PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam stolarza mebli na wymiar (sypialnia)- Wrocław



Anula_KWI
11-01-2008, 20:58
Witam,

Czyktoś może polecić kogos we Wrocławiu lub okolicach jak w tytule ? Mogą być mebelki sosnowe, ponoć jest ich wiele, ale juz w dwóch miejscach spotkałam sie że można zamówic tylko z katalogu, a mnie interesuje zrobienie paru nietypowych rzeczy.

Pozdrawiam,
Anula

Robert Kielce
11-01-2008, 21:16
Masz jakies rysunki projekty tych mebelków

Anula_KWI
12-01-2008, 19:29
Witam Robercie,
nie mam jeszcze ale moge je sporządzić (jeśli chodzi o wymiary). Co do detali to licze na propozycje i doświadczenie stolarza.
Czy zajmujesz sie takimi zajęciami (widze Kielce w nick'u - to dość daleko) ?

Pozdrawiam,

Robert Kielce
13-01-2008, 11:20
Witam
Ostatnio robiłem do Poznania , W-wy.
wszystko zależy na jaką wartośc bedą te mebelki .
Opisz lub narysuj o co mniej więcej chodzi , a jakim klimacie , jak wykończone itd.
Pozdr

emil100noga
03-07-2015, 20:14
Odświeżam temat, jeśli ktoś szuka fachowca z okolic Wrocławia.
Polecam Pana Marka - drugi rok zamawiam u niego meble - najpierw do siebie, później do rodziców a teraz do teściów. Jest to bardzo rzetelny i uczciwy fachowiec. Innych przebija jednak tym, że widać u niego chęć pomocy i zaangażowanie w każdy projekt - nie robi fuszery, tylko naprawdę się stara. Dodatkowo nigdy nie odmawia gdy widzi problem, tylko go analizuje i znajduje dobre rozwiązanie. Przy pierwszym spotkaniu rozbroił mnie tym, że zaproponował mi kontakt do kilku swoich wcześniejszych zleceniodawców z mojego osiedla, abym mógł zadzwonić i zapytać o jakość usługi. Ceny ma bardzo konkurencyjne, bo ściąga materiał spoza miasta. Poza tym to ogólnie bardzo sympatyczny człowiek. I dlatego postanowiłem go polecić. Tel: 663-848-750. Najlepiej dzwonić popołudniami ale w sobotę też odbiera.