PDA

Zobacz pełną wersję : Dekarz do naprawy potrzebny - Stare Babice



jprzedworski
19-01-2008, 12:46
Witam,
Szukam dekarza z rekomendacją. W dodatku nie do budowy a do poprawienia po partaczu, który wpadł już w nałóg i nie nadaje się do niczego. Nawet go do sądu nie podam, bo wyrok mi roboty nie wykona. To gdzieś na ciepłe dni, ale już muszę szukać. Nie jest to zadanie - marzenie dla fachowca, lepiej kryć nowy dom, ale co ja poradzę.

retrofood
19-01-2008, 18:41
niby staż jakiś masz, ale jak debiutant nie piszesz czym tą chałupę chcesz kryć. Jak trzciną, to ci mogę podać namiary...

jprzedworski
19-01-2008, 18:52
niby staż jakiś masz, ale jak debiutant nie piszesz czym tą chałupę chcesz kryć. Jak trzciną, to ci mogę podać namiary...
Jak w Galicji, to piękne dzięki :wink: Nawet jeśli to jest superspec od trzciny. :lol:
Szukam kogoś w rejonie Warszawy, zachodnia strona - Stare Babice. Okolice Sienkiewicza, stąd nazwisko Babinicz pochodzi. A co!
Dom już dawno pokryty dachówką, trzeba poprawić.
Pozdrawiam

ania
19-01-2008, 19:22
Napisałam na PW

scs
21-01-2008, 09:49
niby staż jakiś masz, ale jak debiutant nie piszesz czym tą chałupę chcesz kryć. Jak trzciną, to ci mogę podać namiary...
Jak w Galicji, to piękne dzięki :wink: Nawet jeśli to jest superspec od trzciny. :lol:
Szukam kogoś w rejonie Warszawy, zachodnia strona - Stare Babice. Okolice Sienkiewicza, stąd nazwisko Babinicz pochodzi. A co!
Dom już dawno pokryty dachówką, trzeba poprawić.
Pozdrawiam

No tak,Babinicz,Pohulanka bliziutko:))
Nic dziwnego ze dach sknocili:(
Ciekawi mnie co takiego zepsuł ów majster?

jprzedworski
21-01-2008, 10:32
... membranę pod dachówką w koszu. Jak nawieje więcej śniegu, topi się i przecieka. Przy ulewach, nawet największych, jest OK
A Pohulanka rzeczywiście tuż tuż.