PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki dom byście kupili na rynku wtórnym.



NOTO
07-01-2008, 07:31
Wiele osób pyta się jaki dom warto zbudować. Niektórym się udaje i są w stanie mieszkać w jednym domu do końca życia, inni zmuszeni są do przeprowadzek.
I jednych i drugich może spotkać szczęście/nieszczęście że będą musieli sprzedać dom ....

Wtedy trzeba znaleźc dla niego kupca. Gdybyście to wy kupowali dom. Jakiego byście szukali ?


Mój typ dla 2-3 osób to 110m2 + garaż + wiata. Duża działka , najlepiej wstępnie zagospodarowana nasadzeniami drzew.

Cypek
07-01-2008, 07:42
Mogę mówić o 2+2 - kupiłbym jak mam około 150-160 m2 + garaż, tylko teraz taki ze 35 m2. Z tym że większy nacisk kładłbym na dojazd, lokalizację, infrastrukcturę, otoczenie i rozkład funcjonalny domu niż na same jego m2.

DeeM
07-01-2008, 08:02
+basen i kort tenisowy :)

Po doświadczeniach z budową własnego domu nigdy bym nie kupił domu na rynku wtórnym... no chyba żebym musiał, lub miał możliwośc zajrzenia i sprawdzenia każdego szczegółu łącznie z gr. ław fundamentowych, ilością i jakością wełny na poddaszu itd, itp..

Pytanie jest trochę dziwne, każdy ma inne potrzeby, jeżeli chodzi Ci o to jaki dom najłatwiej sprzedac to też trochę bez sensu bo za ileś tam lat gusty, moda i standardy zmienią się.

Pozdrowienia

agnieszkakusi
07-01-2008, 08:03
NOTO, chcesz budować domki na sprzedaż i badasz rynek? :wink: