PDA

Zobacz pełną wersję : Co myślicie o firmie DEANTE...?



davidoff24
15-01-2008, 20:15
tak jak w temacie

pleg
16-01-2008, 00:31
Przyłączam się do prośby - mają najtańsze końcówki do deszczowni (podtynkowej) - trochę się jednak boję, że jak sie nie sprawdzi to będę miał w plecy - choć instalacja w ścianie jest niezależna :)

agnieszkakusi
16-01-2008, 06:23
Davidoff, wpisz słowo "deante" w opcji szukaj. Niedawno był poruszany ten temat :D

lubosz
16-01-2008, 08:12
Ja mialem przygody z serwisantami tej firmy. Serwisant byl z krakowa straszny cwok. Zareklamowalem kabine prysznicowa poniewaz puszczala wode. do tego brodzik byl zle wyprofilowany i stala w nim woda. Ten caly serwisant przyjechal stwierdzil ze leje kabine wymieniamy,brodzik, stwierdzil ze jest zle osadzony. Udowodnilem mu prosta metoda ze jest jednak zle wyprofilowany.Ten Pan cały powiedzial mi cos takiego że za te pieniadze to ma sie takie gowno. I wtedy przegioł pałe. Zadzwonilem do centrali i z nimi bez problemowo jeszcze mnie przeprosili za tego buraka. Facet do mnie przyjbywal 3 raz dodatkowo by mnie przekonac ze mi sie nie nalezy wymiana tego brodzika a o montowaniu tego wszystkiego to nawet mam zapomniec :D
W tej sytuacji powiedzialem mu ze nie bede z nim dyskutowal ze zalatwie to z centrala.
Centrala przyslala mi nowego serwisanta z nowa kabina i nowym brodzikiem i oczywiscie zmontowali mi to do kupy i tam gdzie trzeba i co wazne wszystko dziala tak jak powinno :)
Reasumujac Jesli o firme DANTE to ja jestem zadowolony, jesli chodzi o serwis w krakowie tej firmy to maja beznadziejny.
Pozdrawiam

SAVAGE7
16-01-2008, 10:53
może kolega kanton coś wie. tu jest temat gdzie udzielał wywiadów :wink:
http://forum.muratordom.pl/post1578713.htm?highlight=#1578713

Kanton
16-01-2008, 13:43
proszę uśćiślić w jakiej kwestii sie wypowiedzieć chodzi o temat postu?

d5620s
16-01-2008, 14:20
mam kilka rzeczy od deante-z kabiny jesteśmy bardzo zadowoleni. Z serwisem mielismy do czynienia bo przywieziono nieodpowiednie rolki do kabiny-wszystko bezproblemowo. Jakośc super z ta cenę.

ochikarka
16-01-2008, 19:13
mam zlew granitowy + baterie i jestem bardzo zadowolona POLECAM i cenowo ok

pleg
16-01-2008, 19:34
Do Kantona

Moja prośba dot. opinii np. o takim produkcie
http://www.mizar.pl/img/towary/duze/13058_21020.jpg

lub takim
http://www.mizar.pl/img/towary/duze/13054_21010.jpg
do niego świetnie pasowałby inne elementy z serii cubic tej firmy
Deante jest przynajmniej dwukrotnie tańszy od podobnych firm: Tres czy OMNIRES
http://www.omnires.pl/cechy_fb/zestawy_OMNIRES_osprzet_WG01.jpg
a nawet wielokrotnie od np. HANSGROHE
http://i39.photobucket.com/albums/e159/Amarik/gowica_raindance-air240.jpg
czy z jakością tego produktu jest podobnie?
ps. wychodzę z założenia jeżeli coś jest takie same jak produkt droższy to nie warto przepłacać dla marki

elais
17-01-2008, 06:53
Na allegro jest dosyć tania kabina prysznicowa z tej firmy Alfa. Koszt z brodzikiem to 790zł. Czy ktoś taką posiada i czy jest godna polecenia?

http://www.allegro.pl/item295364743_kabina_prysznicowa_natryskowa_deante _gratisy_.html

davidoff24
17-01-2008, 20:38
chodzi o jakość..........bo ceny akurat są podane na stronie.....

davidoff24
17-01-2008, 20:39
mam zlew granitowy + baterie i jestem bardzo zadowolona POLECAM i cenowo ok


a ile płacilas za zlew +bateria???

ochikarka
18-01-2008, 07:25
davidoff24 - kupowałam przez allegro płaciłam za całość 899 zł ( jest tylko problem z kolorami i trzeba zamawiać wcześniej ja ma kolor safari)

tiga
18-01-2008, 22:27
W moim mieszkaniu są batrie tej firmy. Po 8 latach nic sie nie dzieje. Polecam, zwlaszcza ze cena przystępna. :D

Kanton
21-01-2008, 12:58
jakość deante jest jak najbardziej ok, mimo że jest to import często z chin - baterie, natomiast jeżeli chodzi o tego serwisanta to jest praktyką firm że najpierw wysylają gościa, ktory ma zniechęcić do reklamacjii a jak nie zniechęci i "robi dym" w firmie to zalatwiaja bez gadania

davidoff24
23-01-2008, 22:56
dziekuje wszystkim za opinie, juz jestesmy po zakupie armatury firmy Deante, mamy nadzieje ze sie sprawdzi

davidoff24
23-01-2008, 22:58
Na allegro jest dosyć tania kabina prysznicowa z tej firmy Alfa. Koszt z brodzikiem to 790zł. Czy ktoś taką posiada i czy jest godna polecenia?

http://www.allegro.pl/item295364743_kabina_prysznicowa_natryskowa_deante _gratisy_.html

kupuilismy kabine Alfa, jest jeszcze nie zamontowana ale wyglada super, tylko ze nie szklo przezroczyste tylko w paski......POLECAM

Szpulka
28-01-2008, 13:41
dziekuje wszystkim za opinie, juz jestesmy po zakupie armatury firmy Deante, mamy nadzieje ze sie sprawdzi

mam nadzieję, że nie tej http://forum.muratordom.pl/post2203401.htm#2203401
bo jeśli tak to współczuję

kacha110
28-01-2008, 14:36
mam deante w łazienkach i kuchni i jestem zadowolona :)

davidoff24
28-01-2008, 17:13
dziekuje wszystkim za opinie, juz jestesmy po zakupie armatury firmy Deante, mamy nadzieje ze sie sprawdzi

mam nadzieję, że nie tej http://forum.muratordom.pl/post2203401.htm#2203401
bo jeśli tak to współczuję

nie, nie tą -deszczownia w ogóle nie wchodziła w gre, standardowa kabina prysznicowa Alfa, panel prysznicowy Selena, zlew granitowy do kuchn wraz z z bateria wyciaganami oraz baterie umywalkowa Cubic...

SZEFLERA
28-01-2008, 17:28
Mamy baterię deante w kuchni od czterech lat - bezawaryjna. Dla porównania łazienkowa wannowa armatury kraków - ten przełącznik na słuchawkę ledwo daje się przestawić, nie jestem zadowolona.

asiulka
03-04-2008, 21:00
proszę o opinie na temat zlewozmywaków stalowych (len) Deante?
zastanawiam się nad wyborem między deante a teka

dżordż5
04-04-2008, 06:24
Moja bateria kuchenna Deante po 5 latach zaczęła rdzewieć.

kuterka
04-05-2008, 20:28
Witam

Czy ktos z Was posiada moze taka kabine prysznicowa http://pl.deante.pl/kabiny_i_brodziki_kabiny_natryskowe_kabina_deep_bl ue.xhtm?? Cena bardzo przystepna ( tym bardziej ze brodzik w cenie ) . Chcialbym ja zobaczyc na zywca , wiecie gdzie mozna ja ujrzec w Krakowie ??


Drugie pytanko dotyczy brodzika , wybralismy gleboki bordzik bo w malym stopniu ma zasymulowac wanne :)) . Jak myslicie czy jest sens ??

Pozdrawiam

d5620s
04-05-2008, 22:22
Witam

Czy ktos z Was posiada moze taka kabine prysznicowa http://pl.deante.pl/kabiny_i_brodziki_kabiny_natryskowe_kabina_deep_bl ue.xhtm?? Cena bardzo przystepna ( tym bardziej ze brodzik w cenie ) . Chcialbym ja zobaczyc na zywca , wiecie gdzie mozna ja ujrzec w Krakowie ??


Drugie pytanko dotyczy brodzika , wybralismy gleboki bordzik bo w malym stopniu ma zasymulowac wanne :)) . Jak myslicie czy jest sens ??

Pozdrawiam

mamy i wannę i głęboki brodzik-wchodzenie wymaga większego wysiłku ale wolałam taki gdyż:

1 mam małe dziecko, dla którego nie będę lała wanny codziennie a chlapac sie lubi -korek w brodzik i jeszcze bardziej chlapać można bo drzy lekko przymknięte (pod kontrolą mamusi oczywiście)

2 moczę nóżki przed pedicure:) siadam na siedzeniu w brodziku i namaczam (do misek itd noszonych, chlapiących, ze stygnąca wodą mam wstręt)

3 czasami trzeba jakieś pranie mamoczyć przed molestowaniem w pralce, np firany -nasze umywalki sie do tego nie nadają, ewentualnie wielka micha lub...brodzik:)


Ja jestem zadowolona ale to ty musisz wiedzieć na czym ci zależy. Głęboki brodzik w jakims stopniu zastępuje wannę, zwłaszcza dzieciom.


PS nie otwiera mi sie twój link-nie wiem zatem jaka to kabinka a szukac za bardzo nie mam czasu. Wydaje mi sie jednak, ze mamy taką sama kabinę (nie pamietam czy deep blue ale raczej tak) i jest przyzwoicie wykonana-nawet sie zdziwilismy bo zależało nam na byleczym (planujemy wypasiona kabinę za 3-4 lata) wiec na jakości nam nie zależalo. A tu przyjemne zaskoczenie:)

kuterka
05-05-2008, 19:33
Dzieki za opinie , dokladnie bardzo podobny mamy tok myslenia jesli chodzi o kabine i ... gleboki brodzik :))

Dagi , a w jakim sklepie kupowalas Deante w Krakowie , czy mozna tam zobaczyc ta kabine ??

Pozdrawiam

jul_c
31-10-2008, 09:23
kupiłem baterie danbte do kuchni
normalnie taka bateria działa tak, że jak się chce puscić wode, to przekreca sie zawód w lewo lub w prawo i ma sie zimna lub ciepłą wodę po podniesieniu zaworu w górę.
ale u mnie jeszcze dodatkowo leci woda jak sie za bardzo przekreci w lewo lub w prawo bez podnoszenia do góry zaworu. i tak np jak sie przekreca zawór w kierunku zimnej to jak sie przekreci za mocno to leci od razu ciepla woda bez podnoszenia zaworu.
przekręcając zawór czuję lekki opór przed poleceniem wody, ale ten opór jest taki mały że czasem sie zdaży go przekrecić.
cos sie zepsuo, czy wiecie czy sie da to samemu naprawić??

(zawór to ta rączka która służy do odkręcania kranu)

Andriu
31-10-2008, 11:53
ja kupiłem zlew do kuchni narożny mercato i stwierdzam że nigdy więcej, po pierwsze ociekaczki przy zlewie sa źle wyprofilowane, i woda w nich stoi, zamiast spływać do komory,
po drugie syfony do tego modelu były beznadziejne brakowało elementów , słabe gwinty na rurach tak że jak chciałem dokręcić aby syfon nie przeciekał to przeskakiwał mi gwint, musiałem to na stałe na silikonie skręcić, syfn tak kiepsko pomyślany że zajmował mi całe miejsce w rogowej szafce że wiadro nie postawi sie w szafce,
po trzecie za krótka uszczelka obwodowa uszczelniająca na styku zlew - blat,
po czwarte słabe mocowanie tzn, śruby mocujące zlew do blatu, sie urywały,
po piąte sitka zaczęły rdzewieć
ogólnie szajs i nigdy więcej

CoolaTT
31-10-2008, 20:43
Made in China - ładnie wygląda jak jest nowa.

Lookita
31-10-2008, 21:04
mam baterie w kuchni,lazienkach,panel prysznicowy-deszczownie,na razie wszystko ladne,dziala....i bylo sporo tansze od Grohe.....mamy serie Cubic....wszystko robione w Lodzi....ale nie China....

CoolaTT
31-10-2008, 21:13
Chyba pakowane w Łodzi. A to że działa to nie zaprzeczam. Tylko ciekawe jak długo.

pszczolka
01-11-2008, 14:40
mam baterie w kuchni,lazienkach,panel prysznicowy-deszczownie,na razie wszystko ladne,dziala....i bylo sporo tansze od Grohe.....mamy serie Cubic....wszystko robione w Lodzi....ale nie China....

trude do utrzymania w czystości, mam baterie i panel cubic... żałuje, szczególnie ten panel jest kiepski w utrzymaniu w czystości - prawda?

Lookita
01-11-2008, 14:51
dla mnie,przy twardej wodzie....kazda bateria,z powoloka chromowana,czy satynowa,czy jakas tam bylaby trudna do utrzymania w wygladzie eleganckim....szyby kabiny,jesli nie przecierac po kazdej kapieli,a jest to czynnosc upierdliwa,sa tak samo pokropkowane nalotem kamienia...nie wierze w inne rozwiazania,jak czyszczenie na biezaco....

Jelonek72
01-11-2008, 18:05
Pracowałam w Deante 8 lat - i mam zaufanie do produktów, bo wiem ,że dosyć dobrze kontrolują to co wypuszczają na rynek. Jasne zdarzają się babole , nawet prześwietni Niemcy z Grohe potrafią coś schrzanić :) ...a i niech nie oszukują się Ci którzy sądzą ,że Grohe robi cokolwiek w Niemczech - Chiny teraz dominują czy tego chcemy czy nie , ważne by importer sprawdzał to co sprowadza na rynek. A ja sama mam zamiar zaopatrzyć się w Deante w zlew,baterie , kabinkę i brodzik .

Jelonek72
01-11-2008, 18:08
kupiłem baterie danbte do kuchni
normalnie taka bateria działa tak, że jak się chce puscić wode, to przekreca sie zawód w lewo lub w prawo i ma sie zimna lub ciepłą wodę po podniesieniu zaworu w górę.
ale u mnie jeszcze dodatkowo leci woda jak sie za bardzo przekreci w lewo lub w prawo bez podnoszenia do góry zaworu. i tak np jak sie przekreca zawór w kierunku zimnej to jak sie przekreci za mocno to leci od razu ciepla woda bez podnoszenia zaworu.
przekręcając zawór czuję lekki opór przed poleceniem wody, ale ten opór jest taki mały że czasem sie zdaży go przekrecić.
cos sie zepsuo, czy wiecie czy sie da to samemu naprawić??

(zawór to ta rączka która służy do odkręcania kranu)


Moim zdaniem coś jest nie tak z głowicą - zgłoś sprawę do serwisu - generalnie woda powinna lecieć tylko przy podniesionym mieszaczu( zaworze jak ty to nazywasz) nie ma prawa przepuszczać dopóki nie podniesiesz rączki.
pozdrawiam

piu
15-12-2008, 23:34
Do Kantona

Moja prośba dot. opinii np. o takim produkcie
http://www.mizar.pl/img/towary/duze/13058_21020.jpg

lub takim
http://www.mizar.pl/img/towary/duze/13054_21010.jpg
do niego świetnie pasowałby inne elementy z serii cubic tej firmy
Deante jest przynajmniej dwukrotnie tańszy od podobnych firm: Tres czy OMNIRES
http://www.omnires.pl/cechy_fb/zestawy_OMNIRES_osprzet_WG01.jpg
a nawet wielokrotnie od np. HANSGROHE
http://i39.photobucket.com/albums/e159/Amarik/gowica_raindance-air240.jpg
czy z jakością tego produktu jest podobnie?
ps. wychodzę z założenia jeżeli coś jest takie same jak produkt droższy to nie warto przepłacać dla marki


jakość HANSGROHE czy Grohe jest nieporównywalnie lepsza, co nie znaczy, że Deante jest do niczego.
Jeśli jest twarda woda to czasem warto kupić wiele tańsze deante i szybciej je wymienić.

Lookita
16-12-2008, 18:35
podzielam zdanie,Deante cubic,jak na razie od maja sobie radzi dobrze z twarda woda,cenowo wyszla konkurencyjnie,jak na razie jakosciowo sie sprawdza,ocenimy....

AnetaM2
07-01-2009, 14:41
kupiłam zlew granitowy i baterie deante przez allegro, zamontoałam 5 tygodni temi...z bateri schodzi ta powłoka, która nadaje jej ala granitowy wygląd (odpryskuje) zlew dziś pękł przy odcedzaniu ziemniaków...

zgłosiłam reklamacje w firmie, w której dokonałam zakupu...

wkurzona jestem, bo myślałam, że pęknieta szyba z piekarnika amici to już szczyt niesczęść

Nikola79
07-01-2009, 14:53
ja mam baterie deante , kupione na allegro bo byla bardzo duza roznica w cenie i jestem bardzo zadowolona

pleg
07-01-2009, 23:28
Mamy już pół roku serię cubic (zlew zestaw podtynkowy do prysznica) deszczownię kupiłem ostatecznie omniresa (ze względu na kształt)
Na razie za wcześnie na ocenę - ale bez uwag

Marcin1978
08-01-2009, 08:47
Łazienka i kuchnia w Deante od 2 lat narazie jestem zadowolony.

Szpulka
25-05-2009, 11:59
A ja mam deszczownię Deante od 3 lat - na gwarancji dwie naprawy - wymiana talerza i wymiana czegoś w baterii.
Talerz się nadaje do ponownej wymiany, ale już nie mam gwarancji. Pierwszy raz do czyszczenia otworków minęło pół roku, drugi raz 3 miesiące trzeci raz miesiąc a teraz mimo zdjęcia i przeczyszczenia woda wydostaje się górą talerza.

romek123
17-07-2009, 18:18
Firma Deante jest to firma solidna i rzetelna. Kupiłem kilka lat temu kabine prysznicową i z czasem popsuły sie uszczelki. Firma ta w ciagu 2 dni przysłała mi nieodpłatnie cały komplet uszczelek za co bardzo dziękuję. Polecam wyroby firmy Deante. :P

jaksie
18-07-2009, 05:33
Firma Deante jest to firma solidna i rzetelna. Kupiłem kilka lat temu kabine prysznicową i z czasem popsuły sie uszczelki. Firma ta w ciagu 2 dni przysłała mi nieodpłatnie cały komplet uszczelek za co bardzo dziękuję. Polecam wyroby firmy Deante. :P

:lol: :lol: :lol:

My mamy w mieszkaniu ich baterie kupione 7 lat temu, złe nie są.
Teraz jednak się już na nie nei zdecydowaliśmy. Dobra znajoma, która pracuje w tej branży, odradziła nam. Ponoć bardzo popsuła się ich jakość odkąd produkują w Chinach.

Yaccek
03-01-2011, 09:07
Owszem, kupiłem te ich pożal się Boże "produkty" też przez allegro.pl ponieważ cena katalogowa to jakiś kosmos.
Wszystkie panele prysznicowe made in China to porażka, nie podokręcane śrubki, po pół roku wyłazi korozja na obudowie panela, zacinają się zawory ich serwis twierdzi że były źle posmarowane w fabryce i dlatego się zacinają. Czas reakcji serwisu z trzech dni w 2009 roku spadł do 6 tygodni w 2010 to porażka.
Z powodu zacięć termostatu poparzyło mi się dziecko pod przysznicem, a te bubki z Deante tylko rozkładają ręce i zasłaniają się twrdością wody. Wodę mam z warszawskich wodociągów taką samą jak większość Polski - cała polska ma twardą wodę.
Nie polecam nikomu tej firmy lepiej dołożyć te dwa tysiące i kupić Hansa Grohe tylko uważać żeby nie te najtańsze i patrzeć z której fabryki bo też robią w Chinach.

grzanka
31-01-2011, 18:17
Owszem, kupiłem te ich pożal się Boże "produkty" też przez allegro.pl ponieważ cena katalogowa to jakiś kosmos.
Wszystkie panele prysznicowe made in China to porażka, nie podokręcane śrubki, po pół roku wyłazi korozja na obudowie panela, zacinają się zawory ich serwis twierdzi że były źle posmarowane w fabryce i dlatego się zacinają. Czas reakcji serwisu z trzech dni w 2009 roku spadł do 6 tygodni w 2010 to porażka.
Z powodu zacięć termostatu poparzyło mi się dziecko pod przysznicem, a te bubki z Deante tylko rozkładają ręce i zasłaniają się twrdością wody. Wodę mam z warszawskich wodociągów taką samą jak większość Polski - cała polska ma twardą wodę.
Nie polecam nikomu tej firmy lepiej dołożyć te dwa tysiące i kupić Hansa Grohe tylko uważać żeby nie te najtańsze i patrzeć z której fabryki bo też robią w Chinach.

i do tego pewnie jesteś przedstawicielem Hans Grohe :)

dr_Fell
05-12-2011, 12:08
Mam pytanie do wszystkich osób, które miały styczność z kabiną Deante Blue / Deep Blue - szczególnie z tą pierwszą. Kupiłem tą kabinę z brodzikiem i mam 2 problemy - pierwszy to taki, że brodzik u podstawy jest szerszy niż u góry - po dosunięciu go do ściany u góry automatycznie tworzy się w związku z tym szczelina 1cm - to chyba za dużo trochę. Dale dosunąć się nie da bo na dole już dotyka ściany (z każdej strony tak ma).

2 problem - listwy mocujące do ścian - wydają się tak skonstruowane, że jest coś a la kątownik który dokręca się do ściany i na niego nakłada się listwę do której mocuje się szkło. W większości kabin które widziałem po nasunięciu listwy zasłania ona kątownik oraz śruby mocujące do ściany, tworząc gładką powierzchnię. W tej kabinie wydaje mi się, że po nasunięciu od wewnątrz nadal zostaje widoczna blacha przykręcona do ściany, wgłębienie kanciaste, śruby - brzydko to wygląda, kabiny za 500 zł czasem ładniej wyglądają. Czy tak samo u Was to wygląda ?

Michał

miechu
09-12-2011, 19:24
Jak my urządzaliśmy mieszkanie kupiliśmy baterie z wyciąganym wężykiem do kuchni.
Po roku bateria do wymiany, wyciąganą część szlag trafił.
Nigdy więcej. Cena była dobra, ale w sumie tanio nie wyszło, bo trzeba było wymienić ją na nową.
Z tego co czytałem to dosyć częsta przypadłość tego typu baterii tej firmy...

piu
10-12-2011, 10:46
jaka cena, taka jakość ;)

kamila-t
19-03-2014, 12:47
Uwaga na kabinę ALFA Plus(podejrzewam, że w innych modelach może być podobnie) - w pewnym momencie jedne drzwi rozpadły się w na milion drobnych kawałków. Dobrze, że nikogo wtedy w kabinie nie było. Oczywiście producent reklamacji nie uznał. Nie polecam nikomu.

Paweł-Kinga
26-03-2015, 06:35
Mam od 6 lat Deante Cubic baterię umywalkową i baterię prysznicową. Nigdy nic się z nimi nie działo. Baterie czyszczone na bieżąco, nie zostawiamy ich po prostu mokrych tak samo czyścimy kabinę ( natychmiast po użyciu). Chromy po 6latach wyglądają rewelacyjnie i zero kamienia. Jak dbasz tak masz. Teraz urządzam łazienki w nowym domu i mam nadzieję, że jakość produktów firmy nie uległa pogorszeniu.

Bobak2012
15-09-2015, 07:51
tylko nie Deante, jest tyle normalnych firm, że można uniknąć problemów z reklamacją, gdy coś się dzieje.
Fajnie, że dają 7 lat gwarancji na baterię zlewozmywakową, tylko jak ją zareklamowałem ( w rok od zakupu) bo jest nieszczelna,to reklamacja została odrzucona bo cyt: " iż na nieprawidłowe funkcjonowanie produktu opisane w zgłoszeniu reklamacyjnym ma bezpośredni wpływ czystość i jakość wody dostarczanej do produktu". co jest ewidentna bzdurą, bo jest w nowym mieszkaniu oddanym w tamtym roku we Wrocławiu, gdzie jakość i czystość wody jest bez zarzutu.

krysztymar
07-09-2016, 13:49
Produkty Deante należy omijać szerokim łukiem. W nowej baterii wannowej Azalia przełącznik wody na prysznic raz zamykał dopływ wody do prysznica, a raz nie i woda lała się z wlewki i prysznica.
Zgłosiłam to do serwisu. I co wymyślili- ano wymyślili że jest to przełącznik mechaniczny, co jest kompletną bzdurą.
Kontaktowałam się ze sprzedawcą, był mocno zdziwiony takim idiotycznym tłumaczeniem, a przy okazji zaprezentował mi przełącznik mechaniczny.
Korespondencja trwała dość długo, za każdym razem coraz głupsze odpowiedzi. Ludzie w serwisie deante są bezczelni, kłamią i myślą, że klienci są takimi idiotami jak oni. Sprawa nie jest jeszcze zakończona.

autorus
07-09-2016, 14:18
Mam panel prysznicowy Deante, kupiony już jakiś czas. Padł mi zawór termostatyczny wiec go zamówiłem w serwisie. Zawór przyszedł i wziąłem się do wymiany. Jakie było moje zdziwienie gdy wyjąłem ciężki mosiężny zawór a miałem wkładca plastikowy leciutki badziew :(
Tak być nie powinno. Pewnie te plastiki wkładają teraz tez w nowych droższych panelach aby obniżyć koszta.