PDA

Zobacz pełną wersję : Ech ta telewizja



Cpt_Q
25-01-2008, 00:06
Najpierw program poświęcony wczorajszej katastrofie, w której zginęło 20 osób, nastrój - wiadomo jaki. Żałoba narodowa...
Dosłownie po chwili reklama - potworny Michał Wiśniewski drący się (niby do cen) w animowanym samolocie "SPADAAAACIE"!!!
co za syf :(

tomek1950
25-01-2008, 00:42
I to jest Qubo "nasza, telewizja która ma misję" A w cholerę? Nie płacę i mam tę telewizję w d..m poważaniu Są łepsze.
A tak nawiasem, nie oglądam żadnej. :D

DPS
25-01-2008, 06:16
Okropne to. Czy w tych telewizjach nie ma nikogo, kto by zastanowił się trochę nad tym, co widać w okienku? :evil:

Dropsiak
25-01-2008, 15:50
Kasa z reklam ważniejsza niz wyczucie chwili.... :evil: :evil:

Barbossa
25-01-2008, 17:10
show must go on

nie pierwszy i nie ostatni raz tak jest
łącznie z tymi frazesami wypowiadanymi przez każdą gębę pokazaną w tiwi

selimm
25-01-2008, 19:25
Przełącz na Eurosport

Goni_Mnie_Peleton
25-01-2008, 20:01
Nie mam w domu tv i jestem szczesliwy. Polecam.
Martwie sie tylko troszke o najblizsze ME w pilce noznej ... ale moze sobie jakos poradze.

Pozdrawiam

daggulka
25-01-2008, 21:33
a pamiętacie? jakieś 25 lat temu były w tv tylko trzy programy: 1,2 i czechy ...ludzie byli jakoś tak ....hm.... szczęśliwsi? :roll: , więcej czasu spędzali na spacerach, więzi rodzinne jakieś takie bardziej zacieśnione :roll:

a jeśli słyszało się o jakichś katastrofach, wypadkach.... pokiwano głowami ze współczuciem , pomodlono się i przechodzono do porządku dziennego..... :roll:
a teraz żałoba, tydzień ględzenia w tv o tym samym ....a nikt się nie zastanowi że gdzieś w Ekwadorze umierają dziennie z głodu setki dzieci i nikt z tego powodu jakoś nie ogłasza żałoby :evil:
współczesne media ze swoją siłą przekazu powinny pomagać właśnie w takich sprawach bo mają możliwość pokazać co naprawdę się na świecie dzieje a nie pier.... o d...maryni :evil:

niktspecjalny
25-01-2008, 21:36
Przełącz na Eurosport

tak tylko walne se uśmiecha :D :D :D bez żadnych zobowiązań.

Jose33
27-01-2008, 13:53
I to jest Qubo "nasza, telewizja która ma misję" A w cholerę? Nie płacę i mam tę telewizję w d..m poważaniu Są łepsze.
A tak nawiasem, nie oglądam żadnej. :D

Ja oglądam najczęściej Discovery i National Geographic.Nie oglądam żadnego polskiego serialu bo moim zdaniem to strata czasu

Cpt_Q
27-01-2008, 15:14
Ja oglądam najczęściej Discovery...

Które działy Discovery? Czy u Ciebie również pojawiają się czarne pasy u góry i u dołu ekranu ograniczające pole widzenia. Właśnie na wszystkich kanałach Discovery (tylko) mam to zjawisko i chcę reklamować w UPC. Próbowałem zmieniać proporcje ekranu na z 4:3 na panoramiczny i nie daje to efektu :evil: