połapie a to jest w tanich oknach) profil musi być markowy (poczytaj fora co zdobywa prestiżowe nagrody np. SCHUCO) ale to kosztuje. Szkło wykonanie pakietu szybowego jest ważne bo napewno standard to u=1.0 tylko nie od szkarza Janka za rogiem lub takiej firmy jak DOBRO..... razem z oknami to badziew na u=1.1 i wszyscy tym chandlują na każdym rogu ulicy. Ważne jest wyposażenie okna w standardzie tzn. listwa parapetowa ok 3cm, przynajmniej 2 zaczepy antywyważeniowe po stronie klamki, same klamki bo są na rynku klamki z 10 letnią gwarancją a przeważnie dają badziewie, wypełnienie dolnego wrębu ościeży bo tam najczęściej zbiera się brud i to nie wepchnięcie jakiejś tam gumki tylko systemowe, dobre uszczelki, no i oczywiście GWARANCJA na produkt standard to 5lat oczywiście przy mont. ekipy do tego przeszkolonej, a niestety w Potrkowie ciężko o takich, ale jak poszukasz to znajdziesz. Są okna dostępne z 7 i nawet 10 letnią gwarancją. Jak chodzisz i robisz wyceny to o takich rzeczach nikt ci nie mówi, żę są dostępne no i potem masz tanio i lipę bo nie dają ich w standardzie tylko zaczną kleić głupa, że zawsze można te elementy dołożyć a to robi cenę. Nie ma co ukrywać ale najlepiej jak sam właściciel ma pojęcie o robocie, a nie jak w większości łapią ludzi na sezon jak szukają roboty i w 2 dni stają się mąterami (masakra) ale klient tego nie wie no i oczywiście zarazem ma taniej robote bo leszczu dostanie parę groszy i zapierdziela, a gość co kuma bierzę niezły kesz i robota kosztuje, a zarazem spokój bo jest wszystko zrobione jak trzeba (to jak lekarz wie gdzie stuknąć, puknąc, a nie (konował). Z tego co śledziłem Twoje posty to wystraszyłeś sie ceny firmy co robi okna bezołowiowe na litery BUD.... no to poczytaj sobie o nich na forach no i zgadza się to co ja napisąłem powyrzej (firma firmą ,osobiście nie polecam, a robota robotą-masakra). Napewno nie kupisz tanio okien, bo kupując tanio kupujesz 2 razy zapamiętaj. Uwaga oczywiście może ktoś cie prubować naciągnąć na kesz jak bedzie widział, że nie łapiesz, a jak zaczną ci wciskać taniochę za grubą kasę to UCIEKAJ dobrze radzę. Co da się zaobserwować to niektóre firmy nawet nie mają porządnedo auta do transportu tylko jakiś dostawczy złom lub osobówkę z przyczepą, ale ich reklamy aż błyszczą w Piotrkowie, bo mają tyle roboty, że muszą sie reklamować. Mimo to są okna w Piotrkowie godne polecenia. Zobacz sobie stronę www.euro-color.com.pl na stronie jest o profilach REHAU ale robią też na wspomnianym SCHUCO, a okna mają wszystko co pisałem powyżej. 10 lat gwarancja. No i kolory okien - BAJKA a nie to co wszyscy. Sa jeszcze inne okna, które bym polecił ale nie ma ich w Piotrkowie, a radze nie szukaj za daleko. Ostatnio widziałem niezły domek zrobiony w okienka, no napewno nie ma takiego drugiego w Piotrkowie - ja nie widziałem namiary to obok lodowiska miejskiego surowy budynek z wstawionymi oknami.