PDA

Zobacz pełną wersję : sprzedam po okazyjnej cenie domek na budowę!!!!!!!!!!



borystak
15-01-2008, 08:22
Mam do sprzedania domek na budowę o wym. 4x5,
który u mnie pomieścił 6-u budowlańców. Wykonany jest z płyty MDF z oknem z zadaszonymi drzwiami i doprowadzonym prądem do wewnątrz. Łatwy do demontażu i do przewiezienia np. przyczepką ( do mnie na budowę był tak dowożony). Chcę go sprzedać za jedyne 700 zł- tyle ile ja za niego zapłaciłam, bo jest mi już nie potrzebny i szkoda żeby niszczał. Sprawdził się w 100%. Robotnicy mieszkali w nim do późnej jesieni. Odbiór własny - południowa część Warszawy- okolice Piaseczna, Janek.
Tel. kontaktowy 0606-888-678.
( Niestety nie posiadam aparatu cyfrowego, więc nie mam zdjęć- za co serdecznie wszystkich przepraszam :roll: )

andy_n
15-01-2008, 09:21
Czy tym domku da się mieszkać przy temperaturach bliskich zera?
Myślę tu o wczesnej wiośnie.

borystak
15-01-2008, 11:39
Domek nie jest ocieplany, ale moi murarze mieszkali do późnej jesieni i dogrzewali się piecykiem. Poza tym podobno w marcu ma być jak w maju- więc myślę że nie ma się czego obawiać. Pozdrawiam

groomek
15-01-2008, 11:58
Prosze o dokładną lokalizację, akurat pracuję w Jankach więc w drodze powrotnej do domu mógłbym go obejrzeć - wystarczy mi że przez płot

Oczywiścei na priv lub e-mail: [email protected]

nania
15-01-2008, 22:57
Czy ja mogę równeż prosić o lokalizację na [email protected]
Jestem z Piaseczna! Bardzo chętnie bym zobaczyła :-)

borystak
16-01-2008, 08:55
Witam wszystkich zainteresowanych. Informację na temat lokalizacji przesłałam na podane adresy. onieważ jest dość spore zainteresowanie informuję uczciwie że kto pierwszy ten lepszy!!!!!!!!

groomek
16-01-2008, 09:50
podoba mi się - to lubię!
tak zwany drapieżny kapitalizm... :D
pozdrawiam wszystkich biorących udział w wyścigu, he, he, he :)

Kalka
30-01-2008, 16:30
aktualne ?
Jeśli tak, proszę o lokalizację [email protected]