PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi - pora?ka



22-08-2003, 19:27
Wprawdzie opisałem przypadek w wątku WNĘTRZA "Porta - czy ........", ale szukam pocieszenia w odpowiedniejszym dziale.
Kupiłem 6 sztuk drzwi - 1000zł / sztukę i zamiast 6 drzwi jak z wystawy sklepowej dostałem z dużą iloscia zalakierowanych błędów i niby łączeń technologicznych jednym słowem niedoróbek.
Jestem zdegustwany, zniechęcony i co najgorsze nie mam już sił na reklamacje i tego typu rozmowy. Jak można coś takiego wypuścić do klienta, płacę dużo kasy ciesząc się że tym wyrzeczeniem podniosę estetykę domu, a w efekcie okazuje się ,że lepszy efekt miałbym kupując tanie drzwi z jakiegokolwiek supermarketu, przynajmniej wchodząc do domu nie myslał zawsze patrząc na drzwi- ale buble. To ze goście będą mówić - "o widzę że popękały ci futryny, szkoda bo drzwi ładne" przeżyje.
Jeśli macie coś na pocieszenie piszcie, tylko proszę nie radźcie mi abym walczył w sprawie reklamcji, bo nie mam już sił ani ochoty. Z góry dzięki

22-08-2003, 19:35
Idzie weekend-odpocznij sobie od tego tematu.
A w poniedziałek ...zabieraj się do walki z Portą. :(
To są za duże pieniądze i za duże niedoróbki,żebyś to odpuścił.
Napisz oficjalne pismo i zażądaj wymiany drzwi na wolne od wad.
Tylko wal od razu na samiuśką górę i złóż przy okazji skargę na handlowca.
W razie czego wpadaj zaczerpnąć powietrza i rady.
Ktoś już miał takie problemy,chyba Luśka.
Bo chyba takich drzwi nie da się pokochać? :-?
Pozdrawiam
A ja w takim razie odpuszczę sobie Portę,choć też nastawiłam się na nią.
Szkoda.:(

ma
23-08-2003, 09:11
Zdecydowanie nie odpuszczaj zlodziejom i partaczom, walcz o swoje! Chyba ze masz za duzo forsy i szczery zamiar wymiany drzwi w ciagu najblizszych lat. Jak nie sprobujesz walczyc, to do konca bedziesz mial sam siebie za ostatniego dupka. Jesli czegos nie dopatrzyles i z twojej winy nie masz jak tego partactwa wymienic, to wez kubel farby, zasmaruj gustownie niedorobki i zapomnij ;) Jesli jednak masz jakakolwiek szanse wygrac, to czemu rezygnowac???
Glowa do gory i do przodu!
Pozdrawiam.
ma

ponury63
23-08-2003, 11:32
Popieram! Nie daj się cwaniaczkom!! To nie czerstwa bułka, o której jutro zapomnisz!

Teska
28-08-2003, 20:58
Popieram...nie odpuszczaj :x

Luśka
31-08-2003, 17:30
Cześć, to ja. Nie odpuszczaj Porcie tych drzwi!!! Ja reklamowałam 3 razy i wymienili wszystkie wadliwe. Oni biorą ludzi na przetrzymanie! Po ostatniej reklamacji przyjechał ekspert na ocenę i zapytałam, czy im opłaca się robienie takich bubli. No bo pewno dlatego tak długo czeka się na drzwi, że połowa ich bieżącej produkcji, to reklamacje. I może jednak warto po prostu od razu robić dobrze, a nie świecić oczami. tym bardziej, że mają ISO iles tam, a to przyzwoitą firmę powinno zobowiązywać. Nie wiem czy ta rozmowa pomogła, ale drzwi wymienili na NAPRAWDĘ bez wad. Czyli mozna. Trzymam kciuki !!!!!!

Szadam
01-09-2003, 12:09
Andrzej trochę ciebie rozumiem. Jle można pieniędzy i czasu stracić na załatwianie reklamacji. Jak już forsa jest po ich stronie to tracą klijenta z pola widzenia. Ale nie martw się. Na to się zwraca uwagę tylko w pierwszej chwili potem to zniknie w tle.
Ja na przełomie tego roku miałem spore chocki klocki z PZU :evil: po tym jak puknięto moje auto. Szkoda gadać. Cały czas obiecuję sobie, że kidyś to im dam popalić, ale ciągle brak mi czasu.
A tak wogóle może by tak wydać taki znaczek - członek forum muratora, a na forum zrobić link PARTACZE WYMIANA DOŚWIADCZEŃ. :D
W sumie trochę ludzi to czyta.

kasiek
02-09-2003, 13:08
ISO ileśtam oznacza, że producent zapewnia powtarzalność. Zawsze produkt jest taki sam. Może w przypadku PORTY to oznacza, że zawsze buble, potem przeboje z reklamacjami, a dobre dopiero po trzeciej :evil: .

Luśka
02-09-2003, 23:01
Oj tak, tak, Kaśku :) Właśnie to zarządzanie jakością i powtarzalnością obejmuje w Porcie produkcję 50 % bubli!

Szadam
04-09-2003, 09:47
Wczoraj byłem w firmie która na naszym terenie zajmuje się sprzedażą i montażem okien. W uzupełnieniu swojej oferty mieli Portę. Coś zgadało się o internecie i oczywista naszym forum. Wspomniałem o tych nagatywnych doświadczeniach z portą, a oni mi na to że zrezygnowali z dostaw i montażu tych drzwi. Właśnie ze względu na reklamacje porty ich chamski sposób traktowania ( typu jak zostanie zamontowany zamek lub wkręci się zawiasy to drzwi tracą gwarancję). Jak widać coś w tym jest

ponury63
04-09-2003, 10:19
I tak padają słabe firmy... DOBIĆ!!!




http://obrazki.babiniec.pl/Broń/bomba.gif

Becik
08-09-2003, 12:13
My też mamy problem: kilka tygodni temu złożyliliśmy reklamecję na drzwi zewnętrzne i 1 okno ( do 2 różnych firm ) i do dziś od żadnej z nich nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Czy ktoś mógłby mi podać namiar na jakąś instytucję do której można się poskarżyć na takie niesolidne firmy?

ponury63
08-09-2003, 16:16
Becik, zobacz te strony:


Federacja Konsumentów (http://www.federacja-konsumentow.org.pl/)

Powiatowi Rzecznicy Konsumentów (http://www.uokik.gov.pl/rzecznik.phtml?idw=7)

Gdzie się skarżyć w Warszawie (http://www.infowarszawa.pl/linki3.php?pokaz=4)

a dla wszystkich

Gwałt na konsumencie (http://www.wprost.pl/ar/?O=8440)

I pozdrowienia dla HenoK'a i Jasia, że mnie nauczyli tak ślicznie wklejać :D

Becik
03-10-2003, 12:32
Ponury, dziękuję za linki :).
Dziś mają do nas przyjechać przedstawiciele producenta naszych drzwi. Jak udało mi się ich ściągnąć? Otóż wysłałam do sprzedawcy maila o treści:
"W związku z brakiem reakcji na naszą reklamację drzwi zewnętrznych .. z dnia .. pragnę poinformować, że w najbliższych dniach zamierzam oddać sprawę do Powiatowego Rzecznika Konsumentów.
Z poważaniem
Becik
tel. .."
I dopiero wtedy doczekaliśmy się jakiejś konkretnej reakcji z ich strony :D. Wcześniej, gdy się przypominaliśmy, odsyłali nas od Kajfasza do Annasza... Miałam wnosić skargę od razu, ale mam miękkie serce i stwierdziłam że dam im szansę :D, ale nie żartowałam i jeśli nie uznają naszej reklamacji, sprawę do rzecznika przekażemy.
Teraz będzie podobny mailik do sprzedawcy okien...