PDA

Zobacz pełną wersję : Dla ciekawych nowości



Kasiorek
21-08-2003, 12:36
Pokazały się nowe szklane płytki produkcji czeskiej.Są o tyle niezwykłe że mają trójwymiarowy efekt głębi.Jeśli pamiętacie stare chińskie trójwymiarowe widokówki z panienką która mruga oczkiem to efekt jest ten sam.Widziałam je na "żywo",są rewelacyjne ,a dekory.... :D
Polecam stronę www efekt może mniej widoczny ale pooglądać można
www.livetile.cz

KrzysioK
21-08-2003, 13:18
Witaj Kasiorku,

A mozna wiedziec, gdzie widzialas je na zywo? Ze strony widze, ze tylko chyba 1 firma w Polsce (KANWOD zdaje sie) sprzedaje...

Chetnie bym zobaczyl... A ceny nie powalaja?

Kasiorek
21-08-2003, 16:06
No niestety cena powala od 300 do 500 zł /m2 dekory w granicach 20-30 zł za szt. Ale kto powiedział że musimy wykładać ściany od sufitu po podłogę
Oglądałam je w Warszawie na Bartyckiej ( 24/26 pawilon 20a) i jakoś nie przyszło mi do głowy spytać o innych dystrybutorów.Postaram się dowiedzieć

KrzysioK
21-08-2003, 16:50
No rzeczywiscie powala nieco... Nie klopocz sie szukaniem dystrybutorow.

A tak przy okazji plytek. Zastanawialismy sie z zona nad gladkimi plytkami do lazienki. Nie mozemy juz patrzec na rozpowszechnione obecnie "marmurki" i beze, zatem tonacja raczej niebiesko-blekitna. Lazienka niestety nie zbyt duza (~4m2). Najpierw chcielismy polaczyc wlasnie gladkie plytki niebieskie z blekitnymi (15x15 albo 20x20), ale potem wpadly nam w oko nastepujace:

http://tinyurl.com/kqgo

aranzacja np:

http://www.saloni.com/Saloni/Ambiento_big/1051193407Basic2.jpg


Plytki, mimo sporego rozmiaru sa podzielone, takze chyba w malej lazience nie beda najgorzej wygladac. Myslimy coby skorzystac z blekitnych w srednim i gestym podziale, poprzedzielac ciemniej niebieskim dekorem jak w aranzacji (moze poziomo tylko). Moze tez troche pokombinowac z zielonymi np przy umywalce poziomo lub pionowo...

Co myslisz o takim pomysle i tych plytkach?

Dzieki Ci Kasiorku za wsparcie i pomoc!

Kasiorek
22-08-2003, 10:09
Zestawienie zielony-niebieski należy do mojego ulubionego zestawu.
Proponuję aby płytki o średnim i mocniejszym podziale umiejscowić np koło umywalki,na całej powierzchni byłoby tego za dużo.Sama aranżacja bardzo mi się podoba ,ma fajny nowoczesny charakter