PDA

Zobacz pełną wersję : Faktura na ścianie



monkos71
17-01-2008, 14:31
Widziałem u znajomych bardzo ciekawy pomysł, ściany zostały zrobione gipsem, ale w specjalnej fakturze. Chciałem w przedpokoju zrobić coś takiego na ścianach, ale jak to się robi ? Zwyklym gipsem czy jakimś specjalnym? I czy są do tego jakieś specjalne narzędzia, jakieś packi lub wałki? Ma ktoś jakiś pomysł?

AXENTY
18-01-2008, 09:07
Widziałem u znajomych bardzo ciekawy pomysł, ściany zostały zrobione gipsem, ale w specjalnej fakturze. Chciałem w przedpokoju zrobić coś takiego na ścianach, ale jak to się robi ? Zwyklym gipsem czy jakimś specjalnym? I czy są do tego jakieś specjalne narzędzia, jakieś packi lub wałki? Ma ktoś jakiś pomysł?

Trudno powiedzieć o jaką fakturę Ci chodzi, ale większość takich powierzchni tworzy się za pomocą specjalnego wałka, lub packi.
Napisz do [email protected], może on Ci podpowie.

SAVAGE7
18-01-2008, 10:00
tu masz parę fotek i mój krótki opis wykonastwa:

http://forum.muratordom.pl/post1736411.htm?highlight=#1736411

bugier
24-01-2008, 17:20
A może cos takiego jak tutaj?
http://forum.leroymerlin.pl/read.php?5,1521
Bardzo fajne te fakturki na ścianach, tylko jakoś bie zdradzają za duzo szczegółów wykonania, ale moze tobie wystarczy.

Berolina
29-01-2008, 13:36
A ja na Twoim miejscu pojechałabym np. do Castoramy, Obi i poczytała jakie tam mają pokazy. Kiedyś właśnie widziałam takie instrukcje wykonania takiego tynku chyba jakimś produktem z Ceresitu. Wtedy mnie to tak średnio interesowało. Teraz bym się lepiej przyjżała, bo myślę o czymś takim...

Karpatka
29-01-2008, 21:25
Byłam ostatnio na takim pokazie w Leroyu. Najfajniejszą fakturę pani specjalistka osiągała... przeźroczystą folią spożywczą! W sumie wydawało się to całkiem proste. Powodzenia!

gustek
30-01-2008, 14:27
zapraszam na obejrzenie ciekawych dekoracji ścian, na stronie galeria efektów, opis wykonania, proszę o opinie:

www.dekoracjescian.lua.pl

pozdr wszystkich

Berolina
30-01-2008, 19:59
zapraszam na obejrzenie ciekawych dekoracji ścian, na stronie galeria efektów, opis wykonania, proszę o opinie:

www.dekoracjescian.lua.pl

pozdr wszystkich

No super! Gustek piszesztam, ze efekt miotły najmniej ciekawy, a mnie sie najbardziej podoba :) . Nie mysl sobie, ze reszta mi sie nie podoba, wszystkie ładne, ale taki wzór chciałabym mieć w domu... Jak sie robi ta miotłę??