PDA

Zobacz pełną wersję : balustrada 750 za metr, to normalna cena?



agika
22-01-2008, 21:01
Podoba mi sie balustrada stalowa z drewniana porecza. Cena mnie jednak powalila. Czy mozecie polecic kogos tanszego?

roman5511
24-01-2008, 17:15
Podoba mi sie balustrada stalowa z drewniana porecza. Cena mnie jednak powalila. Czy mozecie polecic kogos tanszego?
Produkujemy miedzyinnymi balustrady kute, prosze podac ile mniejwiecej bedzie metrow i Pani lokalizacje przedstawimy pare tanszych wzorow. Moj meil [email protected]

jacekp71
25-01-2008, 23:19
750 zl/mb ? !
:o :o :o :o

cos ty tam sobie napowymyslal ? (ksztalt) :lol:

kaśka maciej
26-01-2008, 08:30
Mnie pani w sklepie powaliła ceną 1300zł za metr prostej balustrady :o :o :lol:
Miedziana niby miała być :D

bzx
26-01-2008, 08:54
nie wiem skad jestes i nie znam cen tej firmy ale w Krakowie jest taka firma ZANO - www.zano.pl

pozdrawiam

agika
26-01-2008, 18:12
jestem z Warszawy, wiec pewnie tutaj wszystko drozsze. A nie wymyslilam nic wyjatkowego.

JoShi
26-01-2008, 18:28
jestem z Warszawy,
To szukaj pod Warszawą. Na pewno da się znaleźć coś tańszego.

Coobah
27-01-2008, 10:08
jestem z Warszawy, wiec pewnie tutaj wszystko drozsze. A nie wymyslilam nic wyjatkowego.

za Błoniem jest taki fajny "garaż" gdzie panowie spawają różne balustrady, ogrodzenia... Za metr stalowej, pomalowanej na czarno w fajnym wzorze krzykneli mi ostatnio 250 pln.

AmberWind
27-01-2008, 10:44
za balustrade stal kwasowa , porecz czesciowo z jesionu bielonego, do tego szklo hartowane to koszt ok. 1100-1200 z montazem.

Acki1
28-01-2008, 19:28
jestem z Warszawy, wiec pewnie tutaj wszystko drozsze. A nie wymyslilam nic wyjatkowego.

za Błoniem jest taki fajny "garaż" gdzie panowie spawają różne balustrady, ogrodzenia... Za metr stalowej, pomalowanej na czarno w fajnym wzorze krzykneli mi ostatnio 250 pln.

właśnie szukam dobrego i niedrogiego wykonawcy balustrad, mógłbyś podać dokładniejsze namiary , ewentualnie numer telefomu do gości.
A z efektu końcowego jesteś zadowolony?

Gregorio_C
29-01-2008, 10:24
Jeżeli jest Pani zainteresowana wykonaniem balustrady kutej to zapraszam na stronę http://www.ciechomski.com/?id=1

Coobah
29-01-2008, 10:46
właśnie szukam dobrego i niedrogiego wykonawcy balustrad, mógłbyś podać dokładniejsze namiary , ewentualnie numer telefomu do gości.
A z efektu końcowego jesteś zadowolony?

moje zamówienie będzie zrealizowane w lutym więc jeszcze nie widziałem mojej balustradki, ale widziałem inne gotowe ich "produkty" i na prawdę jest nieźle.
Telefon do nich... Hmmm.. muszę poszukać.
Ale powiem tak: jadąc od Warszawy w stronę Sochaczewa przejeżdżasz przez Błonie, po jakiś 10 kilometrach od Błonia po lewej stronie będzie stacja paliw o nazwie "Stary Dwór". I praktycznie naprzeciwko tej stacji paliw po prawej stronie od trasy będzie taki niski, stary budynek (była tam kiedyś straż pożarna, a może jeszcze jest...). W tym budynku jest jakiś lipny sklepik spożywczy, no i ten zakład. Wisi nad nim szyld "Balustrady, bramy".

Ale postaram sie dorwać jakiś telefon i podać Ci go.
pozdr.

Acki1
13-03-2008, 17:49
właśnie szukam dobrego i niedrogiego wykonawcy balustrad, mógłbyś podać dokładniejsze namiary , ewentualnie numer telefomu do gości.
A z efektu końcowego jesteś zadowolony?

moje zamówienie będzie zrealizowane w lutym więc jeszcze nie widziałem mojej balustradki, ale widziałem inne gotowe ich "produkty" i na prawdę jest nieźle.
Telefon do nich... Hmmm.. muszę poszukać.
Ale powiem tak: jadąc od Warszawy w stronę Sochaczewa przejeżdżasz przez Błonie, po jakiś 10 kilometrach od Błonia po lewej stronie będzie stacja paliw o nazwie "Stary Dwór". I praktycznie naprzeciwko tej stacji paliw po prawej stronie od trasy będzie taki niski, stary budynek (była tam kiedyś straż pożarna, a może jeszcze jest...). W tym budynku jest jakiś lipny sklepik spożywczy, no i ten zakład. Wisi nad nim szyld "Balustrady, bramy".

Ale postaram sie dorwać jakiś telefon i podać Ci go.
pozdr.


No właśnie luty minął i jak tam te balustrady, gotowe?
Jak sie kształtują ceny w tym zakładzie?
Jak możesz to zamieść zdjęcie tego dzieła.

julienx
14-03-2008, 21:55
To i może mi ktoś pomoże.

Szukam wykonawcy takiego wzoru, balustrada ok. 7 m z czego 4 m po łuku.

Wyceny jakie dostałam zupełnie mnie powaliły... wiec moze ktoś pomoże z namiarami na wykonawce rozsądnego cenowo

z gory dziekuje
http://img204.imageshack.us/img204/7523/24uc5.jpg (http://imageshack.us)