PDA

Zobacz pełną wersję : Kto robił zakupy w zagranicznych sklepach internetowych???



Ewa7506
22-01-2008, 14:16
No właśnie....
Oglądałam sobie niemiecki sklep internetowy i jest dużo taniej. Interesuje mnie np. bateria Hansa Stella w Polsce cena powala a tutaj :D

https://www.megabad.com/ssl.php?gotosite=service.php&sessionnr=Al5GkvC4Mscld9pxDT9b

Na Keramag też mają niezłe ceny :o

mikita
22-01-2008, 14:25
Sprzęt napewno możesz sprowadzić (bardzo dużo ludzi z niemieckiego ebaya wysyła do Polski), problem może być z gwarancją.

minkapinka
22-01-2008, 15:06
a ja znalazłam w niemieckim sklepie wanne tansza o 5tys. Wanna z tych bardzo drogich, ale roznica w cenie ogromna.

herbolutek
22-01-2008, 20:42
Jesli chodzi o niemieckie sklepy wysylkowe to musze powiedziec, ze raczej nie ma z tym prolemu. Ceny sa o wiele nizsze niz w Polsce. Mieszkam w Niemczech i do tej pory nie mialam problemu nawet z gwarancja. Tu wlasiwie na wszystko jest gwarancja. A jesli chodzi o niemiecki ebay to uwaga !!!!!!!!! Bardzo duzo oszustow................a jesli towar ma byc wyslany do Polski to moze byc jeszcze wieksza pulapka......... bo jak udowodnisz, ze wyslales kase, skoro z dnia na dzien mozna zlikwidowac konto ?????????

No ale na szczescie nie wszyscy sa nieuczciwi..........

Anisia3
22-01-2008, 22:32
Z udowodnieniem, że się wysłało kasę to raczej nie ma problemów. Gorzej z odzyskaniem. :(
Ale herbolutek twoja uwaga o niemieckim ebayu jest bardzo cenna.

herbolutek
22-01-2008, 22:41
No tak w sumie udowodnisz, ale ebay pomimo zapewnien (ubezpieczenie) nie chetnie zwraca pieniadze.

Anisia3
22-01-2008, 22:46
Ja się przez chwilę zastanawiałam nad kupowaniem przez ebaya. Ale po tym co napisałaś, to chyba nie będę ryzykować. Lepiej poszukac czegoś w sklepach internetowych niemieckich. Chyba. :roll:

herbolutek
23-01-2008, 09:37
Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Jesli szukasz czegos konkretnego to napisz moze pomoge Ci w jakis sposob i wysle pare sprawdzonych namiarow na uczciwe moim zdaniem firmy.
Dodam jeszcze porownujac ceny produktow niemieckich na polskim rynku............. przerazilam sie. Polacy zawyzaja ceny nawet o 100%.............. to lekka przesada.

Ewa7506
23-01-2008, 09:45
Zastanawia mnie jeszcze koszt przesyłki. Mój niemiecki jest raczej tragiczny i nie mogę się doczytać jak wygląda płatność. Mam konto w euro i nie wiem czy płaci się z góry?? Na stronie sklepu nie znalazłam numeru konta bankowego. Ach te bariery językowe :-?

Uwe_czw
23-01-2008, 17:19
Może ktoś z Was poda jakieś namiary na sklepy internetowe np. z armaturą ...

ocia79
23-01-2008, 18:01
Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Jesli szukasz czegos konkretnego to napisz moze pomoge Ci w jakis sposob i wysle pare sprawdzonych namiarow na uczciwe moim zdaniem firmy.
Dodam jeszcze porownujac ceny produktow niemieckich na polskim rynku............. przerazilam sie. Polacy zawyzaja ceny nawet o 100%.............. to lekka przesada.

herbolutek a masz namiary na jakies fajne sklepy z agd???

heniecki
23-01-2008, 18:35
Ja kupuje dosyc czesto na niemieckich stronach nawet czesci samochodowe,jesli chodzi o forme platnosci to musicie miec karte platnicza ktora mozecie placic poza granica polski, lub platnosc dokonujecie na podstawie rachunku dolaczonego do produktu tam jest nr.konta i nazawa banku.Jesli rachunek jest dosc wysoki to firmy prefaruja najpierw przedplate.

editta
23-01-2008, 22:02
Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Jesli szukasz czegos konkretnego to napisz moze pomoge Ci w jakis sposob i wysle pare sprawdzonych namiarow na uczciwe moim zdaniem firmy.
Dodam jeszcze porownujac ceny produktow niemieckich na polskim rynku............. przerazilam sie. Polacy zawyzaja ceny nawet o 100%.............. to lekka przesada.

herbolutek a masz namiary na jakies fajne sklepy z agd???
oooo ja też bardzo chętnie bym skorzystała

kolina
24-01-2008, 09:02
Może ktoś z Was poda jakieś namiary na sklepy internetowe np. z armaturą ...

Prosze bardzo: www.megabad.com

Kupowałam armaturę oraz "biały montaż" z Villeroya.
Na realizację zamówienia czekałam ok. 3 tygodni, płaciłam wczesniej za całe zamówienie.
Wyszło mnie taniej o ok 30% od cen z Allegro, a ponad 50%-60% od cen z salonów łazienkowych..:-)

Damro
24-01-2008, 09:38
Może ktoś z Was poda jakieś namiary na sklepy internetowe np. z armaturą ...

Prosze bardzo: www.megabad.com

Kupowałam armaturę oraz "biały montaż" z Villeroya.
Na realizację zamówienia czekałam ok. 3 tygodni, płaciłam wczesniej za całe zamówienie.
Wyszło mnie taniej o ok 30% od cen z Allegro, a ponad 50%-60% od cen z salonów łazienkowych..:-)
Ale tu wcale nie jest tak tanio :o

kolina
24-01-2008, 12:07
Damro,
daj znac, gdzie jest taniej , bo jeszcze zostały mi zakupy na druga łazienkę: :-? !!!

herbolutek
24-01-2008, 20:37
www.bad24.com

herbolutek
24-01-2008, 20:37
www.badshop.com

herbolutek
24-01-2008, 20:43
www.hansa.com
www.grohe.com
www.kohlerco.de
www.keramag.com

to glownie wyposazenie lazienek, strony producentow ale niestety bez cen. Ceny znajdziecie na bad24 i bad shop- linki podane wyzej

www.badeo.eu

i www.reuter-badshop.de tu raczej sa dobre ceny i dosc duzy wybor armatury

herbolutek
24-01-2008, 20:45
a jesli chodzi o platnosc to najlepiej dokonac jej za pomoca karyt visa.
Prosze sie tylko zorientowac czy sprzedawca wysyla swoje produkty do Polski.......... no jaka jest ceny przesylki.........

herbolutek
24-01-2008, 20:46
http://www.armaturen-onlineshop.de/artikel/0/101/101/Armaturen.php

herbolutek
24-01-2008, 20:52
a jesli chodzi o AGD to dosc dobre ceny ma media markt. Bardzo czesto sa tu dobre przeceny, oferty

oto link wystarcvzy wejsc na ,,okienko,, haushalt a dalej pojdzie latwo

http://www.mediamarkt.de/haus/

tylko nie traktujcie tego jak reklamy......................