PDA

Zobacz pełną wersję : POSZUKUJE EKIPY Z POZNANIA LUB OKOLIC



ankar
07-01-2008, 10:54
najlepiej do kompleksowego postawienie domu pod klucz

grzegorz stankiewicz
12-03-2008, 13:38
jeszcze aktualne [email protected]

MOLLAN
21-03-2008, 20:48
witaj,
Jak już kiedyś pisałem na forum w okolicach Poznania nie ma firm, które wykonują dom pod klucz. Oferta w zasadzie kończy się na stanie deweloperskim (co zresztą u różnych firm oznacza co innego- różny stopień zaawansowania)
Sprawę dość dogłębnie zbadałem bo chciałem mieć tylko jedną firmę na budowie, a nie kolejno narzekających po sobie „fachowców”.
Z tych co robią stany deweloperskie mogę Ci polecić Mytkowski, Investdom, Green Dom, Probud Mączyński. Ja osobiście buduję z Investdomem ale pozostałe mają też dobrą opinię co do jakości, choć nie zawsze co do ceny.
Za wykonawcą najlepiej rozejrzyj się na forum bo tu jest wielkie bogactwo namiarów na sprawdzonych wykonawców, ale na stan pod klucz za jednym zamachem raczej nie licz.
pozdrawiam

bogdanski64
23-03-2008, 14:45
Bogdański górale kompleksowo pod klucz czas realizacji ok 16 miesięcy obecnie w Warszawie Jachrance wykańczanie granitami iglazurą hotelu Winsor pracujemy tylko bezpośrednio u inwestorów na bazie własnych ludzi ,budowy w każdej te chnologi ,faktura wat umowa tel 602-388-733 e -mail [email protected] POZDRAWIAM BOGDAŃSKI

radbudujący
12-11-2008, 17:07
Wątek trochę stary, ale stwierdziłem że napiszę coś bo ludzie którzy szukają informacji napewno go odwiedzają. Ja z całego serca mogę polecić Pana Karola Mytkowskiego ( firma Mytkowski), no faktycznie tanio nie jest. Ale za to bez problemu, wszystko można ustalić i dograć, w niektórych tematach widziałem zdania że firmy takie jak Mytkowski, które mają wiele ekip są z tego powodu gorsze niż budowanie z jedną ekipą majstrów, to co widziałem na przykładzie mojego domu zupełnie rozwiało moje wątpliwości. Nie wiem jak inne firmy ale u Pana Karola mnogość ekip nie jest spowodowana rotacją ludzi, tylko tym że są to wyspecjalizowane ekipy. Robota im odchodzi aż miło, ale co się dziwić skoro, np. dekarz pozdrowienia dla Pana Karmelity, położył dachy na ponoć wszystkich blisko 100 domach które firma stawiała. Ja jestem zadowolony i powiedziałem Panu Mytkowskiemu że opiszę jego firmę tu i tam bo kiedy sam szukałem czegoś o nim, nie mogłem znaleźć za wiele. Firma jest na rynku wiele lat i fakt że nie ma o niej w sieci za wielu negatywnych opini uważam za duży plus.