PDA

Zobacz pełną wersję : ile halogenow na metr kwadratowy?



bimbelt
12-01-2008, 22:04
Chcialbym w niektorych pomieszczeniach zrobic oswietlenie halogenowe w postaci lampek wpuszczonych w sufit. Ile trzeba przyjac lampek (i jakiej mocy) na kazdy metr kwadratowy?

Pepeg z Gumy
12-01-2008, 22:50
Chcialbym w niektorych pomieszczeniach zrobic oswietlenie halogenowe w postaci lampek wpuszczonych w sufit. Ile trzeba przyjac lampek (i jakiej mocy) na kazdy metr kwadratowy?
A jakie zapotrzebowanie ma Twoj każdy metr kwadratowy ?
Ja dałbym 30 sztuk.A co?! Jak szaleć, to szaleć.
Lubie jak jest widno.

bimbelt
13-01-2008, 08:07
30szt na metr kwadratowy? Chyba do tego potrzebna byla by mala elektrownia na ogrodku :/

Tez lubie, jak jest jasno, ale mysle raczej racjonalnie.

izat
13-01-2008, 08:10
myślę, że 4 sztuki zaspokoją Twoje potrzeby :)
ja mam zrobione strefowo, czyli tam gdzie będzie się coś działo ;) jest ich więcej

krzysztofh
13-01-2008, 09:17
4 to i tak dużo. Wydaje mi się że 1 żarówka 50W na m2 wystarczy. Ja mam 7 w łazience 13 m 2 i jest OK.

Pepeg z Gumy
13-01-2008, 12:18
myślę, że 4 sztuki zaspokoją Twoje potrzeby :)
ja mam zrobione strefowo, czyli tam gdzie będzie się coś działo ;) jest ich więcej
No co Ty?
Moj sasiad ma 4 halogenki na metr kw. , co daje zaledwie 80 halogenow w pokju 20m2 i jak żeśmy po pijaku robili w święta śwagrowi trepanacje, to było tak ciemno, że trzeba było dodatkowo choinkę zaświecić.

izat
13-01-2008, 17:58
myślę, że 4 sztuki zaspokoją Twoje potrzeby :)
ja mam zrobione strefowo, czyli tam gdzie będzie się coś działo ;) jest ich więcej
No co Ty?
Moj sasiad ma 4 halogenki na metr kw. , co daje zaledwie 80 halogenow w pokju 20m2 i jak żeśmy po pijaku robili w święta śwagrowi trepanacje, to było tak ciemno, że trzeba było dodatkowo choinkę zaświecić.
no nie gadaj :D
ale chociaż nastrój mieliście :D
może to były 10 W żarówki :D

Ps. fajowego masz avatara :P