PDA

Zobacz pełną wersję : Znacie firmę Radaway ?



bilczur
09-01-2008, 20:56
Znacie ? Chcę kupić ich kabinę prysznicową. Warto czy nie?

bilczur
10-01-2008, 06:30
nikt nie ma ich kabiny ?

anstak
10-01-2008, 18:05
To kabiny niewielkiej poznańskiej firmy. Z tego co wiem sprzedają tansze kabiny pod marką Dolphi www.dolphi.pl a te bardziej eksluzywne pod marka radaway. www.radaway.pl

My kupiliśmy drzwi prysznicowe dolphi, są bardzo ładne, cena też była w miare ok. ( porównwaliśmy z Huppe, która to firma tylko jeszcze miała interesujacy nas nietypowy rozmiar)

Teraz być może zdecydujemy się do drugiej łazienki na kabine prysznicową marki dolphi kosztuje wraz z brodzikiem ok 1800 zł i jest naprawde bardzo ładna ( na wystawie).

Moim zdaniem na żywo kabiny o wiele ładniesze niz np koła, cersanitu itp
jezeli jakoś nie bardzo zalezy Ci na tych radaway to moim zdaniem warto rozważyc dolphi.

Nasz sprzedawca zachwalał jakość tych kabin, ale ja jej jeszcze nie zweryfikowałam, bo mój domek to jeszcze nowość:))

hela32
01-02-2008, 13:19
Znacie ? Chcę kupić ich kabinę prysznicową. Warto czy nie?

Właśnie dziś zamierzam kupić kabinę radaway - Afrodyta. oglądałam Koło, Sanplast, Cersanit w tej samej cenie a ta wygląda na solidnie zrobioną. Nie wiem czy to dobra decyzja niektorzy twierdzą, że to chińszczyzna.

Kanton
02-02-2008, 12:03
ktos kto twierdzi ze to chunol najprawdopodobniej nigdy nie stał koło chińskiej kabiny, radeway ma bdb produkt i nie tylko bo robią też aluminiowe felgi do samochodów polecam - felgi też