PDA

Zobacz pełną wersję : Jak i czym wyczyścić drzwi zewnętrzne ubrudzone pianką?



aneta76
27-01-2008, 08:32
Czy ktoś z was zrobił tak ja ? Po zamontowaniu drzwi zewnętrznych zostały kliny.Mąż je usunął i miał uzupełnić miejsca po klinach pianką.Ale ja chciałam zobaczyć jak to się robi wpuściłam ta piankę.I co?Wszystko wyciekło cała futryna od góry do dołu jest w tej piance.I teraz niczym nie mogę tego wyczyścić .Może z was ktoś wie jak te resztki z tej pianki usunąc żeby śladów nie było?

Trociu
27-01-2008, 09:04
Czy ktoś z was zrobił tak ja ? Po zamontowaniu drzwi zewnętrznych zostały kliny.Mąż je usunął i miał uzupełnić miejsca po klinach pianką.Ale ja chciałam zobaczyć jak to się robi wpuściłam ta piankę.I co?Wszystko wyciekło cała futryna od góry do dołu jest w tej piance.I teraz niczym nie mogę tego wyczyścić .Może z was ktoś wie jak te resztki z tej pianki usunąc żeby śladów nie było?
Soudal ma specjalny środek na czyszczenie pozostałości po piance. Ponieważ podczas montażu moich okien w kilku miejscach rama się zabrudziła. Więc będę testował za chwilę jak to działa. Głównie chodzi czy nie "zareaguje" z okleiną. Zapytaj w Casto lub innej hurtowni.