PDA

Zobacz pełną wersję : architekt , kierownik budowy, geodeta Poznań , Swarzędz



krzyholu
15-01-2008, 14:51
Witam
Proszę o kilka namiarów na sprawdzonych uczciwych i porządnych :
kierowników budowy, architektów robiących adaptacje projektów, i geodetów z okolic Poznania, Swarzędza, Środy Wlkp, Kostrzyna Wlkp
NAJLEPIEJ sprawdzonych przez Was na Waszych budowach
Z góry dziękuję za pomoc

leisymounster
17-01-2008, 17:43
602101081

gumisiowaty
21-02-2008, 19:58
a ten numer to do kogo ?
Ja też poszukuję kierownika budowy :)

leisymounster
10-03-2008, 07:54
TO JEST NR DO GEODETY www.geodeta.poznan.pl 602101081

Tomek I.
16-09-2011, 12:35
Witam
Proszę o kilka namiarów na sprawdzonych uczciwych i porządnych :
kierowników budowy, architektów robiących adaptacje projektów, i geodetów z okolic Poznania, Swarzędza, Środy Wlkp, Kostrzyna Wlkp
NAJLEPIEJ sprawdzonych przez Was na Waszych budowach
Z góry dziękuję za pomoc

Witam,
Mogę polecić Tobie pracownie architektoniczną WIKING (mieści się w Swarzędzu na Rynku w bramie naprzeciwko wejścia do ratusza. ) nr .tel. 502 -352-450 Zrobili mi projekt i całą dokumentacją, załatwili pozwolenia na budowę. Współpracują z geodetą także o mapki też nie musiałem się martwic. Kierownika budowy miałem z tego biura. Bardzo rzetelna firma, jeśli chodzi o koszty to wyszło mnie to o wiele taniej niż jak porównywałem ceny u konkurencji. Dostałem też całą listę wykonawców, z których skorzystałem , jestem b. zadowolony mieszkam w domu od 6 miesięcy.

KOCZOROWSKI
17-12-2013, 09:15
Witam,
nasza firma KOCZOROWSKI kancelaria urbanistyczna chciałaby otworzyć biuro coworkingowe w Poznaniu dla osób związanych z branżami projektowymi (architektura, geodezja, architektura wnętrz, budownictwo konstrukcyjne i komunikacyjne, urbanistyka i wszystkie pokrewne). Chcielibyśmy stworzyć społeczność specjalistów i przestrzeń do wymiany doświadczeń, kontaktów i wiedzy.

W tym celu stworzyliśmy anonimową ankietę, która ma na celu zebranie informacji jak i gdzie stworzyć idealnie miejsce dla coworkingu branżowego w Poznaniu.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą, uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety pod linkiem:

http://moje-ankiety.pl/respond-55831.html

Jeśli są jakieś pytania, chętnie odpowiem.

Dziadziok
29-10-2014, 09:59
szukam dobrego architekta z okolic Swarzędza i Kostrzyna do adaptacji projektu, najlepiej współpracującego z dobrym geodetą. Oprócz firmy Wiking zna ktoś jeszcze firmę godną polecenia?