PDA

Zobacz pełną wersję : Ekipa budowlana przyjmie zlecenie



neeon
24-01-2008, 21:17
Ekipa budowlana przyjmie zlecenie na terenie:

- małopolski
- śląska

jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt na PW lub po prostu na forum nie mamy nic do ukrycia. Ekipa składa się z kilku fachowców zaprawionych w bojach na terenie kraju jak i za granicą.

Proszę tylko o poważne oferty

Kontakt:
F.R.B. CONSTRUCTION
Grzegorz Niewiara
tel: 508 -901-221

Osoby które już skorzystały z naszych usług proszę o wypowiedź w tym temacie. Tak co by inni forumowicze mogli nabrać do nas zaufania

neeon
27-01-2008, 07:34
witam wszystkich w niedzielny poranek :)

neeon
30-01-2008, 21:38
Przepraszam że pytam ale czy nikt tu nic nie buduje ?? :)

neeon
03-02-2008, 10:44
Witam ,
dziękuję wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą ,

mam do was jedna prośbę o ile to możliwe to proszę piszcie dokładne miejsce budowy , jest do dla nas bardzo ważna sprawa , głownie zainteresowani jesteśmy regionem Kraków , oraz Katowice , i oczywiści taj jak już wcześnie pisałem pracami na terenie Śląska i Małopolski. Dalsze regiony na chwilę obecną nie wchodzą w grę , jak się to zmieni to oczywiście poinformuje was o tym ..

jeszcze raz dziękuje tym którzy odpowiedzieli nam na ogłoszenie

herianek
04-02-2008, 14:09
Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą.Chodzi mi o termin wiosna 2008.Dom ma ok 160m2pow użytkowej z garażem w bryle domu.DAch dwuspadowy prosta konstrukcja.Strop gęstożebrowy.Prosze o wstępną wycene za samą robocizne na meila [email protected] Wiem iż bez projektu nie można podać dokładnej wyceny ale chodzi mi o wstępną wycene.Pozdrawiam.

neeon
08-02-2008, 09:03
o ile to możliwe proszę o podanie linku do projektu ( może się uda znaleźć coś podobnego w Internecie ) , numer telefonu do państwa , oraz o podanie lokalizacji tej budowy
, informacje te można przesłać na PW

budziki
14-02-2008, 16:34
dzien dobry, chcielibyśmy zapytac o koszt stanu surowego zamkniętego,od fundamentów po dach pokryty dachówką dom jest powiekszony o 50 cm na szerokosc, długosc i wysokośc sciany kolankowej też o 50 cm,niz przedstawiony na stronie:

http://www.domdlaciebie.com.pl/?akcja=szczegoly&id_domku=29&unset=2
termin rozpoczecia budowy to sierpięń-wrzesien 2008,okolice nowego brzesk
prosimy o odpowiedz na prywat :D
chcemy budować z porothermu 38,strop teriva