PDA

Zobacz pełną wersję : Klej do glazury.



Master1
25-01-2008, 13:56
Witam.
Do tej pory układając glazurę stosowałem klej firmy ATLAS.
Teraz zwątpiłem czy nie zatrzymałem się w technologiach produktów kilka lat temu :)
Dlatego tak myślę ponieważ ostatnio kupując klej do płytek spytałem się pana, który obsługuje magazyn budowlany jakiej marki ludzie kupują klej do płytek.
Powiedział, że OPTIROC (teraz chyba Maxit) a ATLAS sprzedaje się raz na ruski rok :)
Możecie wypowiedzieć się na ten temat i przy okazji mam pytanie jakiej firmy klej najlepiej stosować ?

vadiol
25-01-2008, 17:44
A co i na jakim podlozu bedziesz kleil ?

Master1
26-01-2008, 06:39
A co i na jakim podlozu bedziesz kleil ?

Każda firma ma kleje na różne podłoża/płytki i wiem o tym bardzo dobrze.
Pytam jakiej firmy najlepiej stosować i jaki klej jest najbardziej sprawdzony jeśli chodzi o jakość ?

mikolayi
26-01-2008, 20:42
A co i na jakim podlozu bedziesz kleil ?

Każda firma ma kleje na różne podłoża/płytki i wiem o tym bardzo dobrze.
Pytam jakiej firmy najlepiej stosować i jaki klej jest najbardziej sprawdzony jeśli chodzi o jakość ?

weź najdroższy a każdy sprzedawca powie Ci że jest najlepszy

Master1
27-01-2008, 06:59
weź najdroższy a każdy sprzedawca powie Ci że jest najlepszy

Takie rady to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić...
Jakbym chciał się radzić sprzedawcy to na tym forum nie pytałbym się.

vadiol
27-01-2008, 08:27
Kiedy to co napisal Mikolayi to prawda . Pytanie tylko , czy potrzebujesz najlepszego kleju.

mikolayi
27-01-2008, 09:09
weź najdroższy a każdy sprzedawca powie Ci że jest najlepszy

Takie rady to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić...
Jakbym chciał się radzić sprzedawcy to na tym forum nie pytałbym się.

poproszę o troszkę więcej dystansu do samego siebie... w przypadku klei jakość jest proporcjonalna do ceny. Poza tym o klejeniu płytek napisane były już tutaj na forum chyba wszystkie informacje. Proponuję poszukać

JoShi
27-01-2008, 14:36
Pytam jakiej firmy najlepiej stosować i jaki klej jest najbardziej sprawdzony jeśli chodzi o jakość ?
Mój mąż poraz pierwszy w życiu kładł płytki. Zaczął od leju Ceresit, który był tu polecany właśnie początkującym między innymi ze względu na dobrą konsystencję i takie tam. Mój mąż nie miał najmniejszych problemów i bardzo cobie ten klej chwali. Tyle Ci mogę napisać z punktu widzenia obserwatora i osoby, która przeczesała forum w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, podobne do tego, które ty zadałeś.

Master1
04-02-2008, 01:38
To może zróbmy małą ankietę :)
Drodzy glazurnicy z jakiego kleju korzystacie i dlaczego ?

miron_
04-02-2008, 20:52
Polecam następujące firmy;KNAUF , MAPEI, SOPRO. Prace wykonane zgodnie z technologią producenta sprawdzają się przez wiele lat.

vadiol
05-02-2008, 19:53
Drodzy glazurnicy z jakiego kleju korzystacie i dlaczego ?

To zalezy co mam kleic i na jakie podloze . Nie ma na tak postawione pytanie , prostej i jednoznacznej odpowiedzi . Kazdy renomowany producent oferuje cala game klei . W podobnej cenie i majace zbiezne wlasciwosci . W praktyce okazuje sie ,ze jedne kleje sa przyjemniejsze w pracy , a inne mniej . Jest to subiektywna opinia . I nawet jakbys napisal co chcesz przykleic i do czego , to uzyskasz rozne porady . Padna nazwy wszystkich obecnych na rynku producentow .