PDA

Zobacz pełną wersję : jak znalesc dzialke?



Kaspy
19-08-2003, 10:11
Czy moglibyscie podrzucic jakies pomysly na znalezienie niedrogiej dzialki na obrzezach miasta lub okolicach? Do agencji nieruchomosci i ogloszen trafiaja zwykle dzialki duze i/lub drogie. Czesto jadac samochodem widze takie puste poletka, ale pytanie sie ludzi w okolicy o wlasciciela, a pozniej sprawdzanie stanu prawnego dzialki i dogadywanie sie wydaje sie bardzo czasochlonne. Chcialbym kupic cos niedzuzego - kilka arow i postawic jakis maly domek w koszcie zblizonym do ceny mieszkania.

gregg
19-08-2003, 12:10
........uważam że zakup działki jest rzeczą dość subiektywną i przede wszystkim na lata, więc swoją działkę wyjeździłem, wypatrzyłem, wypytałem i teraz naprawdę jestem zadowolony,
i ten sposób polecam innym,
pozdr,

fromel
19-08-2003, 13:18
Ja najpierw zjeździłem interesującą okolicę, rozmawiałem, pytałem, itd. (1/2 roku) w zeszłą niedzielę wywyiesiłem ogłoszenia na słupach, tablicach przy przystankach, w urzędzie gminy itp. Napisałem, że intarasują mnie działki budowlane i rolne. Codziennie przynajmniej jeden telefon. Fakt, że większość nie jest ciekawa, ale z reszty będzie co wybrać napewno. Dodatkowo można się zorientować jak kształtuje się cena w danym miejscu.