PDA

Zobacz pełną wersję : Czy możemy usunąc posty bez odpowiedzi?



Redakcja
21-08-2003, 13:17
Proponujemy w tym dziale usunąć posty bez odpowiedzi. Łatwiej będzie znaleźć szukany projekt, zlikwidujemy kilka zapytań o ten sam projekt. Co Wy na to?

Wowka
21-08-2003, 13:21
Ze swojej strony proponowałbym usunięcie wszystkich postów które bez żadnej odpowiedzi pozostają przez okres np. 6 miesięcy. Sądzę, że jest to wystarczający okres czasu by uznać dany post za "martwy" :cry:

Krystian
21-08-2003, 15:27
Proponuję usuwać posty bez odpowiedzi po miesiącu. Szkoda miejsca na Forum, zresztą, jeżeli ktoś będzie zdeterminowany to napisze powtórnie... :wink:

Shadock
24-08-2003, 10:44
A może doklejać posty bez odpowiedzi do innych tematów o podobnej treści? Może nie jest to super rozwiązanie i trochę bardziej pracochłonne niż ich wykasowywanie, ale jak to mówią "papier jest cierpliwy" :wink:
Niestety wiele postów bez odpowiedzi spowodowanych jest najpewniej tym, że "łatwiej" jest wygenerowac nowy temat niż wyszukać i przejrzeć to, co już napisali inni :roll:

Pozdrawiam

Aga J.G
24-08-2003, 10:54
Myślę że 3 miesiące wystarczy a potem można posty bez odpowiedzi wykasować jeśli kogoś zaintersuje temat i nie znajdzie go w ywszukiwarce to napisze nowy post.Jetsem stosunkowo nie długo na forum szukałam różnych informacji i muszę powiedzieć że posty z przed roku bez odpowiedzi nic nie wniosły nowego.
Pozdrawiam Aga.

24-08-2003, 14:33
Proponuję kasować po 1 miesiącu z obojętnie jakiego wątku

Zbigniew Rudnicki
24-08-2003, 20:15
Nie zawsze pierwszy post w wątku jest zapytaniem.
Bywa, że zawiera doświadczenia, którymi chce się podzielić z innymi.
Takie posty należało by pozostawić, ale potrzebna była by merytoryczna ocena dokonywana przez Redakcję, więc może lepiej usuwać automatycznie.

Luśka
01-09-2003, 23:09
A może stworzyć nowy temat "Przechowalnia" dla postów bez odpowiedzi? I tam jakoś pogrupować tematycznie, żeby można było - jeśli ktoś miałby ochotę - zajrzeć. A po miesiącu takie posty wykasowywać. "I byk zadowolony i praktykantka ma zajęcie" - A. Mleczko

AgnesK
09-09-2003, 20:39
No to może kasować po 2 mies. (jeśli praktykanta i byk mają co robić :wink: )

ania
21-04-2005, 13:15
To na czym stanęło? :roll:

Jacek69
21-04-2005, 13:49
Myślę, że 6 miesięcy to zdecydowanie za długo a 1 miesiąc to może ździebko za mało(?) więc może krakowskim targiem - po 2 miesiącach ....

yarck
21-04-2005, 14:07
Proponuję usuwać takie posty po 1 miesiącu.
Po tym czasie zapomniane posty i tak wędrują na dalsze strony, utrudnione jest natomiast wyszukiwanie w archiwum.

muzykant
22-04-2005, 07:26
jestem przeciwnikiem usuwania postów bez odpowiedzi w dziale "Projekty"
a to dlatego, że ktoś pisząc np rok czy dwa lata temu post: "buduję ...ABC... - ktoś jeszcze?" nie dostał odpowiedzi - ale ja dziś odpalam wyszukiwarkę i znajduje taki post.....
"ktoś" już pewnie wybudował albo się pewnie wykańcza
jak jeszcze podał maila .....
albo na priva można "ktosia" szukać....
taki "ktoś" może dużo podpowiedzieć w temacie ABC
a może zrezygnował z ABC? jeśli tak to ciekawe czemu?

w innych działach - proszę bardzo - możecie kasować...

Wowka
22-04-2005, 07:42
To pytanie Redakcja zadała w dniu 21 Sierpnia 2003 r. . Po tej dacie Redakcja już nie wracała do tego tematu.
Sadzę, że odpowiadanie na pytanie zadane ponad półtora roku temu, przy całkowitym braku zainteresowania pytającego jest bezsensowne.

muzykant
22-04-2005, 07:53
no też racja....

ania
22-04-2005, 11:07
Sadzę, że odpowiadanie na pytanie zadane ponad półtora roku temu, przy całkowitym braku zainteresowania pytającego jest bezsensowne.

Nie jest.
Półtora roku temu była tu inna sytuacja.
Obecnie coraz częściej pojawiają się głosy że mamy bałagan.
To jeden z zapomnianych sposobów przywrócenia choć odrobiny porządku i utrzymania go w sposób.... automatyczny.

Jerzysio
22-04-2005, 18:42
...my proposicione jest :

KASUJTA PO TYGODNIU !

J

Arkus
22-04-2005, 20:41
Racja..! w archiwum takie pytania bez odpowiedzi mocno zasmiecają ...ale i muzykant ma racje wiec sam niewiem ...ech a juz chcialem zaglosować na kasowanie ... :(

Wowka
22-04-2005, 23:48
Sadzę, że odpowiadanie na pytanie zadane ponad półtora roku temu, przy całkowitym braku zainteresowania pytającego jest bezsensowne.

Nie jest.
Półtora roku temu była tu inna sytuacja.
Obecnie coraz częściej pojawiają się głosy że mamy bałagan.
To jeden z zapomnianych sposobów przywrócenia choć odrobiny porządku i utrzymania go w sposób.... automatyczny.

aniu - czytaj proszę uważnie posty na które odpowiadasz.
Uważne czytanie i udzielanie odpowiedzi na temat to jest także sposób na walkę z bałaganem na Forum.
Redakcja napisała:

Proponujemy w tym dziale usunąć posty bez odpowiedzi. Łatwiej będzie znaleźć szukany projekt, zlikwidujemy kilka zapytań o ten sam projekt. Co Wy na to?
I to pytanie do ankiety dotyczyło tylko i jedynie postów napisanych w dziale PROJEKTY a nie postów bez odpowiedzi napisanych w jakimkolwiek dziale.
Redakcja miała jakiś zamysł. Miała go ponad półtora roku temu. Potem tego zamysłu z sobie znanego powodu zaniechała.
I to by było na tyle ... jak mawiał profesor J.T. Stanisławski.

ania
23-04-2005, 12:19
I to pytanie do ankiety dotyczyło tylko i jedynie postów napisanych w dziale PROJEKTY a nie postów bez odpowiedzi napisanych w jakimkolwiek dziale.

Ankieta to ankieta a wątek to wątek. Pytanie ankiety - rzeczywiście odnosi się do działu PROJEKTY, ale tytuł wątku jest szerszy i mam wrażenie, że nie tylko ja go tak odczytałam:


w innych działach - proszę bardzo - możecie kasować...


Proponuję kasować po 1 miesiącu z obojętnie jakiego wątku

Czytam uważnie Wowko ale umysł mój humanistyczny - w przeciwieństwie do Twojego, ścisłego - widzi wszystkie sprawy w szerszym niż tylko literalny, kontekście.
A Redakcji czasem trzeba przypomnieć o-tym-i-o-owym. :wink:

Uszanowania dla wszystkich Forumowiczów!

kasia64
10-12-2005, 21:30
Przekonałam sie że po 3-m-cach ludzie odzywali się,kiedy pytałam czy ktoś jeszcze buduje mój wymarzony domek,może po 6 miesiącach wykasowywać? :oops: