PDA

Zobacz pełną wersję : doradzcie drzwi do mieszkania



katinka91
19-08-2003, 17:59
bardzo prosze o doradzenie jakie drzwi antywlamaniowe kupic do mieszkania?myslalam o gerdzie ale troche sobie tu poczytalam jak ja latwo otworzyc i....jestem w kropce,z gory dzieki za odpowiedz,pozdrawiam,k

Maluszek
19-08-2003, 18:08
Drzwi firmy Dierre

Olga
19-08-2003, 18:20
Gerda robi teraz ladne drzwi..... nawet z witrazami. Cena porownywalna z Dierre ( czy jak to sie pisze) :) przy najdrozszym modelu. Co kto woli...

Maluszek
19-08-2003, 18:37
Długo szukaliśmy drzwi i zanim zdecydowaliśmy się na Dierre to rozważaliśmy kupno Gerdy. Gerda nie chciała nam zrobić drzwi 100x210 bo to wg nich takie drzwi nie są standartem. U Gerdy nie udało nam się dobrać drzwi do koloru okien a w przypadku Dierre pasują idealnie. Są one dużo droższe niż Greda :( ale wg mnie wykonanie ich (Dierre) jest zdecydowanie lepsze :D

jolantas
19-08-2003, 18:39
Jak narazie Dierre ma najlepszą opinię /i cenę/ :wink: Ja planuję też Dierre. Oglądałam wiele propozycji i te robią najlepsze wrażenie. Dodatkowo znajomek od ocen szkód po włamaniach potwierdził że żadko "fachowcy" biorą się za Dierre /jeśli są "dobrzy" to kombinują kluicze i otwierają je bez iszkodzeń- to ważne bo przynajmniej nie będziesz wydawała kasy na drzwi po włamsku!/ :wink:

jolantas
19-08-2003, 18:41
Maluszek Jakie okna dobrałaś do Dierre? Bo ja nietypowo- najpierw zaczęłam od drzwi i teraz szukam okien!
Pozdrówko!

Maluszek
19-08-2003, 18:44
Jolantas - okna mam drewniane Gebauera - meranti (jasny mahoń - taki wpadający w pomarańcz). Jestem z nich bardzo zadowolona :D

katinka91
20-08-2003, 08:03
tylko czy takie dzrwi dierre np. nie sa "za dobre" do mieszkania? wlasciwie to mialam postanowione ze kupie gerde ale tu wyczytalam ze "fachowcy" otworza ja w 2 minuty a znajmoy powiedzial mi, ze lepiej kupic zwykle drzwi stalowe z ryglami i do nich dobrac dobry zamek i na to samo wyjdzie tylko taniej, poza tym w bloku zamontowali drzwi firmy Juwent o koszmarnych kolorku i jak kupie jakiekolwiek inne beda sie wyrozniac-nie wiem czy to nie blad-to moze kusic zlodzieja, moze lepiej kupic identycznego juwenta i lepsze zamki?juz sama nie wiem:)pozdrawiam,k

katinka91
20-08-2003, 15:50
a co sadzicie o drzwiach La porte? ma ktos jakies doswiadczenia?wydawaly sie dosc porzadne jak na swoja cene,ale nigdy wczesniej o nich nie slyszalam wiec nie wiem jak sie sprawuja,k